Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Kiedy na gpw w Warszawie zacznie się hossa ?
w 2020 r
w 2021 r
w 2022 r

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Ciekawostki

III wojna światowa - Polska i Europa wg proroctwa Nostradamusa

 Przepowiednie Nostradamusa 

 

 

Michel de Nostre-Dame (Nostradamus) - XVI-wieczny mistyk, który przewidział np. podboje i upadki Napoleona, czy Hitlera - często w swych wizjach wybiegał poza swoje tysiąclecie. Widział wówczas m.in. ogniste grzyby, upadek Wielkiego Słowianina, ekspansję Kalifatu Wielkiego Talibanu, czy rozpad Brytanii po narodzinach Mastina (Szkota, który ma zmienić wszystko w Europie).

Nostradamus pisał czterowierszem grupowanym po sto centurii, a wszystko dzielił na tzw. persage, które numerował rzymskimi cyframi. Choć w obawie przed prześladowaniami Kościoła pisał w różnych językach, określał w nich dość precyzyjnie miejsce i czas spodziewanych wydarzeń.

To dlatego wiadomo, w którym roku miałaby wybuchnąć III i IV wojna światowa, kiedy nastąpi kataklizm przychodzący z kosmosu, a nawet koniec świata. Zobaczcie mapy, które pokazują, jak będzie zmieniał się świat w czasie trwania III wojny światowej i po jej zakończeniu.

 

 

 

Wielka Wojna Religijna 

Na początek XXI wieku Wielki mistrz Nostradamus przewiduje najazd islamu na Europę. Ma to być jednoczesny najazd wielkich armii muzułmańskich na Grecję i Bałkany oraz na Włochy, Hiszpanie i Francje.  

 

 

Ma dojść do wielkiego najazdu islamu na Europę. Ma to być starcie dwóch wielkich cywilizacji. Cywilizacji Zachodniej z Kalifatem Wielkiego Talibanu - jak nazywał Nostradamus imperium islamskie. 

Do Francji ma napłynąć tylu wyzbawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić. Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców. Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie które Nostradamus określa jako wielki kataklizm. 

 

 

Podobny los czeka Hiszpanię i Włochy. Na rycinach widac kierunki ataków hord Mahdiego - tak nazywał Nostradamus wielkiego władcę imperium islamskiego który najedzie Europę. 

Podobnie tragiczny los spotka także część Niemiec i narody bałkańskie do których islam od dawna rości pretensje - czasy tureckie. 

 

 

 

Pierwszym krajem który odrodzi się w Europie po 27 letniej wojnie ma być Hiszpania. Wyzwalanie Hiszpani ma zacząć się w latach 2041-2044. 

 

 

 

Cała Europa Zachodnia ma cierpieć w wyniku wielkiej wojny cywilizacji. Wojna ma mieć charakter religijny, totalny. Zabijani mają być wszyscy. Starcy, dzieci i kobiety. Do Europy powróci niewolnictwo wprowadzone ponownie przez islam. 

III wojna światowa ma stać sie wojną religijną chrześcijaństwa z islamem. Wojną na śmierć i życie - któraś  z tych religii musi zniknąć jak pisze Nostradamus. O prześladowaniach chrześcijan przez muzułmanów tak pisze wielki prorok Nostradamus : "To niesamowite, Porażajace ... Nigdy przed III wojną i nigdy po nie było i nie będzie takich okropności."

Persage I. 13: "Wielkie ogniste zdobyczne grzyby i świetliste strzały spadając z nieba będą towarzyszyły jego pochodowi. Wojna ! Wojna ! przybędzie do dumnych i chorych republik Zachodu". 

Ta straszliwa wojna ma potrwać 27 lat. Polska ma być wolna od bezpośredniej okupacji islamskiej ale ma być pod jakimś wpływem islamu. 

 

 

Czarne pola na mapie oznaczają głowny zasięg terenów które podbije islam w Europie. Tereny te oznaczają prawie w ten sam sposób aktualni przywódcy państwa islamskiego. Mahdi - wódz świata islamu połączy obydwa zwalczające się obozy i runie na Europę. Pod jego sztandarami znajdą się wielomilionwe armie w których będą i sunnici i szyici. 

W trakcie trwania III wojny światowej ma przyjść na ziemię kataklizm z kosmosu który spowoduje zatopienie wielu lądów i obszarów nadmorskich. Ucierpią także polskie nadmorskie pasy wybrzeża oraz Zalane zostaną Żuławy. Ojciec Klimuszko pisał, że może zginąć w Polsce nawet kilka milionów ludzi w wyniku tego kataklizmu. Ma zniknąć Hel i Gdańsk zalane przez morze. Na rycinach powyższej współczesnej mapy Peter Lemesurier naniósł zupełnie inne linie brzegowe państw niż te które znamy dzisiaj. Linie brzegowe są zaznaczone według wskazań Nostardamusa. Proszę zauważyć, że na mapach nie ma części polskiego wybrzeża oraz morze sięga od Szczecina prawie aż pod Poznań. Wpływ na zmiany klimatyczne ma mieć też masowe stosowanie broni jądrowej. 

Po wojnie w Europie ma zostać mniej niż połowa ludzi z czego Polska będzie najludniejszym krajem bo na jej terytorium nie będzie się toczyć wojna.  

 

 

Cały widoczny na mapie czarny pas ziemii obejmujący Niemcy aż do Morza Czarnego ma zostać skażony i będzie długo niezamieszkały. Po III wojnie światowej według Nostradamusa rządzić będą tylko dwa mocarstwa Polska i Francja. Obydwa kraje podzielą Europę - po wygnaniu wojsk islamskich - między siebie. Granica Polski i Francji przebiegać będzie na Łabie. Do Lechistanu - bo tak będzie znowu nazywać się będzie Polska - powrócą stare słowiańskie ziemie przez 1000 lat podbijane przez Niemców. 

Polska ma zjednoczyć wszystkie ziemie Słowian, w tym podbije upadłą Rosję i pod jednym berłem - tzw. III Kraka władcy Niezwyciężonego. Wielkiego dowódcy i stratega który nie przegra żadnej bitwy. Granice Lechistanu sięgać będą aż do Uralu, Kaukazu i Morza Czarnego.  

W końcu dwudziestego przed Bożym Ciałem,

Narodzi sie biednemu Słowianinowi Trzeci Krak, 

Potomek Wielkiego Królewskiego Rodu Jagiellonów. 

Będzie największy z dwóch przed nim i dwóch po nim,

Niezwyciężony dowódca, wyzwoli kraj od wpływu muzułmanów. 

Zostanie Królem Polski i dwunastu Narodów Europy - jako przyjaciel króla Henryka !

 

Persage IX 44, 88: "Po 500 latach kraj Jagiellonów powstanie z kolan. Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa. Razem z Francją w wielkim Przymierzu. Po III wojnie rządzić będą razem Europą".  

 

opr. kaza 

Ryciny naniesione zostały na współczesne mapy na podstawie The Final Reckoning według Petera Lemesuriera, największego badacza i znawcy dzieł Nostradamusa. 

 


Przepowiednie innych wizjonerów dotyczące III wojny św

i najazdu islamu na Europę 

 

 

 

Przepowiednie ojca Klimuszko 
 
„Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym miał się drugi raz narodzić, chciałbym przyjść na świat tylko w Polsce. Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie”.
 
O rozpoczynającym się pontyfikacie Jana Pawła II powiedział ojciec Klimuszko :
 
„Będzie jednym z największych papieży. Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne”.
 
Ojciec Klimuszko rzadko publicznie przekazywał swoje wizje. Jednakże w gronie przyjaciół i znajomych czasami o nich mówił. Także w spotkaniach z dziennikarzami, między innymi z Wandą Konarzewską, jasnowidz oznajmiał:
 
„Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”.
 
W jednej ze swoich książek zatytułowanej „Moje widzenie świata” ojciec Czesław Klimuszko pisał wprost:
 
„Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości”.
 
„Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze”.
 
Dodatkowo według Ojca Klimuszki z Polski miały pochodzić osoby, które będą zmieniać świat. Sugerował, abyśmy byli optymistami i wcale nie myśleli o końcu świata. Czasami słynny polski jasnowidz ujawniał swoje wizje na temat przyszłości świata. Pisarz Tadeusz Konwicki twierdził, że ojciec Klimuszko bezbłędnie przepowiedział upadek komunizmu w 50 lat po zakończeniu II wojny światowej. Podobnie jak inni wizjonerzy, on także widział zagrożenia moralne i ekologiczne dla ludzkości i świata. Przyznał, że miał wizję potencjalnej wojny nuklearnej oraz wojen religijnych. Mówił tak:
 
„Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”.
 
„Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”.
 
Rosję zdradzą jej sąsiedzi. Nie, nie my! (…). Ogniste włócznie uderzą w zdrajców. Zapłoną całe miasta. Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestię. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromną falę. Widziałem transatlantyki znoszone jak łupinki… Ta góra wodna sunie ku Europie. Nowy Potop! Zadławi się w Gibraltarze! Wychlupnie do środka Hiszpanii, wleje się na Saharę, zatopi włoski but aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą… Morze pokryje archiwa, wszystkie dokumenty opatrzone pieczęcią tajności teraz już będą na zawsze utracone (…) Widziałem z bliska ścianę wody idącą na Paryż, była wyższa od wieży Eiffla… Spływając w głąb lądu porywała ludzi, którzy się czepiali poręczy na balkoniku, u szczytu. Wody sunęły straszną potęgą, czułem w nich moc żywiołu, który wszystko zmiecie. Widziałem statki zanim się wywróciły dnem porośniętym zielono…Kotłował się zwał porwanych dachów, zlizanych autobusów i gęstwa ciał ludzkich, kataklizm zapierający dech. A ja to widziałem jak z balkonu, cały obszar aż po horyzont. Te wody szły przez Niemcy aż tutaj. Sięgnęły Polski. (…) Tu , gdzie my dziś jesteśmy, będzie morze. Woda pokryje mój cmentarzyk.
 
Chyba pan wie, że tu jest depresja? Z Kaszubii zostanie kilka wysepek”. (…) Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża (…)“ „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym” – mówił o swojej wizji o. Klimuszko. 
 
 
Przepowiednia z Tęgoborza
 
 
Była opublikowana masowo w "Kurierze", przez "prasę pomorską" i pochodzi z roku 1893 i wtedy była zupełnie niezrozumiała. Nocą 1893 roku w pałacu hrabiego Wielogłowskiego odbył się jeden z najsłynniejszych seansów spirytystycznych. Wszystkie zdarzenia, których nadejście wieszczył ustami medium podobno głos Adama Mickiewicza z zaświatów, spełniły się w ciągu kolejnych dziewięciu dekad. Przepowiednia ta stała się jednym z najsłynniejszych polskich proroctw. Kimkolwiek był autor tej przepowiedni to wiadomo, że doskonale przewidział opisane wydarzenia niemożliwe wręcz do przewidzenia w 1893 r. - wojna światowa, upadek trzech imperiów zaborczych i odrodzenie państwa polskiego. Na spełnienie czeka upadek państwa Zachodu pod naporem islamu i najazd Chin na Rosję. 
 
 
W dwa lat dziesiątki nastaną te pory,
Gdy z nieba ogień wytryśnie.
Spełnią się wtedy pieśni Wernyhory,
Świat cały krwią się zachłyśnie.
 
Polska powstanie ze świata pożogi,
Trzy orły padną rozbite,
Lecz długo jeszcze los jej jest złowrogi,
Marzenia ciągle niezbyte.
 
Gdy lat trzydzieści we łzach i rozterce
Trwać będą cierpienia ludu,
Na koniec przyjdzie jedno wielkie serce
I samo dokona cudu.
 
Gdy czarny orzeł znak krzyża splugawi,
Skrzydła rozłoży złowieszcze,
Dwa padną kraje, których nikt nie zbawi,
Siła przed prawem jest jeszcze. 
 
Lecz czarny orzeł wejdzie na rozstaje;
Gdy oczy na wschód obróci,
Krzyżackie szerząc swoje obyczaje,
Z złamanym skrzydłem powróci. 
 
Krzyż splugawiony razem z młotem padnie.
Zaborcom nic nie zostanie.
Mazurska ziemia Polsce znów przypadnie,
A w Gdańsku port nasz powstanie.
 
W ciężkich zmaganiach z butą Teutona
Świat morzem krwi się zrumieni.
Gdy północ wschodem będzie zagrożona
W poczwórną jedność się zmieni.
 
Lew na zachodzie nikczemnie zdradzony
Przez swego wyzwoleńca
Złączon z kogutem dla lewka obrony
Na tron wprowadzi młodzieńca.
 
Złamana siła mącicieli świata
Tym razem będzie na wieki.
Rękę wyciągnie brat do swego brata,
Wróg w kraj odejdzie daleki.
 
U wschodu słońca młot będzie złamany.
Pożarem step jest objęty.
Gdy orzeł z młotem zajmą cudze łany
Nad rzeką w pień jest wycięty. 
 
Bitna Białoruś, bujne Zaporoże,
Pod polskie dążą sztandary.
Sięga nasz orzeł aż po Czarne Morze
Wracając na szlak swój prastary.
 
Witebsk, Odessa, Kijów i Czerkasy
To Europy bastiony,
A barbarzyńca aż po wieczne czasy
Do Azji ujdzie strwożony. 
 
Warszawa środkiem ustali się świata,
Lecz Polski trzy są stolice.
Dalekie błota porzuci Azjata,
A smok odnowi swe lice. 
 
Niedźwiedź upadnie po drugiej wyprawie.
Dunaj w przepychu znów tonie.
A kiedy pokój nastąpi w Warszawie,
Trzech królów napoi w nim konie. 
 
Trzy rzeki świata dadzą trzy korony
Pomazańcowi z Krakowa,
Cztery na krańcach sojusznicze strony
Przysięgi złożą mu słowa.
 
Węgier z Polakiem, gdy połączą dłonie,
Trzy kraje razem z Rumunią.
Przy majestatu polskiego tronie
Wieczną połączą się unią. 
 
A krymski Tatar, gdy dojdzie do rzeki,
Choć wiary swojej nie zmieni,
Polski potężnej uprosi opieki
I stanie się wierny tej ziemi. 
 
Powstanie Polska od morza do morza.
Czekajcie na to pół wieku.
Chronić nas będzie zawsze Łaska Boża,
Więc cierp i módl się, człowieku. 
 
  
Przepowiednie KSIĘDZA MARKIEWICZA
 
 
Bardzo znana i optymistyczna jest przepowiednia księdza Bronisława Markiewicza (1842-1912) zawarta w jego sztuce „Bój bezkrwawy”. Jeden z bohaterów dramatu „Anioł Polski” przepowiadał, że Polska doczeka się lepszej przyszłości, że będzie miała wielkich mężów, przez których oczy całego świata zwrócą się na nas:„Ponieważ Pan was więcej umiłował, aniżeli inne narody, dopuścił na was ten ucisk, abyście, oczyściwszy się z grzechów waszych, stali się wzorem dla innych narodów i ludów, które niebawem odbiorą kartę sroższą od waszej (…). Wojna będzie powszechna na całej kuli ziemskiej i tak krwawa, że naród położony na południu granicy Polski wyginie w niej zupełnie (…). W końcu wojna stanie się religijna. Walczyć będą dwa obozy: obóz ludzi wierzących w Boga i obóz ludzi niewierzących w Niego. Nastąpi wreszcie bankructwo powszechne i nędza, jakiej nikt nie widział, do tego stopnia, że wojna sama ustanie z braku środków i sił. Zwycięzcy i zwyciężeni znajdą się w równej niedoli i wtedy niewierni uznają, że Bóg rządzi światem (…). Wy, Polacy, przez ucisk ten oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogom. I tym sposobem wprowadzicie niewidziane dawno braterstwo ludów …”
 
Proroctwa tego księdza przewidywały dla Polski odegranie w Europie nowej roli, jako kraju ewangelizującego inne narody. Twierdził, że Polacy będą podziwiani za życie w zgodzie i harmonii. Z jego przepowiedni wynika również, że język polski będzie wykładany na wielu uczelniach świata, a dzieła polskich poetów i pisarzy będą znane wszędzie. Duchowny wygłosił także radę, aby w polskich szkołach uczono przede wszystkim języka rosyjskiego, bo Rosjanie „zagrożeni anarchią i żółtym niebezpieczeństwem” będą się musieli pogodzić z Polakami i innymi Słowianami.
 
 
 
Proroctwa „PODLASIANKI”
 
Anonimowa wizjonerka „Podlasianka” przepowiadała także losy narodów po trzeciej wojnie światowej, kiedy to: „powstaną ludy Azji przeciw Europie”. Twierdziła, że powstaną Stany Zjednoczone Europy, a ich stolicą ma być Warszawa, która obok Paryża i Tokio będzie największym miastem świata. W innym fragmencie swojej wizji twierdziła, że sam Chrystus przekazał jej, iż: „Nie do Germanów, lecz do Słowian należy przyszłość Europy. Polska jest wezwana do wielkiej misji i dlatego powinna stać się wzorem dla innych narodów”. Polska wizjonerka- „Podlasianka” w 1932 roku miała nie tylko wizję oblężenia Warszawy w 1939 roku, następnie zburzenia stolicy i klęski Niemiec, ale także twierdzi, że otrzymała takie oto przesłanie:
 
„Jeszcze tylko dwie wojny światowe oczekują świat. Niemcy sprowokują II wojnę światową, która zakończy się ich klęską. Następnie wzburzone ludy Azji powstaną przeciw europejskim narodom. Azja przeciw Europie, po czym nastąpi pokój”.
 
Wizje, jakich doznała „Podlasianka” w latach 1926 i 1950 dotyczyły straszliwego prześladowania Kościoła. Jasnowidząca twierdziła, że ukazał jej się sam Chrystus, który powiedział, że dopuści do prześladowania Kościoła, ponieważ ma powody do niezadowolenia z kapłanów i zakonów. Dwa razy usłyszała te same, pełne gniewu słowa: „Biada wam faryzeusze w sutannach i habitach”. Twierdziła, że prześladowanie Kościoła będzie służyć oczyszczeniu duchownych. Świat potrzebuje pokuty, potrzebują jej także duchowni i zakony, którzy nie wypełniają należycie swojego powołania. W 1948 roku „Podlasiance” objawiła się święta Teresa z Avila, która zapowiedziała: „Sprawiedliwość Boża podniesie rękę przeciw zakonom”.
 
 
 
Władysław Biernacki - wizje III w św. 
 
 
"Piekło na ziemi - bo tak to można nazwać - będzie trwało trzy i pół miesiąca. Wojna zacznie się od Włoch. Na początku we Włoszech będzie straszna rewolucja. Zacznie się od Stolicy Apostolskiej. We Włoszech powstanie ustrój socjalistyczny. Socjaliści rzucą się na duchowieństwo. Będą znęcać się, torturować i mordować. Papież po trupach swoich kardynałów będzie musiał uciekać z Watykanu. Ucieknie do Francji. Stamtąd do Polski, gdzie pozostanie do końca wojny. Stolica Apostolska zostanie zdewastowana, zniszczona i znieważona [...]. Rewolucja obejmie później Francję i Hiszpanię, jednak w tych krajach siły antychrześcijańskie nie utrzymają się długo.
 
W tym czasie Niemcy, czując zagrożenie, zechcą okrążyć i uderzyć na Rosję. Najpierw uderzą na Czechy i Słowację. Najeźdźcom sprzyjać będzie ludność cywilna i wojsko czeskie, Słowacy nie. Stamtąd klinem uderzą na Polskę i dojdą do Wałbrzycha. Wałbrzych i Kotlina Kłodzka będą zniszczone. Z drugiej strony Niemcy przez desant morski uderzą na Kołobrzeg. Miasto to zostanie zniszczone podobnie jak podczas Drugiej Wojny światowej. Niemcy zdobędą Kołobrzeg i utrzymają się w nim przez osiem dni.
 
Dziewiątego dnia wojska polskie i rosyjskie okrążą desant niemiecki i tych, którzy nie zginą, wezmą do niewoli. Działań wojennych w Polsce środkowej nie będzie (nie znaczy to, że nie będzie tam innych zniszczeń spowodowanych kataklizmami, nie mówiąc już o głodzie, który będzie powszechny na całym świecie). Zniszczenia wojenne obejmą częściowo pas nadbrzeżny szerokości około 50 kilometrów od Kłajpedy aż do Szczecina. Atak na te ziemie rozpocznie się od strony morza, gdzie będzie stacjonowała grupa operacyjna wojsk Paktu Północnoatlantyckiego. Niektóre miasta, jak Gdańsk czy Elbląg, będą później niszczone przez wycofujące się oddziały rosyjskie. Działania wojenne przeniosą się następnie do Czech. Praga zostanie doszczętnie zniszczona. Za to, że naród czeski odstąpił od wiary, Bóg ześle na niego wielką karę. Praga nigdy nie będzie odbudowana.
 
W kilka dni po rozpoczęciu działań wojennych w Europie środkowej i Wschodniej armia chińska ruszy na Rosję. W Rosji wybuchnie rewolucja. Chińczycy w zwycięskim pochodzie będą pokonywać do 200 kilometrów dziennie. Żołnierze chińscy okażą się jeszcze większymi barbarzyńcami niż hitlerowcy. Żadnego żywego Rosjanina nie puszczą żywego, czy to małego, czy dorosłego. Wojska rosyjskie będą cofać się w popłochu. Część dowódców rosyjskich zdradzi swój kraj i przejdzie na stronę nieprzyjaciela. Rosjanie widząc, że przegrywają na wschodzie, wycofają swoje oddziały z Czech i Niemiec. Na Niemcy zrzucą bombę atomową (będzie to o godz. 2 w nocy). W Niemczech nagromadzone są wielkie ilości różnej broni i amunicji. Gdy bomba atomowa wybuchnie, to eksplodują również składowiska broni. Większość Niemców zginie. Ci, którzy nie zginą, będą zalani wodą. Wszechmocna prawica Boga już od wieków przygotowuje Niemcom zagładę. Kara spadnie teraz za te wszystkie krzywdy na ich pokolenie, na ich potomstwo. Ocaleje tylko kawałek Brandenburgii, tj. ziemi leżącej koło Szczecina. Po dwunastu godzinach od wybuchu bomby atomowej w Niemczech miasto Gdańsk przeżyje trzęsienie ziemi, lecz nie poniesie wielkich strat.
 
W tym czasie w Polsce wybuchnie rewolucja, która potrwa sześć dni. Wychowankowie komunistów rzucą się na nich samych i w straszny sposób będą się nad nimi znęcać. Będzie to zapłata za ich obecne wychowanie bez Boga [...].
Siódmego dnia rewolucji Bóg ześle na nasz tron mesjasza z Krakowa. Tak więc Kraków wyda dwóch mesjaszy. Jednego na tron Stolicy Piotrowej, a drugi na tron naszego kraju. Tym władcą na polskim tronie będzie zakonnik z Krakowa. Będzie on też naczelnym wodzem wojsk polskich. Przemówi do narodu polskiego i wtedy naród się uspokoi [...].
 
Wojska rosyjskie będą wycofywać się z Czech przez Węgry, Słowację i Ukrainę. Rosjanie w odwecie za dążenia Ukraińców do samodzielności zastosują taktykę spalonej ziemi. Będą bić, niszczyć i palić. To będzie wielka kara Boża. Tak jak w Czechach, tak i na Ukrainie naród odstąpił od Boga - cerkwie są puste, a kościoły polskie pozamykane. Wtedy gdy dziać się to będzie, Ukraińcy, obawiając się zagłady swojego narodu, wyślą delegację do Warszawy, do władcy polskiego z prośbą o ratunek. Armia polska pospieszy z pomocą. Polacy ze swoimi sojusznikami utworzą front sięgający od Kłajpedy aż po Morze Śródziemne. Na tym drugim froncie będą też obce wojska, które pospieszą Polsce z pomocą. Z północy: Szwecja, Norwegia i Finlandia, a z południa: Węgry i Rumunia. Z pomocą wojskową i gospodarczą pospieszy Francja i czarny lud. Węgrzy i Rumuni będą już po przewrocie rewolucyjnym, który będzie mieć miejsce w tym samym czasie co i w Polsce.
 
Wojska rosyjskie będą uciekać w popłochu przed tak wielkim frontem wojsk sprzymierzonych. Nad Horyniem, pod miastem Kostopol, dojdzie do wielkiej trzydniowej bitwy. Straty będą duże po obu stronach. Horyniem popłynie czerwona od krwi woda. Rosjanie poddadzą się do niewoli. Polskie oddziały na południowym froncie ruszą aż nad Dniepr, do starych granic polskich i będą odpoczywać tam przez trzy doby W tym czasie armie chińskie zajmą już znaczną część terytorium Rosji. W obawie, aby Chińczycy nie zawojowali całego świata (takie plany mają już dziś), do wojny przystąpią Stany Zjednoczone, a następnie Kanada, Wielka Brytania, Australia, Indie, Indonezja i część sojuszniczych państw afrykańskich. W szybkim czasie zajmą Wietnam, Laos, Kambodżę, Tanzanię, Północną Koreę i wylądują na terytorium chińskim. Razem z zajęciem tych krajów przez wojska sprzymierzone upadnie tam na zawsze komunizm. Szybkimi atakami zdobyta zostanie niemal połowa terytorium Chin, ponieważ Chiny nie będą przygotowane na otwarcie przez sprzymierzonych drugiego frontu. Nastąpi to w czasie, kiedy główne siły armii chińskiej będą dochodzić już do Wołgi, a do Moskwy pozostanie im już tylko około 1000 kilometrów.
 
Kiedy dowództwo polskie otrzyma informacje, że armia chińska zbliża się już do Wołgi, w porozumieniu z aliantami w Azji wyda rozkaz uderzenia na nacierające dywizje chińskie. Nad Wołgą przez cztery dni będą toczyć się zaciekłe walki. W tym czasie inne zgrupowania polskie zajmą Moskwę. Na południowym froncie Chińczycy przystąpią do kontrofensywy. Rzucą tak wielkie siły, że Polacy w popłochu zaczną się cofać aż do Dniepru. Na Dnieprze wojska polskie zajmą linie obronne. Tymczasem armia chińska będzie dążyć do okrążenia północnego skrzydła wojsk polskich i ich sojuszników broniących Moskwy, ale jej się to nie uda. Naczelny wódz wojsk polskich będzie pełen łaski Bożej, pełen miłości Bożej. Zwróci się z gorącą modlitwą do Boga Ojca, ponieważ Bóg Ojciec ma naród polski jako naród wybrany, któremu obiecał wszechstronną pomoc. Bóg udzieli pomocy. Obudzi swoje śpiące wojsko, a przede wszystkim ducha w oddziałach polskich. Wskutek kontrnatarcia Chińczycy zaczną się w nieładzie cofać. W odwecie użyją bomby atomowej. Na szczęście wszechmocna Prawica Boża do tego nie dopuści. Specjalistom polskim uda się za pomocą urządzeń elektronicznych zmienić tor lotu pocisku i skierują ją z powrotem na pozycje chińskie. Tak więc Chińczycy zginą od własnej broni.
 
W czasie gdy amerykańska armia zajmie połowę terytorium Chin, w USA powstanie wielki chaos, co wpłynie na morale żołnierzy amerykańskich na froncie. Wybuchnie tam krwawa wojna domowa, bratobójcza rzeź, podobna do tej w Rosji. Biedota rzuci się na farmerów i fabrykantów Niemal wszystkie fabryki i fermy zostaną zdewastowane i spalone. Nastąpi wielka bieda i głód. Złoto na wiele się nie przyda, bo za nie chleba nie kupi. Pojawi się szereg groźnych chorób i epidemii. Całe Stany Zjednoczone rozpadną się na małe państwa. Będą zabiegać o pomoc żywnościową od Polski. Waszyngton i Nowy Jork zostaną zniszczone wskutek trzęsienia ziemi. Stanie się to w nocy, o godz. 3 nad ranem. Miasta te nigdy już nie zostaną odbudowane. W USA przez dwa i pół roku nie będzie rządu.
 
Wielka Brytania w tym czasie też będzie przeżywać wielką tragedię - rewolucję. Para królewska będzie zmuszona uciekać na Bermudy, lecz i tam dopadną ją zabójcy. Dwa lata Brytyjczycy będą bez rządu. Dopiero po tym okresie wkroczy tam armia francuska, która zaprowadzi ład i umożliwi powstanie nowego rządu. Obecnie Francja odchodzi od wiary, ale po wojnie będzie bardzo gorliwa. Duży wpływ na postawę religijną rodaków będzie miał niezwykle pobożny władca Francuzów. Zaprowadzi on porządek nawet w innych krajach [...].
 
Po Trzeciej Wojnie światowej nie będzie krajów kapitalistycznych ani komunistycznych. Nastaną rządy demokracji Chrystusowej, oparte na prawdzie, sprawiedliwości, godności człowieka i miłości. Polska stanie się wielkim mocarstwem, takim, jakim jeszcze nie była za swego istnienia. Bóg nas podniesie do tak wysokiej rangi przez nasze modlitwy, które zanosimy do Niego.
 
Także naród rosyjski stanie się bardzo gorliwym ludem Bożym i dobrowolnie znajdzie się pod patronatem Polski. Nastąpi zjednoczenie Słowian Europy. Do Polski dobrowolnie przyłączą się Czechy, Słowacja, Brandenburgia [pozostałość Niemiec], Estonia, Litwa, Łotwa, Białoruś i Ukraina. Do tej wielkiej braterskiej wspólnoty dołączą również Węgry i Rumunia. Wiara i modlitwy narodu polskiego tak rozpalą miłość Boga Ojca, Jezusa Chrystusa i Matki Najświętszej , że sam Bóg będzie walczył w naszym imieniu i da narodowi polskiemu całkowite zwycięstwo nad armią chińską. Przywódca chiński skłoni głowę przed polskim władcą. Chiny zechcą włączyć podbite tereny w skład swego państwa, ale wskutek zdecydowanej postawy Polaków skłonne będą zawrzeć z Polską traktat pokojowy w Chabarowsku. Do tego jednak nie dojdzie. Podpisanie traktatu pokojowego nastąpi dopiero po kilku tygodniach w Warszawie. W jego wyniku Chiny wycofają się z okupowanych terytoriów. Powstaną nowe państwa azjatyckie. Wojska japońskie, które wejdą w głąb Rosji, ostatecznie zajmą tylko Władywostok i swoje stare ziemie, po czym zawieszą działania wojenne [...].
 
Rewolucję przejdzie wiele narodów na całym świecie, w tym także Kanada i Australia. W trakcie tych strasznych wydarzeń zginie część Anglii. Londyn zostanie zniszczony przez trzęsienie ziemi. Zginą całe miasta i państwa, jak: Dania, Holandia i Portugalia. Jedne lądy zginą, a nowe wyłonią się na oceanach. Położenie geograficzne Ziemi będzie inne. Zmieni się położenie terytorialne dwóch obecnie wielkich mocarstw: Stanów Zjednoczonych i Rosji, które później staną się państwami podrzędnymi. Po strasznej tragedii wojennej nastanie wielki dobrobyt. Ziemia wyda ludziom wszystkie bogactwa, jakie posiada. Ludzie będą żyli dostatnio jak nigdy dotąd. Zapanuje wielka miłość do Boga i do bliźniego. Będzie wielki kult do Serca Pana Jezusa i Matki Najświętszej. Po wojnie zostaną odbudowane m.in. Paryż, Rzym i Madryt. Nad wieloma miastami będą fale wody, a niektóre porosną mchem. W tej wojnie procentowo najmniej zginie ludzi rasy żółtej, bo ich Bóg zachowa jako narzędzie kary dla rasy białej. Rasa biała będzie musiała jeszcze znosić cierpienia od rasy żółtej za to, że biali siebie uważali za lepszych i mądrzejszych. Sami byli panami, a innych mieli za niewolników i znęcali się nad nimi. Dlatego sami staną się niewolnikami. Nastąpi to jednak dopiero później, gdy rasa żółta zaleje cały glob ziemski i będzie panować przez trzy lata i sześć miesięcy [...]. 
 
 
Juliusz Słowacki tekst z 1848 ! 
 
„Pośród niesnasek Pan Bóg uderza
W ogromny dzwon,
Dla słowiańskiego oto papieża
Otworzył tron.
Ten przed mieczami tak nie uciecze
Jako ten Włoch,
On śmiało, jak Bóg, pójdzie na miecze;
Świat mu to proch…”
„… Na jego pacierz i rozkazanie
Nie tylko lud
Jeśli rozkaże, to słońce stanie,
Bo moc to cud…”!
„…A trzeba mocy, byśmy ten pański
Dźwignęli świat:
Więc oto idzie papież słowiański,
Ludowy brat…”;
„…On rozda miłość, jak dziś mocarze
Rozdają broń,
Sakramentalną moc on pokaże,
Świat wziąwszy w dłoń…;
Zdrowie przyniesie, rozpali miłość
I zbawi świat;
Wnętrze kościołów on powymiata,
Oczyści sień,
Boga pokaże w twórczości świata,
Jasno jak dzień”.
 
„Anioł na gwiazdy pokazał i rzecze:
Patrz, to wszechświata pisane są losy
I ręką Bożą rzucone w kolei tak,
Jak Bóg ułożył losy człowiecze.
A tej, o którąś się modlił i płakał,
Ojczyźnie twojej, Bóg wyznaczył dzieje.
Lecz patrz, już dla niej lepsze jutro dnieje,
Niedługo będzie jęczeć pod przemocą.
Gdy od tej chwili ćwierć wieku przeminie,
Świat się pożogą zrumieni i rzeka krwi się przeleje,
A z łun tych pożarów Polska wyjdzie wolna
Mąż ją wywiedzie, pomazaniec Boży,
Na straży ziem tych swe serce położy.
Lecz odrzuć radość i módl się w pokorze,
Ciężko doświadczą was wyroki Boże.
Nim się następne ćwierćwiecze przechyli
Wilk z krwawą paszczą, wiecznie mordu głodny,
Co się pod znakiem krzyża zawsze chowa
Krzyż splugawiony znów weźmie za godło,
Pocznie narody pożerać dokoła.
Krwawe swe ślepia ku wschodowi zwróci
Zastęp pancerny na kształt chmury ptactwa
Całą potęgę na kraj twój rzuci.
A drugi niedźwiedź zdradziecki, co młotem kościoły wali,
Który prawo Boże wokół depta, nóż wam w plecy wrazi.
Próżno dobywać będziecie oręża,
Na ten raz w walce on zwycięża!
Lecz zginie własnym jadem zatruty.
Wicher z południa zawieje na państwa,
Runie najeźdzca i przemoc tyrańska!
Wilk z krwawą paszczą, zewsząd osaczony
Choć wszystkim groził, dokoła ściśnięty,
Próżno się miotać będzie jak szalony -
W bitwie nad rzeką w pień będzie wycięty!
 
Niedźwiedź, co dotąd zżerał własne dzieci
Krwią się zachłyśnie własną i upadnie.
Ten niby „olbrzym” przed karłem z północy
Drugi cios straszny z południa otrzyma,
A smok ze wschodu dobije olbrzyma.
(Ewidentny atak Chin i islamu na Rosję).
 
Wszechmocny Pan Bóg kartę dziejów zmieni.
W stolicy Pańskiej tajne dokumenta
Ze 113 papież wyjmie szafy,
W Rzymie się pocznie odrodzenie świata.
Bóg wstrząśnie ziemią, powalą się domy.
Gdy zacznie mijać strasznie sroga zima,
Od Boga danym będzie znak widomy.
 
Od gór i stepów idzie wybawienie.
Pokój się Boży ustali w Warszawie,
Wielka w przymierzach, bogactwie i sławie
Polska ku morzom granicami sięgnie.
Dla tych co cierpią, przyjdzie dzień wesela,
Dla tych co wątpią, dzień sądu i kary.
Tak mówił Anioł i uleciał w gwiazdy
A jam się ocknął na swoim klęczniku
I jeszczem słyszał jak mówił z daleka:
 
Niech się twój naród burzy nie ulęknie,
Gdy Bogu ufa to w gromach nie pęknie.
Ręka go Boża przywiedzie wśród nocy
I zanim nadejdą dni lata gorące,
W proch zetrze wrogów i wynijdzie słońce.”
 
 
Marian Węcławek - wizje 
 
"Na krótko przed Trzecią Wojną Światową, w Rzymie wybuchnie rewolucja, która rozpocznie się w Watykanie, gdyż od roku 1991 i w latach następnych religia rzymskokatolicka zacznie podupadać. Wielu zakonników w Watykanie zostanie zamordowanych, a papież będzie uciekał z Rzymu. Przyszły Watykan to Częstochowa. Gdybym się mylił, to będzie to Madryt. Częstochowa ma jednak przewagę [...].
 
W Rosji dojdzie do krwawych starć, a rozpoczną się one na Zakaukaziu. Wiele byłych republik radzieckich (Ukraina, Białoruś, Litwa) będzie sympatyzować z Polską, chcąc w przyszłości przyłączyć się do niej [...].
 
Trzecia Wojna Światowa rozpocznie się w najmniej spodziewanym momencie, kiedy wszyscy będą mówić o pokoju i pojednaniu, lecz będą to tylko nieszczere oświadczenia dyplomatów. Najpierw Chiny w imię wyższości żółtej rasy ruszą na Rosję, aby wydrzeć jej zauralskie terytoria. Do Chińczyków dołączą Turcy i wejdą do Europy, opanowując część kontynentu. Wnet jednak najeźdźcy wycofają się.
 
Niemcy widząc słabość Rosji, ruszą na Wschód, będą chcieli zająć Polskę i dojdą do Wałbrzycha. Nie będą jednak niszczyć słowiańskich terenów licząc na ich włączenie do swego państwa. W czasie wojny zostanie użyta broń jądrowa. Jest mi wiadomo tylko o dwóch bombach. Jedna wybuchnie w rejonie Mont Blanc przeciwko agresorowi, który dojdzie aż do Hiszpanii.
 
Rosjanie wracać będą w takim chaosie i rozprężeniu, że nie będą wiedzieć, kto jest ich wrogiem, a kto przyjacielem. Na Polskę żadna bomba nie spadnie, chociaż takie zagrożenie nastąpi i to będzie powodem ewakuowania mieszkańców Dolnego Śląska. Szczecin zostanie zniszczony połowicznie, Wrocław podobnie. We Wrocławiu tuż przed wojną dojdzie do kilkunastodniowych zamieszek. Dość znacznie zniszczone może zostać Kłodzko, Złoty Stok, Kalisz i Wałbrzych. Poznań podczas wojny nie ucierpi [...].
 
Wskutek topnienia lodów na biegunach i podniesienia się poziomu wód w oceanach zalane zostaną niektóre rejony Świata. W Polsce zalane zostaną: Gdynia, Gdańsk i inne porty morskie [...].
 
Rządy w Polsce nie ustabilizują się do Trzeciej Wojny Światowej. Będą częste zmiany, ale nie spodziewajmy się radykalnej poprawy rządzenia [...].
 
Po wielkiej wojnie zniknie na pewien czas nienawiść między ludźmi. Zmieni się klimat w Polsce i będziemy hodować cytryny. Polska stanie się mocarstwem europejskim, a granice państwa sięgać będą za Kijów, Czerkasy, Odessę. Granica zachodnia utrzyma się na Odrze i Nysie.
 
Polska będzie ustalać podział świata na strefy wpływów. Republiki poradzieckie będą ubiegać się o przynależność do państwa polskiego. Kto z Polaków nie wróci na czas do Ojczyzny to na obczyźnie zginie, najwięcej w Niemczech. Podobnie Polacy w USA będą szybko wracać do kraju, bo tam poczują głód. Amerykę czekają chude lata (na skutek zmian klimatycznych, ruchów tektonicznych i wojny domowej).
 
W godle państwa polskiego będzie po lewej stronie godło litewskie, a po prawej ukraińskie, bo te państwa będą nam sprzyjać".
 
 

PROROCTWO BRATA JANA z 1600 roku 
 
Przepowiednie a czasy obecne, wydanie z 1943 r. Salwatorianie
 
Proroctwo to posługuje się kilkoma symbolami, oto one: 
Kogut - oznacza Francję; 
Lampart - Anglię; 
Orzeł Biały - Polskę; 
Orzeł Czarny - Niemcy; 
Drugi Orzeł - Austrię; 
Baranek jest tutaj symbolem sprawiedliwości, miłosierdzia i prawdy. 
 
Tekst proroctwa: 

1. Wojna była przewidziana już w r. 1600
 
"Za zbliżeniem się r. 2000 ukaże się antychryst. Wojska jego przekroczą liczbą pojęcie ludzkie. Znajdą się i chrześcijanie w legionach jego, podczas gdy wyznawcy Mahometa i inni straszliwi wojownicy znajdą się po stronie baranka
 
Świat cały stanie się czerwonym. Po raz pierwszy baranek będzie leż czerwonym. Nie będzie żadnego miejsca w chrześcijańskim świecie, które nie byłoby czerwonym. Czerwonym będzie niebo i ziemia i woda i powietrze dla krwi, która płynąć będzie. 
Orzeł czarny rzuci się na koguta, który wiele piór utraci w starciu, lecz szponami dalej się bronić będzie. Snadnie byłby kogut pobity, gdyby nie pomoc lamparta. Orzeł czarny z krainy Lutr przybędzie. Napadnie zaś koguta z innej strony i zajmie kraj jego aż do połowy. 

2. Napaść Orła Białego na Antychrysta 
Nadlatując z północy orzeł biały napadnie znienacka orła czarnego i drugiego orła i wkroczy do krainy antychrysta od końca jednego aż do drugiego. Orzeł czarny znajdzie się zmuszonym dać wyzwolenie kogutowi, aby stawić opór orłowi białemu. Wtenczas jednak kogut obróci się i odeprze orła czarnego aż do krainy antychrysta i lam pomagać będzie orłowi białemu. 
Walki, które stoczono dotychczas niczem będą w porównaniu z walkami, jakie toczyć się będą w krainie Lutra, albowiem siedem aniołów wysypie ogień kadzielnic swoich na bezbożny świat, to znaczy, że baranek zarządzi wtedy zniszczenie pokolenia antychrysta. 

3. Pokonanie bestii 
Kiedy bestia zobaczy, że jest zgubiona, stanie się wściekłą i przez wiele miesięcy dziób białego orła, jako też szpony lamparta i koguta zaciekle w nią uderzać będą. Przechodzić będą ludzie rzeki po ciałach zabitych a rzeki zmienią koryta swoje. Grzebać będą tylko ciała ludzi znacznych i wodzów, albowiem do rzeki przyłączy się jeszcze masowa śmierć z głodu i moru. Antychryst po wiele razy błagać będzie pokoju, lecz siedmiu aniołów, którzy idą na przedzie trzech zwierząt broniących baranka, oświadczyło, że koniec będzie tylko wtedy, kiedy antychryst zmiażdżony zostanie jak słoma na klepisku. 

4. Walka ta będzie nieludzką 
Wykonawcy sprawiedliwego sądu barankowego walki zaprzestać nie będą mogli, dopóki antychryst będzie miał w posiadaniu wojsko do walki. To uczyni postanowienie baranka tak niezłomnym, ponieważ sam antychryst podawał się być naśladowca Chrystusa i działał w Jego imieniu. Jeżeliby tedy nie zginął, zasługi Zbawiciela byłyby stracone a bramy piekielne zwyciężyłyby przeciwko Zbawicielowi. Dlatego też walka, która będzie miała miejsce tam, gdzie antychryst kuje broń swoją, nie będzie żadną miarą skutkiem samych wysiłków ludzkich, 

5. Skutki zwycięstwa 
Trzy zwierzęta stające w obronie baranka wygładzą ostatnią siłę zbrojną antychrysta. Na polach bitwy będą wielkie stosy poległych. Antychryst straci koronę i opętany szaleństwem zamrze na wygnaniu. Cesarstwo jego podzielone zostanie na państewek dwa i dwadzieścia, lecz nie będzie w nich fortec ani wojska ani lenników. 

6. Wtedy nastąpi powszechny spokój 
Orzeł biały, za rozkazem Michała Archanioła wypędzi półksiężyc z Europy i w Konstantynopolu zasiądzie. Wtedy rozpocznie się era pokoju i dobrobytu dla świata i wojen już więcej nie będzie. Każdy bowiem naród rządzić się będzie zasadami sprawiedliwości. Nie będzie też już więcej Lutrów i schyzmatyków. Panować będzie baranek i zapanuje dla ludzkości era niewymownego szczęścia. Szczęśliwi ci, którzy uszedłszy niebezpieczeństwa tej strasznej epoki, pozostaną, aby zażywać owocu królestwa ducha i oczyszczenia ludzkości, które zdziałane tylko być może po pokonaniu antychrysta."
 
 
Alois Irlmaier
 
Pochodził z Freilassing w Bawarii. Jego przepowiednie dotyczą głównie wybuchu i przebiegu III wojny światowej. W większości, wizja Aloisa Irlmaiera pokrywa się z przepowiedniami Nostradamusa oraz proroctwami biblijnymi, więc można przypuszczać, że wszystkie przedstawione poniżej wydarzenia nie są wytworem wyobraźni autora.
 
A oto treść przepowiedni:
 
Wszystko zapowiadało pokój, wszyscy wołali: Schalom! Widzę: "Wielki" upada, przy nim leży zakrwawiony sztylet. Dwaj mężczyźni zabiją wysokiej rangi osobistość. Jeden z morderców jest niskim brunetem, a drugi, nieco wyższym blondynem. Będą oni opłaceni. Po tym morderstwie rozgorzeje nowa, blisko-wschodnia wojna. Wielkie siły marynarki będą walczyć na morzu Śródziemnym - sytuacja będzie napięta. Widzę trzy cyfry: dwie ósemki i dziewiątkę, ale nie wiem co one oznaczają, ani w jakim czasie je umieścić. Wojna wybuchnie o świcie i przyjdzie nagle. Farmerzy siedzący w pubie, zajęci grą w karty, ujrzą obcych żołnierzy zaglądających przez drzwi i okna. Czarna armia przybędzie ze wschodu, a wszystko wydarzy się bardzo szybko. Widzę trójkę, ale nie wiem, co ona oznacza, być może 3 dni lub 3 tygodnie. To dotyczy Złotego miasta. Rok poprzedzający wojnę będzie urodzajny w owoce i zboża, a zima będzie łagodna.
 
Zgromadzone siły pomaszerują od wschodu do Belgradu, a potem wyruszą naprzód, do Włoch. Następnie trzy armie, z szybkością błyskawicy, bez żadnego ostrzeżenia, wyruszą w kierunku północnego Dunaju ku rzece Ren. Pierwsza nadciągnie nad lasem Bawarskim w kierunku północnym wzdłuż Dunaju. Druga armia przejdzie od wschodu ku zachodowi nad Saksonią ku Zagłębiu Ruhry. Trzecia, która pójdzie z północnego wschodu na zachód i przejdzie nad Berlinem. Rosjanie nigdzie się nie zatrzymają, dzień i noc nieubłaganie będą zmierzać do celu, do Zagłębia Ruhry. Ludność w panice będzie uciekać na zachód. Samochody zakorkują drogi i będą przeszkodą dla czołgów. Nie widzę żadnych mostów na Dunaju powyżej Ratyzbony. Zniszczony Frankfurt nie będzie już przypominał wielkiego miasta. Dolina Renu będzie pustoszona, głównie drogą powietrzną. Widzę ziemię, jakby piłkę, a na niej trasę samolotów, które lecą w górze jak rój białych gołębi. Zza "wielkiej wody" natychmiast przyjdzie odwet. W tym samym czasie "żółty smok" najedzie Alaskę i Kanadę, ale daleko nie zajdzie...
 
Ponownie widzę przed sobą ziemię, jakby piłkę, gdzie lecą białe gołębie. Wielka ilość gołębi wzbiła się z piasku ku górze, a wtedy spadł żółty pył. Zdarzy się to w pogodną noc, gdy " złote miasto" będzie zniszczone. Samoloty zrzucą żółty pył między morzem Czarnym a Północnym. Utworzy się pas śmierci, od morza do morza, szeroki jak pół Bawarii. Tam, gdzie spadnie pył wszystko będzie martwe - każde drzewo, krzak, trawa, wszystkie bydło, wszystko uschnie i sczernieje. Domy nadal będą stać. Żółta linia pyłu uniesie się aż do miasta położonego nad zatoką. To będzie długa linia, ale nie wiem co to jest i dlatego nie mogę dokładniej opisać. Kto przejdzie tę linie umrze. Ci, którzy będą po jednej stronie nie będą mogli przejść na drugą. Dlatego też atakujące siły rozpadną się. Będą musiały iść na północ. Wszystko co mają ze sobą wyrzucą. Nikt więcej tam nie wróci. Rosyjskie dostawy będą przerwane....
Dwa stada będą walczyć od zachodu do południowego zachodu. Szwadrony odwrócą się ku północy i odetną atak trzeciej armii. Na wschodzie będzie dużo czołgów, które jeszcze jadą, ale w środku będą same sczerniałe trupy. Tam piloci też zrzucą małe, czarne pudełka, które wybuchają zanim dotkną ziemi. Rozciąga się wtedy żółty albo zielony dym lub proch. Wszystko co zetknie się z tym pyłem umiera, obojętnie czy jest to człowiek, zwierzę czy roślina. Ta trucizna jest tak silna, że ludzie stają się czarni, a ich ciało odchodzi od kości. Przez jeden rok nikt nie będzie mógł wchodzić w tą strefę, inaczej narazi swoje życie na niebezpieczeństwo. Dzięki temu atak przy Renie będzie zakończony. Żaden żołnierz z trzech armii nie powróci do domu. W skażonej strefie trawa już nie urośnie, ale ludzie będą mogli żyć.
 
Przez naturalną katastrofę albo czymś podobnym Rosjanie będą musieli uciekać na północ. Przy Renie widzę półksiężyc, który chce wszystko pożreć. Polecą oni na północ, gdzie wkraczała 3 armia, aby wszystko wyciąć. Tam będzie znak, że wszystko umarło - ludzie, zwierzęta, trawa. Będą chcieli wszystko wyciąć i wszystkich zamordować. Nikt z tych 3 armii nie wróci do domu. Ostatnia bitwa rozegra się w pobliżu Kolonii.
 
Widzę samolot lecący ze wschodu, który wrzuca coś do Wielkiej wody, wtedy stanie się coś dziwnego. Woda podniesie się tak wysoko jak wieża i opadnie, wszystko będzie zalane. Jedna część Anglii zniknie, kiedy pilot zrzuci tą rzecz do wody. Nie wiem co to jest... Wystąpi trzęsienie ziemi i południowa część Anglii zatonie. Zniszczone będą trzy miasta: pierwsze przez wodę, w drugim, położonym powyżej poziomu morza, będzie widać tylko wieżę kościoła, a trzecie zawali się całkowicie. Całe zdarzenie będzie trwać krótko. Widzę 3 linie - być może 3 dni, 3 tygodnie, 3 miesiące - dokładnie nie wiem, ale będzie trwać krótko. Wyspy zatoną , ponieważ morze się wzburzy. Widzę wielkie dziury w morzu, które napełnią się, gdy ogromne fale będą wracać. Piękne miasto położone nad morzem niemal zupełnie zatonie w morzu, brudzie i piasku. Inne kraje położone nad morzem narażone będą na wielkie niebezpieczeństwo, morze będzie niespokojne, a fale wysokie jak dom, będą się pienić jak gdyby gotowało się pod ziemią. Wyspy znikną, a klimat się zmieni. Styczeń będzie tak ciepły, że komary będą tańczyć. Być może będzie to przejście w inną strefę klimatyczną. Wtedy nie będzie już normalnych zim takich, jakie znamy obecnie.
 
W czasie wojny nastąpi ciemność, która potrwa 72 h. Podczas dnia będzie ciemno, spadnie grad, będą błyskawice i grzmoty, trzęsienie ziemi wprawi w drgania naszą planetę. Proszę: nie wychodźcie z domu w tym czasie, palcie tylko świecami. Kto będzie wdychał pył dostanie skurczu i umrze. Zaciemnijcie okna i nie otwierajcie ich. Woda i żywność, która nie będzie szczelnie zamknięta zostanie zatruta, również ta przechowywana w szklanych naczyniach. Dookoła śmierć spowodowana przez pył, dużo ludzi umrze. Po 72 godzinach wszystko się skończy, ale powtarzam: nie wychodźcie z domu, palcie tylko świece i módlcie się. Tamtej nocy zginie więcej ludzi aniżeli w dwóch wojnach światowych. Nie otwierajcie okien podczas tych 72 godzin. W rzekach będzie tak mało wody, że z łatwością będzie można prze nie przejść. Bydło padnie, trawa stanie się żółta i sucha, trupy ludzkie stawać się będą czarne lub żółte. Potem wiatr skieruje chmury śmierci na wschód.
 
Miasto z żelazną wieżą stanie się ofiarą swoich ludzi. Wszystko spalą, będzie rewolucja, ludzie staną się dzicy. Miasto stanie w ogniu dzięki własnym mieszkańcom, a nie przez tych, którzy przyjdą ze wschodu. Widzę dokładnie, że miasto jest zrównane z ziemią. We Włoszech również będzie niespokojnie. Przybysze ze wschodu zabiją wiele ludzi. Papież będzie uciekał, dużo duchownych będzie zamordowanych, upadnie wiele kościołów.
 
W Rosji wybuchnie rewolucja i wojna domowa. Będzie tyle trupów na ulicach, że nikt nie będzie ich usuwał. Rosjanie znów uwierzą w Boga i przyjmą znak krzyża. Przywódcy partii popełnią samobójstwo, czym zmyją swoją krwawą winę. Widzę, jak mieszają się masy czerwonych i żółtych, powstanie bunt i straszne morderstwa. Wtedy będą śpiewać pieśń Wielkanocną i palić świece naprzeciw krzyżowych obrazów. Poprzez modlitwę Chrześcijan potwór piekieł zginie, wielu młodych ludzi znów uwierzy we wstawiennictwo matki Boskiej.
 
Po zwycięstwie imperator zostanie ukoronowany przez Papieża. Jak długo to wszystko potrwa, nie wiem. Widzę trzy dziewiątki, trzecia przynosi pokój. Gdy wszystko się skończy część ludzi umrze, a pozostali będą bać się Boga. Prawa, które przynoszą śmierć dzieciom zostaną usunięte. Wtedy przyjdzie pokój. Widzę trzy świecące korony, wychudzony stary człowiek będzie naszym królem. Również "stara korona" na południu wróci do honorów. Papież, który przez długi czas nie mógł uciec zza wody, powróci. Kiedy zakwitną kwiaty na łąkach papież powróci i będzie lamentował za jego zamordowanych braci.
 
Po tych wydarzeniach nadejdzie długi i szczęśliwy okres czasu. Ci, którzy tego doświadczą będą bardzo szczęśliwi. Ludzie będą musieli zacząć nowe życie tam, gdzie zaczynali ich przodkowie.
 
 
Lodovic Rocca 
 
 
Był zakonnikiem franciszkańskim. Tuż przed śmiercią, przy pomocy dwóch księży, brat Rocca przekazał na piśmie proroctwa dotyczące przyszłych losów państw europejskich:
 
 
Włochy
 
Italio, ty piękny kraju! Płaczę nad tobą i nad twoim losem. Wiele kwitnących miast i zamków padnie w gruzy. Najstraszniejsza z rewolucji wygubi połowę ludności, część arystokracji, wódz i duchowieństwo zostaną wymordowani. A gdy Zmartwychwstanie dzwonić będą, papież będzie uciekał po zwłokach kardynałów . Wielu synów Germanii grób swój tam znajdzie [...].
 
Daleki Wschód
 
Płomień i zaraza. Walki i zbydlęcenie poróżnią rasy. Ziemia, powietrze i woda - wspólnym grobem. A gdy żółty najeźdźca wyląduje na ziemi człowieka o stalowej woli i nogach, jedna z trzech wielkich cór kraju smoka chytrym podstępem rzuci liliową chryzantemę pod nogi swemu narodowi. Ale przed tym widzę nad Krajem Kwitnącej Wiśni chmurę ogniem ziejącą, która obróci w gruzy południe i środek wyspy. Kraj Czarnej Pagody [Indie] zdobędzie wreszcie niepodległość, dopomagając do zwycięstwa swoim byłym władcom, zdobywając przez to ich wieczną przyjaźń".
 
Anglia
 
Po naporze germańskim tylko Anglia ostoi się, aby nieść kaganek starej kultury przez kraje Europy. Jednak za swą zniewieściałość i opieszałość ukarana zostanie mężem stanu, który swoim gadulstwem wszystkie ich zamiary zdradzać będzie, przez co wiele klęsk ją spotka i oderwą się od niej kraje zamorskie. Anglia, owo państwo handlarzy, którzy dla zysku popierają wszelkie zbrodnie, stanie się widownią najstraszniejszych okrucieństw".
 
Irlandia i Szkocja
 
Zawojują Anglię i ją zniszczą. Rodzinę królewską wypędzą, a połowa narodu zostanie wymordowana. Zapanuje tam nędza [...]".
 
Francja
 
Zaplątana zostanie w zagraniczną wojnę. Gdy tylko wojna ta się skończy, wybuchnie powstanie, rewolucja, podczas której zamordowany zostanie prezydent kraju. W czasie tych wydarzeń rozleje się bardzo dużo krwi. Większa część Paryża zostanie w czasie wojny i rewolucji spalona, zamieniona w popiół. Posiadłości w Algierze oderwą się całkowicie od Francji, a wtedy wyniesiony zostanie na tron człowiek z plemienia lamparta. W Afryce będzie rządził afrykański książę, który chwilowo będzie przebywał we Francji. On rozszerzy religię katolicką. Francja odrodzi się ze skutków rewolucji komunistycznej przez nowe powstanie, na którego czele stanie Galijczyk z rodu Bourbonów. Nie zdążą więzień budować z cegieł, ale z desek - takie będzie przepełnienie więzień, a zdrajcy będą musieli w pocie czoła odpracowywać swoje winy".
 
Rosja
 
Stanie się widownią najstraszniejszych okrucieństw. Rozegrają się tu najcięższe walki. Wiele wsi i miast będzie zburzonych. Krwawa rewolucja wytępi połowę ludności. W Petersburgu i Moskwie trupy przez pewien czas będą leżały nie pogrzebane. Państwo rosyjskie rozpadnie się na rozmaite kraje".
 
Polska i Słowianie
 
'Wiele zdrajców wygnanych zostanie z kraju polskiego, a potem zabierze się Polska do oczyszczenia z Żydów. Najwyżej wyniesie Pan Bóg Polaków, gdyż dadzą światu wielkiego Papieża. Pod hegemonią Polski połączą się Słowianie i utworzą zachodnio-słowiańskie państwo-mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nissa, m[orze] Adriatyk, m[orze] Czarne, Dniepr, Dźwina i Bałtyk. Polska zawsze zostanie. Wielki mąż Ameryki roztoczy nad nią przemożną opieką, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie”. 
Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą własne katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż. Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".
 
Austria
 
Czcigodna monarchia po wielu krwawych walkach rozpadnie się. Jednak duch opiekuńczy tego starożytnego rodu ustrzeże dynastię. Wiedeń dwa razy będzie oblężony a gdy ściągnie nienawiść wielu narodów, nawiedzi go straszna klęska, gdyż opustoszeje, a wielkie pałace będą stać puste. Na placu św. Stefana trawa rosnąć będzie po kolana".
 
Kraje niemieckie
 
Kraje niemieckojęzyczne połączą się z państwem niemieckim. Nie utrzymają się jednak w Niemczech żadne królestwa i księstwa, a tylko jedna gałąź z cesarskiego pnia będzie nosić koronę. Przywódca ten umocni Niemcy i pod jego mądrym panowaniem zapanuje zgoda i dobrobyt, ponieważ Bóg jest z tym domem królewskim [dalej jest w tekście przeskok do końcowych dziejów Niemiec].
[...] Prusakom tylko tylu żołnierzy zostanie, ilu się zmieści pod jednym dębem. Nie zginą jednak, aby pamięć o nich zostata zachowana do trzeciego pokolenia. Pozostanie im Brandenburgia. Po 30 latach będą wymazani z karty Europy".
 
Jerozolima
 
Stanie się na powrót stolicą królewską i uszczęśliwi te kraje. Da im zbawienie i błogosławieństwo. Król egipski umrze, a kraje te będą odbierały dobrodziejstwa z Jerozolimy
 
Hiszpania i Portugalia
 
Mają jeszcze wielką winę krwi do zmycia, częściowo z powodu okrucieństwa, z jakim zdobywały Amerykę. Za to, że dla próżnego blasku złota w tak okrutny sposób wymordowały tylu ludzi. Częściowo również dlatego, że w Afryce niewinnych ludzi zamieniały w niewolników i sprzedawały jak bydło. Możni zostaną wymordowani. Następnie oba te kraje zjednoczą się i utworzą wspólną republikę. Zapanuje pokój i porządek, a religia katolicka rozkwitnie w całej pełni".
 
 
Przepowiednie Wernyhory
 
Kozak zaporoski, wielki zwolennik pojednania Polaków i Ukraińców (jego proroctwa dla Polski pochodzą z 1767 r. Występuje w niej szereg nieznanych nazw zwycięskich bitew na wschodzie ("jar Hanczarychy, mogiła Piata i Perepiatychy, między Rzyszczowem a Jańczą").
 
„Polacy teraz w swoich zamiarach upadną i Polska trzykroć będzie rozszarpana. Różni ludzie kusić się będą o jej odbudowanie, ale nadaremnie. Przyjdzie wielki mąż od zachodu: Polacy oddadzą się jemu na usługi; wiele im przyobieca, a mało uczyni: chociaż nazwą się znowu narodem, będą jęczeli pod jarzmem Niemców i Moskali. Potem zostanie ich królem człowiek zły i zacięty, który wiele krwi przeleje. Polacy powstaną przeciw niemu, i jeszcze upadną przez nieład i niezgodę. Długo niewola i ucisk rozciągną się nad nimi; aż na koniec zajaśnieją błogie czasy, kiedy naród bogaty sypnie pieniędzmi, Mahometanie w Horyniu napoją swoje konie, i Moskale dwa razy na głowę pobici zostaną: raz pod Batowem około Semi-mohił (siedmiu mogił), drugi raz pod Starym Konstantynowem w jarze Hanczarycha zwanym. Od tego czasu Polska zakwitnie od Czarnego do Białego morza i będzie trwała po wieki wieków”.
 
Kończy je postulat: "...od Morza Czarnego aż do Bałtyku, od Karpatów po Niżowe Stepy nie będzie ani Niemca, ani Moskala na polskiej ziemi, a Polska będzie wielka i potężna". 
 
Proroctwo zostało przedrukowane z dzieła pt. "Najprawdziwsza wieszczba Moisieja Wernyhory, rodem ze wsi Dmytrykówki, w r. 1761 Spiritu Divino, wyrzeczona za radą J.W. Senatora Kozłowskiego przez świadków zaprzysiężona i od Chorążego Tomasza Fiałkowskiego do druku podana w Krakowie za przywilejem M. Culexa, typografa grodzkiego MDCCXCIV". 
 
 
Edgar Cayce
 
Znany amerykański jasnowidz zyskał popularność głównie poprzez odczytywanie w stanie hipnozy informacji o przeszłości, przyszłości, a także poprzez trafną diagnozę i leczenie groźnych chorób. Jego wizje przyszłości dotyczą przede wszystkim naturalnych katastrof mających nastąpić w okolicy przełomu wieków, a także nadejścia wszechobecnego zła oraz ogólnoświatowego kryzysu gospodarczego. Wszystkie zapowiadane wydarzenia łączył bezpośrednio, tak jak każdy prorok, z ponownym przyjściem Jezusa i rozpoczęcia wielkiej ery pokoju.
 
Edgar Cayce otrzymywał wizje przyszłości (tzw. Reading) głównie w aspekcie przemian geologicznych i klimatycznych na ziemi. Jego wizje pokrywają się z przepowiedniami Nostradamusa, a także innych proroków, a co najważniejsze poszczególne przemiany umiejscowił w czasach, w których obecnie się znajdujemy. To, czy mówił prawdę, można zaobserwować już dziś. Ponad pół wieku temu zapowiedział kataklizm, którego początkiem będzie erupcja wulkanu Etna. Jak wiadomo na przełomie lipca i sierpnia 2001r. wulkan ten wzmógł swoją aktywność i stanowi realne zagrożenie dla całej Sycylii. Skutki wybuchu, a co za tym idzie, trzęsienia ziemi, zapewne wpłyną niekorzystnie na południową część Europy, jak i na inne wulkany, które dziś uważane są za uśpione. Zagrożenia w postaci erupcji wulkanów, które mogą nastąpić w przeciągu kilku najbliższych miesięcy bądź lat nie należy lekceważyć, gdyż będzie to początek ogólnych przemian geologicznych Ziemi, w tym przesunięcia biegunów ziemskich, o którym przestrzegł nasze pokolenie pan Cayce.
 
Poniżej znajdują się oryginalne odczyty (Reading) z transu Edgara Cayce'go dotyczące owych przemian. Sporządzaniem notatek zajmowała się sekretarka lub czasami żona Edgara.
 
Pytanie: Jakie zmiany nastąpią wkrótce na ziemi?
EC: Na Morzu Śródziemnym, w pobliżu Etny, nastąpią zmiany klimatyczne, podniesie się poziom morza, wtedy będzie można poznać, że czas zmian nadszedł.
 
Pytanie: Kiedy to wszystko się zacznie?
EC: Niektóre przemiany już się rozpoczęły, choć niektórzy mówią że są to zjawiska przejściowe.
 
Pytanie: Czy zajdą jakiekolwiek zmiany na powierzchni ziemi w Ameryce Północnej i w których rejonach?
EC: W całym kraju zajdą fizyczne zmiany w większym lub mniejszym stopniu. Jednak największe zmiany będzie można zaobserwować na wybrzeżu północno atlantyckim oraz w Nowym Jorku, Connecticut itp.
 
Zmiany fizyczne na ziemi:
 
Ziemia popęka w zachodniej części Ameryki. Część Japonii znajdzie się pod wodą. Północna część Europy zmieni się w mgnieniu oka. Przy wschodnim wybrzeżu Ameryki wyłoni się nowy ląd. Spowoduje to zmiany w strukturze Arktyki i Antarktydy, a także wybuchy wulkanów. W skutek zmiany klimatu i topnienia lodowców, na terenach wiecznego lodu zaczną wyrastać mchy i paprocie, a tam gdzie panuje klimat gorący upały będą jeszcze większe.
 
Jeśli wzmoże się aktywność wulkanów Wezuwiusz lub Pelee, wtedy południowe wybrzeże Kaliforni, obszar między Salt Lake i południową Nevadą, w ciągu 3 miesięcy mogą oczekiwać trzęsień ziemi i powodzi. Rejony Nowego Jorku znikną pod wodą, później przyjdzie kolej na południową część stanu Carolina i Georgia. W miarę bezpieczne okażą się tereny Virginia Beach, część Ohio, Indiana, Illinois, a także południowa część Kanady. Los Angeles, San Francisco i większość tamtych terenów zostaną zniszczone jeszcze przed Nowym Jorkiem.
 
Od śmierci Edgara Cayce'go minęło ponad pół wieku, a pozostawione wskazówki odnośnie kataklizmów według niego miały mieć swój początek w 1998r. Jak wiadomo, od kilku lat można zaobserwować w przyrodzie anomalie pogodowe, ale jak do tej pory tragicznych w skutkach zniszczeń Ameryki nie było. Być może wypełnienie przepowiedni Cayce'go nastąpi po roku 2000, przy czym nie można zapominać o wulkanie Etna, który w od początku 2001r. do lipca 2001r. "budził się do życia" aż 13 razy, co może wskazywać iż czas zapowiadany przez jasnowidza powoli nadchodzi.
 
 
Wizje KARDYNAŁA HLONDA
 
Prymas Polski kardynał Hlond w swoich zapiskach w latach drugiej wojny światowej dostrzegał przyszłą pomyślność ojczyzny. 14 czerwca 1941 roku pisał: „Nowa Polska będzie dostojna, mocna, wielka a nawet atrakcyjna i przewodząca właśnie przez to, że szczerzej niż kiedykolwiek i konsekwentniej niż inni oprze swe życie i swą politykę na zasadach Chrystusowych”. W zachowanych notatkach kardynała znajduje się wiele słów o przyszłych dziejach Polski. Zawarł w nich takie proroctwo: „Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo- jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej”.
 
Przepowiednie STYGMATYCZKI ZE STUDZIENIC
 
W 1907 roku urodziła się w Studzienicach na Śląsku Katarzyna Szymon, polska stygmatyczka. Przez 40 lat, aż do śmierci w 1986 roku posiadała stygmaty. Doznawała także licznych wizji i objawień. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana przekazała jej: „Jeśli się nie poprawicie, wielkie kary was czekają. Ludzie chodząc będą umierali. Wielkie kary poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Znikną całe państwa z powierzchni ziemi”. Widząc przerażenie stygmatyczki, Maryja uśmiechnęła się i oświadczyła jej:
 
„Śląsk zachowam od zguby”.
 
Proroctwa TERESY NEUMANN
 
Słynna niemiecka stygmatyczka Teresa Neumann (1890-1962) spotkała się pewnego dnia z grupą polskich oficerów, którzy po zakończeniu II wojny światowej nie byli pewni, czy warto wracać do Polski. Tym bardziej, że już wtedy krążyły pogłoski o bliskim wybuchu następnej wojny i to właśnie na terenie Polski. Stygmatyczka oświadczyła im wtedy, że gdyby kiedykolwiek doszło do trzeciej wojny światowej, to jej zdaniem, Polska ocaleje. Gdy oficerowie pytali dlaczego, odpowiedziała: „Ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę”.
 
Także po zakończeniu II wojny światowej przekazała ona proroctwa dotyczące losów Polski biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie. Tuż po wojnie wizytował on obozy Polaków w Niemczech. Odwiedził także Teresę Neumann, która zwróciła się do niego: „Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (…) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie”.
 
 
 
Proroctwa MŁYNARCZYKA Z APOIG
 
Około 1750 roku żył w Bawarii, Mateusz, młynarz, który wygłaszał różne przepowiednie. Pewnego dnia miał powiedzieć: „Wkrótce nastąpi jedna wojna, potem druga, a w końcu trzecia. Ostatnia wojna przeleci błyskawicznie. Będzie to jakby olbrzymia czystka. Pełno trupów i moc wylanej krwi. Dojdzie do walki między Chinami i ich sąsiadami. I co jeszcze gorsze, zbliża się katastrofa. Zimno i trzęsienie ziemi pozbawią wielu ludzi życia”.
 
 
 
Proroctwa RYBAKA JOHANSSONA
 
„Widzę straszną wojnę daleko na wschodzie. Żółte twarze starają się dotrzeć poprzez Alaskę do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Ich atak będzie odparty przy pomocy broni rakietowej. Rosja będzie wspierać Amerykanów, ramię przy ramieniu. Przedtem wybuchnie jakaś straszna rewolucja. Mordy, pożoga, trupy. Leżą ich całe stosy”.
 
 
 
Przepowiednia FERENCA KOSSUTTHANY
 
„Z godziny na godzinę wybuchnie straszna wojna. W tym czasie nie chciałbym żyć, a w każdym razie nie w pobliżu oceanu. Wybrzeża Europy, Anglii i Ameryki zostaną zalane potężną falą wody. Rozpocznie się błyskawiczna wojna, lecz potrwa krótko. W wojnie tej będą poszkodowani zarówno żółci jak i czerwoni. Po niej nastąpi długi okres pokoju”.
 
Objawienie z LA SALETTE
 
W objawieniu z La Salette Matka Boska powiedziała do pasterki Melanii:
 
„We wszystkich miejscach dziać się będą nadzwyczajne dziwy, ponieważ prawdziwa wiara wygasła, a fałszywe światło oświeca świat. Biada książętom Kościoła, którzy będą tylko gromadzić bogactwa na bogactwach, strzec tej władzy i troszczyć się o dumne panowanie. Przez pewien czas Kościół będzie znosił srogie prześladowania i przechodził głęboki kryzys”.
 
Dalej Matka Boska mówiła: „Ponieważ święta wiara w Boga zostanie zapomniana, każdy osobnik będzie chciał kierować się swymi własnymi zasadami i być wyższym od bliźnich. Władze świeckie i kościelne zostaną zniesione, deptać się będzie wszelki porządek i wszelką sprawiedliwość, panoszyć się będzie tylko mężobójstwo, zazdrość, nienawiść, kłamstwo, niezgoda, bez miłości ojczyzny i rodziny”.
 
Wizje JEANNE LA ROYER
 
Jedną z wielu wizjonerek- zakonnic żyjących w XVIII wieku była Jeanne La Royer. W swoich wizjach przepowiadała, że jednym ze znaków mocy diabelskiej, które pragną wejść do Kościoła jest odrzucenie łaciny z obrzędów. Uważała, że zniesienie mszy łacińskiej to oznaka sił szatańskich w Kościele. Otrzymała ona przesłanie od samego Chrystusa, który powiedział jej o kapłanach: „Nie mają już prawa przemawiać w Moim imieniu, gdyż zdradzili sprawę mojego Kościoła… Czegokolwiek będą od was żądać, nie słuchajcie ich…odseparujcie się od nich…” Mniszka otrzymała wizje-przestrogi, w których widziała kapłanów zawsze: „wystrojonych w bardzo eleganckie, cieniutkie alby, ale nie noszących ornatów ani kap”. Są zniewieściali i zadbani, usposobienie mają wesołe…” W jej wizjach kapłani są sympatyczni, pozbawieni uprzedzeń, ale głos Chrystusa ostrzegał ją: „Uwaga, moja córko, nie ufaj im”.
 
 
 
Proroctwa ELŻBIETY CANORI-MORA
 
Wizjonerka Elżbieta Canori- Mora twierdziła, że w 1818 roku „widziała” Kościół rzymski zdradzony przez kler. Mówiła też o „niewierności pewnych kapłanów, którzy zamiast podtrzymywać Kościół, zdradzają go, kierując się fałszywymi zasadami świata i względami doczesnej polityki”. W 1824 roku napisała, że Chrystus ukazał jej: „herezje kalające za naszych dni świat i całkowicie sprzeczne z naszą świętą Ewangelią”.
 
 
 
Wizje SIOSTRY ANNY
 
8 września 1987 roku w Porta Angelica siostra Anna otrzymała wizję, w której przemówił sam Chrystus:„Ludzkość zdradza mnie jak Judasz i popycha dusze do zapamiętałej gonitwy, aż do zatracenie, za obiektami grzesznej miłości, za pieniądzem. To godzina szatana… Diabeł spętał dusze”. W tej samej wizji Chrystus ostrzegał, że diabeł przeniknął już do samego Kościoła. Mieszając się z kapłanami: „Robi wszystko, by zlikwidowana została ofiara mszalna”. Jezus mówił też do siostry: „Nastąpią wielkie próby. Kardynałowie przeciw kardynałom, biskupi przeciw biskupom. Szatan będzie chodził pośród nich jak wśród stada wygłodniałych wilków. Będą zmiany… To, co zepsute, przepadnie i nigdy już nie powróci na świat”.
 
Przepowiednie BEDA CZCIGODNEGO
 
Żyjący w XI wieku Beda Czcigodny przepowiedział, że Rzym będzie istniał, póki stać będzie Koloseum oraz że wraz z upadkiem Rzymu skończy się świat. Zgodnie z jego przepowiednią koniec Rzymu, czyli koniec Kościoła i jego papieży, to koniec świata. Tę przerażającą wizję końca świata związanego z końcem papiestwa potwierdziła słynna Hildegarda z Bingen (1098 rok). W swojej wizji mówi ona, że bunt i śmierć wśród ludzi nastąpią, „gdy na tronie Piotrowym zasiądzie papież, który przybierze sobie imiona dwóch apostołów Jezusa”.
 
 

artykuły powiązane: Ostrzeżenia inwestycyjne na czas rozpadu unii >>  amerbroker.pl/

 Komentarze

[2014-11-28] wr
amen.

[2014-11-28] Gość
Ludzie ,co wy bierzecie,Dajcie namiary,tez chce miec takie odlota Onufry

[2014-11-28] SARMATA
VIVAT SARMACI LECHICI NIECH TAK SIĘ STANIE SARMACA LECHIA OD M CZARNEGO DO MORZA PÓŁNOCNEGO OD RENU DO WOGI I AZ DO URALU POLEN MOCARSTWEM UE

[2014-11-28] Ololo
Nostradamus nie uwzględnił banderowskiej Ukrainy, wątpie, żeby ukraińcy zgodzili się, żeby Polacy nad nimi panowali, to po pierwsze, a po drugie, jak rządzi nasza włądza - pożal sie, Boże, az strach pomysleć, ze pazerstwo, złodziejstwo i klamstwo, które panuje teraz w Polsce zawojuje całą Europę!

[2014-11-28] Saszka
I jak to tak ma zniknac Wielikaja Rossija ? Nie moze byc. Ruski ma być pod butem polskiego chama ?

[2014-11-28] Gość
Ja pierdole ale bujdy na resorach! Trzeba mieć nieźle najebane w łepetynie aby w to kurwa wierzyć!

[2014-11-28] HGWXIX
I tak ma być. Polska ponad wszystkimi. Europa musi Polsce się pokłonić bo to jest rola Europy.

[2014-11-28] Gość
No ruSSkie się doczekały. Będą parobami.

[2014-11-28] Wawa 2
Mrzonki marzycieli, choć wojna z Islamistami jest coraz bardziej realna gdzie w tych wizjach jest USA i Chiny ?

[2014-11-28] Gość
juz sie trzesa przed islamem tez potrafie kurczakowi glowe obciac to i ta brodata zetne

[2014-12-02] Gość
Jan III Sobieski już raz ocalił Europę przed Islamem.

[2014-12-02] wladyslaw
Kilka lat po II wojnie moja św p. babcia mówiła że czytała jakieś przepowiednie w których było napisane że włąśnie woda zaleje ląd prawie aż pod Poznan. Od razu mi się to przypomnialo.

[2014-12-02] jur
"...nieźle najexane w łepetynie" piszesz HGWXIX? a CO DUMASZ O IN. WIERZENIACH? a?

[2014-12-02] Krak III
o rany to chyba mowa o moich narodzinach

[2014-12-02] Gość
To ja zejde z mieczem z niebios i zetne łęb allaha scyzorykiem haha i wzuce to na youtube i pozniej na fb a niech mnie diabli hahaha

[2014-12-02] TVN kłamie
W Polsce nie będzie się prześladować chrześcijan, bo ich nie będzie, tylko sami żydzi.

[2014-12-03] Gość
Pewnie islam wytnie cale po-psl o wtedy Polska rozkwitnie jak ktos madry i nie zlodziej zacznie nami rzadzic a tych obecnych wlodykow sciac lebska i zatknac na pal.Vivia Polonica

[2014-12-18] Stańczyk
Islam widząc jak beznadziejny mamy rząd, uzna, że sami Polacy się pogrążą wiec szkoda na nich czasu aby podbijać tak nędzny naród, który i tak nie jest w stanie im zagrozić. I jak to zwykle i oni nie docenią Polskiego narodu jak poprzedni najeźdźcy ..

[2014-12-18] nhl
Nie wiem co bierzesz , ale odstaw to szybko !

[2014-12-18] Gość
kiedy ma sie 3 wojna zaczac? chcialem zrobic zapasy, np. cukier moke prezerwatywy

[2014-12-18] Jotko
No niby coś w tym jest. ROMBY (tak Nostradamus określał Polaków,ze względu na kształt czapki wojskowej} napisał w którejś zwrotce."Romby z Arabami będą poić konie w Wiśle". Kiedy to czytałem,to parskałem ze śmiechu,jednak okazało się,że żołnierze znów noszą rogatywki,a nie krągłe czapki.

[2014-12-18] Gość
Amen.

[2014-12-19] Gość
"III wojna światowa ma stać sie wojną religijną chrześcijaństwa z islamem." - nie prawdą jest, że z chrześcijaństwem. Takie sformułowanie, to kolokwializm. Ta rzeź będzie w najściślejszym sensie karą dopuszczoną przez Boga za wielkie odstępstwo od prawdziwej wiary począwszy od kurialistów rzymskich poprzez ordynariuszy, kapłanów, aż po świeckich, którzy poddali się naporowi masonerii zinflirtowanej przez iluminatów. Tak więc jeżeli już, to ze szczątkami atrapy chrześcijaństwa, zważywszy na to, że na zachodzie wyrosło już pokolenie synkretystów, zrelatywizowanych schizofreników i ateistów. I tu nie trzeba Nostradamusa, czy innych okultystów, aby widzieć jaka jest nieuchronna przyszłość (wystarczy zdrowy rozsądek i minimum ducha prorockiego), bo garstka świadomych i duża ilość objawień prywatnych nie są już w stanie zawróćić z drogi samozagłady masy ludzi oderwanych od łaski Bożej. Dostrzegał np. ten problem słabości i anemiczności - czyli nieskuteczności duchowieństwa i świeckich chrześcijan pewien rektor seminarium duchownego już w 2000 r., który mówił: "przyjdą muzłumanie i nauczą nas wiary w Boga". Chciaż w ścisłym sensie chodzi tu o nauczenie przestrzegania zasad związanych z wiarą, bez których człowiek upadla się odniesieniem do Boga, jak do kukły z cukru.

[2015-02-02] xm
Polecam stronę http://paruzja.info/oredzia-przeglad/15-maj-2012/107-16-05-2012-03-10-druga-pieczec-iii-wojna-swiatowa cyt - Druga Pieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan Ewangelista w Księdze Apokalipsy. Rozpocznie się ona w Europie. Przyczyną będzie Wasz system bankowy, a Niemcy po raz kolejny wezmą udział w tej tragedii, jak to było w ostatnich dwóch przypadkach. Kiedy się rozpocznie, ocalenie gospodarki upadnie, a katastrofa dotknie Grecję z dużymi konsekwencjami we Francji. Bliski Wschód będzie również zaangażowany z Izraelem i Iranem w wojnę, a Syria odegra poważną rolę w upadku Egiptu. Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, nie żeby straszyć, ale wzywam do wielkiej modlitwy za Europę w tym czasie. Z powodu wojny i braku pieniędzy, dużo zbiorów zostanie utraconych, a to doprowadzi do otwarcia Trzeciej Pieczęci oznaczającej głód. Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci Boże, aby próbowały magazynować suszoną i trwałą żywność do wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby hodować swoje uprawy, jeśli to możliwe. Pamiętajcie jednak, że modlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. Efektem tej wojny będzie wciągnięcie Mojego Kościoła na ziemi do jednego światowego kościoła, w imię ujednolicenia.

[2015-02-15] Gość
Hey :) ja w to wierze masakra jakas

[2015-07-01] Vixa
sie nie wpuszcza ciapatych ,to sie nie ma lipy :P czekam na to ,sam bede zarzynał :P

[2015-07-03] Wolak
Przepowiednia się spełnia ? Dżihad idzie na Europę !

[2015-07-12] Gość
Można wierzyć lub nie ale na świecie jest wszystko możliwe, prędzej czy później z pewnością coś się wydarzy. Miło by było by Polska w końcu nie ucierpiała w wojnach i kataklizmach tak mocno jak zawsze. By w końcu przejrzała władza na oczy i zapewniła ludziom bezpieczną przyszłość. Może polska i nie jest jakoś potęgo ale tez i nigdy nie podbijała innych narodów celem poszerzenia terytoriów, a poszerzała je przez różnego rodzaju pakty i umowy, dlatego jest wszystko możliwe.

[2015-07-13] koza
Arabowie rozwalą Europę Zachodnią w proch, wymordują co najmniej z połowe Włochó Francuzów, Hiszpanów i Greków. Wiejcie z tych krajów do Polski póki możecie. Nostradamus Nostradamusem ale wojne juz czuć. Ratujcie swoje rodziny.

[2015-07-13] MŁODY POLAK
Tu się wszystko zgadza !!! armia muzułmanów to ludzie-uchodźcy z Bliskiego wschodu i Afryki którzy cisną przez Libię zalewają Europe zachodnią. POLACY wracajcie do ojczyzny jeśli wam i waszym rodzinom życie mile razem z Panem Bogiem w sercach przezwyciezymy strach Polsko powstaniesz z kolan !choć byłaś opluwana

[2015-07-13] Gość
Jeżeli te przepowiednie są takie prawdziwe, to napisz drogi Autorze kiedy to ma być III wojna światowa, hę? I dlaczego nie było WCZEŚNIEJ wiadomo, że powstanie kalifat? Od wczoraj znane są te całe "przepowiednie"???

[2015-07-13] mysliciel
W przepowiedniach jest zawsze ziarno prawdy

[2015-07-16] Gość
A ja w 1997 r. czytałem, że Nostradamus po 2000 roku nie widział już nic. Nie rozumiem.

[2015-07-16] Gość
STRASZNE TO :(

[2015-07-19] Gość
Jak nostradamus przewidział, że coś się stanie w 2040, któryś tam roku.. skoro on już za mojego życia 2 x przewidział koniec świata w 2000 i 2012 roku..)

[2015-07-21] Gość
heh polska będzie rządzić jak polska już istnieje tylko w teori

[2015-07-26] Gość
ah te dopalacze

[2015-07-26] Gość
:))

[2015-07-26] kronos
Polska to nuklearny poligon. Rakiety wycelowane w Polske z dwoch stron....z zachodu zeby ci ze wschodu przejsc nie mogli ivica verse. Tysiace glowic....nie mysle zeby islamy mieli pchac sie w taka pulapke. Tak ze istnieje szansa ze Polska ocaleje...chyba ze Rosje przejmo islamowcy.

[2015-07-27] Gość
trzeba sie zbroic, wzorem Finow np w spora ilosc snajperow ... ze wzgledu na sasiadow w system plotniczy /rakietowy , szybkie i mobilna armie ladowa, sporo sprzetu ppanc. moze wzorem izraela ? masowe szkolenia, standardowe , wzorem USA dostep do broni ? daloby to szane na to by bylo z 5 milionow sztuk broni w prywatnych rekach ... moj dom moja warownia ...

[2015-07-27] szlachcic kresowy
Polska bedzie Wielka na zawsze,tylko czas przegonic te swolocz rzadzacą!

[2015-08-22] Gość
We Francji Koscioly maja byc dawane muzulmanom.Juz biskupi kosciola rzymskiego rozwazaja nad tym. wspaniale

[2015-08-24] Gość
Rod Jagiellonow to chyba z Litwy pochodzi, a nie z Polski- z tego co pamietam, ale moze sie nie znam;)

[2015-08-29] Gość
Cos w tym jest nie wpuszczac do Polski teg scierwa a jak Sami przyplyna lby ucinac

[2015-08-31] miki
Skoro Hiszpania ma byc wyzwolona w 2014 po 27 latach wojny tzn ze juz sie zaczyna....trwa??albo zacznie sie w przeciagu 3 lat..qurwa;))

[2015-09-02] Gość
No i chyba sie zaczyna powoli...dla wszystkich imigrantów nie starczy pracy czy zasiłków, a wtedy reszta tej hordy podniesie lament i sie zacznie...oni wtedy nie bede mieli nic do stracenia...plus do tego wojna z ISIS

[2015-09-02] pomidor
No i chyba sie zaczyna powoli...dla wszystkich imigrantów nie starczy pracy czy zasiłków, a wtedy reszta tej hordy podniesie lament i sie zacznie...oni wtedy nie bede mieli nic do stracenia...plus do tego wojna z ISIS

[2015-09-07] Gość
Zaczęło się. Najazd muzułmanów na Grecje i Bałkany. Czy nikt nie widzi że to HIJAR. Najazd bez walki, zaczną rodzic dużo dzieci i powiedzą że to ich ziemia

[2015-09-07] Gość
Moi mili zmiany sa nieublagane wojny chorych ludzi i mordercow arabusow scinanie glow to morderstwo bezbronnym religia koran to religia szatana religia ktora kaze zabijac to sztanska religia Hitler powinien gazowac arabow nie zydow pomylil sie ,moze oni sie otrzasnal z tego komu i po co to robia komu sluza ,takie mordy atom na isis i po problmie na co obama czeka moze na odwet innych wyznawcow diabla smierc skurwielom z afryki co w szatana wierza

[2015-09-07] Lach
Jak ze te slowa zaczynaja nabierac sensu!

[2015-09-07] Gość
Wypieprzyć głupich z Rządu ,bo to przez ich nieodpowiedzialne decyzje będą cierpieć inni.Imigranci nie beda pracować bo to nieroby, chcą lekko żyć, mając tak wysokie zasiłki nie pójdą do pracy a durne Niemcy się cieszą z własnej głupoty, patrzeć tylko jak będą płakać, i uciekać z własnego kraju..

[2015-09-07] gg
Do tych "bohaterów" przed kompem, widzę, że nie zdajecie sobie sprawy kim są i do czego są zdolni. Jak ci fanatycy się zadomowią a to kwestia paru miesięcy to będziecie mieli pełne gacie. Skończą się żarty i cwaniakowanie, to trzeba już działać aby tej inwazji zapobiec.

[2015-09-07] Gość
miki ma byc wyzwolona w 2o41-2044 po27 latach wiec wszystko przed nami

[2015-09-07] rados
właśnie zaczyna się sprawdzać

[2015-09-08] MrGambitPL
Jak pierwszy raz to przeczytałem to nie uwierzyłem ale teraz zaczynam się bać

[2015-09-08] Syla
Ja w to wierzę wszystko stopniowo się sprawdza oby do nas to bydło nie wtargnął bo bo to będzie koniec Polski

[2015-09-09] Gość
Polaku !!! Broń swojego narodu i Polskości, jeśli wystąpimy razem przeciw nim, to WYGRAMY

[2015-09-09] Magog
Ci na łódeczkach i stateczkach już własnie przypływają do Europy, miał racje ojciec Klimuszko

[2015-09-09] historyk
Według wielu proroctw i wizji wielką rolę odegra w przyszłości Polska, która stanie się jednym ze światowych mocarstw i decydować będzie o podziale świata na strefy wpływów. Zmianie ulegnie nie tylko jej znacznie polityczne, ale także zasięg terytorialny, który sięgać będzie ziem, które dziś należą do Ukrainy i Białorusi. Nasz kraj stanie się też bezpieczną przystanią, prawdziwą oazą, dlatego wiele krajów będzie się ubiegać o to, by stać się częścią Polski.

[2015-09-09] Gość
Chińczycy testują dorny które mogą delikatnie zmienić orbity asteroid, także to jest doskonała broń.

[2015-09-09] Gość
Wszystko zaczyna się sprawdzać... nie wiem czy wszystko się sprawdzi, może rzeczywiście islamiści na chwile u nas będą, potem przeniosą się do Niemiec i Francji i tam nastąpi rewolucja i rzeź a Polska ocaleje. Miejmy taką nadzieję, że przepowiednie się sprawdzą w nadziei ratunku i nowego życia dla Polski.

[2015-09-10] Gość
a co z zydostwe? co bedzie z tymi parchami?

[2015-09-10] Gość
Chyba nadszedł czas próby. POLACY RAZEM !!!

[2015-09-10] bgh
Obama i Turcja i inni popierają ISIS i kryją się z tym Obama jest islamistą, popiera Iran. Wierzę w przepowiednie od dawna czasem się zapomina o tym szkoda że to nadchodzi wierzę że Polska ocaleje. bgh

[2015-09-10] manifestacja
Jeśli my mamy przetrwać to musimy już działać. Ludzie 12 Września br. W Warszawie będzie manifestacja przeciwko wpuszczaniu Islamistów do Polski. O godz. 16:00 widzimy się w PLANOWO CENTRUM WARSZAWY! Więcej info: https://www.facebook.com/events/1487457864881242/

[2015-09-10] Aralk
Co z tego ze Polska ocaleje, skoro morze mnie zaleje, bom z Pomorza...

[2015-09-11] Magda
Nie dobrze! Ciekawe co to będzie!

[2015-09-11] Gość
dupa jas

[2015-09-11] Alarik
P co chodzi

[2015-09-12] Gość
no i ciekawe co teraz po niemal roku mają do powiedzenia osby które w listopadzie uważały te przepowiednie za bujdy....???? Niestety wszystko zaczyna się sprawdzać...NIE DLA UCHODŹCÓW!!!!!!!!!!!

[2015-09-12] Gość
zabezpieczcie sie w zywnosc , ziarna ,co mozna bo to nie sa czcze slowa. cos sie zbliza.zlokalizowanie dwoch przeciwstawnych religii w jednym miejscu to zarzewie konfliktu i bez przepowiedni.islam i chrzescianstwo sa sobie wrogie od chwili ich powstania. sami teraz weszlismy do klatki z lwami, a mowimy ze to pomoc . pomoc dajmy im w ich kraju o ich kulturze i wyznaniu. xyz

[2015-09-12] AW
już się to sprawdza powoli, wojna już się zaczęła: 2041 rok kiedy kończy się wojna i Hiszpania się odradza minus 27lat bo tyle ma trwać wojna daje nam 2014rok, III w.św. już się toczy... Jedynie pociesza mnie czwarta mapa Nostradamusa gdzie Polska nie jest zalana syfem z Syrii etc...

[2015-09-13] Gość
i najazd islamistow na europe już mamy

[2015-09-13] eeeee
i jak przepowiednie sie sprawdzaja islamisci w europie

[2015-09-13] Gość
Ludziska to nie będzie dobrze! To są fanatycy!! Wszystko zmierza do tragedii!!

[2015-09-13] Kordiana
Wracam do Polski z moimi dziecmi, maz zostaje bo niemiec jest i nie wierzy ani w Boga ani w wojne ani w hijra ani w Polske. A ja wierze i jedno wiem, moje dzieci musza przezyc!!!!

[2015-09-13] Gość
jesli ma zalac Szczecin z ktorego pochodze to ne ma wyjscia..trzeba bedie sie przeprowadzic na poludnie

[2015-09-13] stara
Różne przepowiednie słyszalam będąc małym dzieckiem ale zapamiętalam jedną:Chinczycy zaleją Europę i nakryją ją czapkami./toż oni są jeszcze nie przeliczeni,oni nie wiedzą ile ich jest w kraju/

[2015-09-14] Gość
Ja i moja rodzina zamierzamy wracać do Polski,od bardzo dłuższego czasu badam oredzia i przepowiednie swietych,ale najlepszą przepowiednią to jest Biblia bo sprawdza sie w 100 % Apokalipsa Sw.Jana to co czeka ludzkość to jest przerażajace,musze przygotować dzieci do twardego zycia jakie ma nastąpić.

[2015-09-15] Gość
2015.09.14-- fakt koń trojański wjechał,albo planem bożym jest że się nawrócą i poniosą Ewangelię że Jezus to jedyny Bóg do swoich krajów,-- albo czeka europę islamizacja? proroctwo współczesne mówi; o przebódzeniu Polski dla Jezusa i ten ogień wybuchnie i przelany będzie na inne kraje; -- bądzmy dobrej myśli. -- k.s.

[2015-09-15] ŚwiR
Kurwa a ja w niemczech siedze :D i własnie dzis tu do miasta 150 takich brudasów jebanych przyjechało sam wróg do okoła

[2015-09-16] kasia
Rosjanie Ukraińcy i inne narody to Słowianie.Potęga Polski będzie za sprawą równości tych narodów i wzajemnego szacunku a zjednoczy nas Jezus

[2015-09-16] Gość
Fajne komentarze, niektóre naprawdę bardzo mnie rozśmieszyły ( oczywiście in plus). Najlepsze jednak jest to, że na mapie nr 3 w przepowiedniach Nostradamusa Polska ma obecne granice, a za jego żywota chyba trochę inaczej wyglądała ;00

[2015-09-16] bogna
zaczeło się i szybko sie ni zakończy przepowiednie tych najaranych popapranców się sprawdzają kto tym kurwa steruje czy ktoś nad tym panuje zaraz atak na syrje i atak chin na rosje a do władzy dojdzie kaczyński /nie obliczalny i mściwy/zginie przez niego miliony

[2015-09-16] Gość
W liście do Delfiny Potockiej z 20 marca 1848 roku Zygmunt Krasiński opowiada o spotkaniu politycznym, które odbyło się w jego mieszkaniu. Obecni byli na nim Adam Mickiewicz, Eliza Krasińska, Norwid i przyjaciel Krasińskiego Stanisław Małachowski. W liście tym opisuje Krasiński co powiedział owego wieczoru Mickiewicz: „Polski nie będzie już. Połączą się Czechy, Moskale i Polacy… Narodowości zaginą, stopią się. Zachodnia łacińska ogłada…przeklętą…rzymski język, rzymska literatura…i kościół odrzuconym jest. Szlachta Polska to najemcy!...Dziś ono plemię obce, ona szlachta musi się rozsypać, zaginąć, zniknąć….Wszelka przeszłość herezją, wszelka tradycja, jeśli nie jest pogańska, grzechem jest. Imię Polska nawet skazane jest na śmierć i zgubę…. Może to gorzkie prawdy, ale taka wola jest Boża, takie objawienie jej. Gorzkie przecież ojczyźnie żydowskiej było chrześcijaństwo….Szlachta….musi wykorzenioną być! Wszystko cokolwiek było, musi przestać być….o to przyszłość świata, oto zbawienie, oto życie!” Norwid w liście do gen Skrzyneckiego tak osądził TEN występ Mickiewicza: „ znalazłem go jako najpotężniejszym oszukańcem, jakiego przykładu dotąd nie ma.. Ten człowiek straszny jest dla Polski..”http://thot.neon24.pl/post/67307,adam-mickiewicz-czego-polakom-nie-wolno-wiedziec

[2015-09-16] Ech
Niedobrze. Pochodzę z elblaga który ma być zalany . Mieszkam w anglii też niedobrze . Dobrze ze żona z Rzeszowa ale to też blisko Ukrainy. Co tu zrobic

[2015-09-16] Gość
W JEDNOSCI SILA

[2015-09-17] Gość
Sam fakt, że biedni uchodźcy to w 80 % młodzi, silni mężczyźni daje do myślenia. Wiemy, co potrafi zdziałać jeden muzułmanin - fanatyk religijny w miejscu publicznym, przy pomocy ładunków wybuchowych.. Pomnóżcie to sobie teraz - razy kilka tysięcy i wybierzcie dowolne miejsce z masą nieświadomych zagrożenia ludzi - np. kościoły w pasterkę ?

[2015-09-17] Gość
Niezależnie od tego co nam wmawiają - NIE POWINNIŚMY SIĘ GODZIĆ na zalanie naszej europejskiej cywilizacji przez fanatyków islamu !!!

[2015-09-17] Gość
Dawno, dawno temu pewną bardzo rozwiniętą cywilizację wykończyło plemię Wandalów, które w barbarzyński sposób rozprawiło się z gospodarzami - mordując, gwałcąc, zabijając wszystkich oraz paląc cały RZYM, tylko dlatego, że tak jak MY TERAZ Rzymianie mieli jakieś tam moralne i humanitarne obiekcje, że nie wypada, nie mamy sumienia, jesteśmy przecież miłosierni.. itp..

[2015-09-17] Gość
KIEDY EUROPA PRZEJRZY NA OCZY ! TO PRZECIEŻ NAJBARDZIEJ OCZYWISTA, A ZARAZEM PODSTĘPNA INWAZJA ISLAMISTÓW NA NASZE KRAJE !

[2015-09-17] Gość
w końcu zobaczą jaka Polska jest naprawdę wtedy to my bedziemy sie śmiać :)

[2015-09-18] ŚwiR
mi sie trzy miesiące temu śniło że byłem w sklepie i kilku takich z bronią wpadło dostałem w łeb i sie obudziłem

[2015-09-18] Gość
Do [2014-11-28] Saszka <----- Saszka chamie, macie święto wyzwolenia moskwy z rąk Polaków *******************************************************************

[2015-09-20] Gość
I pomyleć, że chciałem w młodości wyemigrować. Polacy, trzymajmy się. W jedności siła. Nie dajmy się podzielić.

[2015-09-20] ze Śląska
Gdzie to nasze wojsko? chłopaczki w leginsach mają nas bronić?

[2015-09-20] Gość
wierzyc,niewierzyc?czesc sie sprawdzila.czesc z tego dzieje sie na naszych oczach........

[2015-09-21] Błogosławione Zwycięstwo
Walczę jak mogę, uświadamiam znajomych i rodzinę, ale nawet mój mąż nie pokłada we mnie wiary i nie wspomaga w walce przeciw islamizacji. Znajomi się śieją, część już rozumie, odwiodłam kolege od wyjazdu do Niemiec. On już wie co się stanie, mysli o matce, siostrze i dziewczynie. Jestem teraz w Anglii - pracuję jako opiekun medyczny - zaczełam kupować zboże (przechowuje u ojca na wsi). Kiedy przyjdzie głód będą stały 3 pełne piwnice zboża i przetworów, babcia nauczyła i pomaga robić. Będę gotowa. Zrobie dżihad muzułmanom. Chodziłam do wojskowego liceum - strzelać potrafię, obsłużyć się granatem też, szybkie założenie op-1 nie jest mi obca. Jak ktoś wyżej nadmienił - zostane snajperem. Nie dam skrzywdzić mojej rodziny, przyjaciół, polskich dzieci, polaków. Będą musieli mnie przejść - ale dopiero po moim trupie!

[2015-09-21] Gość
Do "Błogosławione Zwycięstwo": to jesteś(my) niestety w mniejszości, poza tym, mam wrażenie, że długo jeszcze obrona przed islamem będzie piętnowana przez "władze" kraju. Do czasu...

[2015-09-22] Silent68
Do"Błogosławione Zwycięstwo":myślisz i działasz jak ja, więc jest nas coraz więcej, a mam nadzieję że gdy islam się do Polski przywlecze powstanie nas patryjotów taka potęga że 1683r będzie jak deja vu dla tego ścierwa.

[2015-09-23] Gość
a kto wam da bron ? nie widzicie , ze polska jest rozbrojona przez polskie rzady? czym chcecie walczyc ? nozem z kuchni? przeciwko technologii , wojsku wroga wyposazonym nawetw czolgi? chyba nie liczycie , ze wam ktos pomoze ja zdobyc , no moze po jakims zolnierzyku co legnie w dzialaniach wojennych...

[2015-09-24] Gość
Oprócz Boga nikt nie zna tak naprawdę przyszłości Polski , Europy, Świata. Faktem jest iż proroctwa właśnie wychodzą od niego tzw" podpowiedzi" by przygotować ludzi i cześć ich została spełniona ponieważ ich wizji nie otrzymuje zwykły człowiek. Patrząc na dzisiejszy rozwój wydarzeń, falę uchodźców, sytuację na wschodzie wojna jest możliwa. Młodzi mężczyźni w wieku poborowym napływają do europy zamiast walczyć za swój kraj? Otóż nie w ich religii to już jest wojna i ma nawet nazwę, polega to w pierwszym etapie na zasiedlaniu bezkrwawo terytorium wroga, potem ....potem będzie jak we Francji- czemu nikt nie mówi o blokowanych ulicach, o tuszowaniu spraw getta i publicznych modłach do allacha, Anglia- notoryczne gwałty i rozboje, Szwecja- gwałt na kobiecie zabicie jej i syna, media nie wspomniały że sprawcami byli wyznawcy mahometa.....mam nadzieję że te przepowiednie się spełnią i polityczne gówno, które nas oblewa codziennie skończy bezpowrotnie swoje panowanie. Polska potrzebuje jednego przywódcy, mądrego chrześcijanina mającego honor.

[2015-09-24] WOJOWNIK SŁOWIAŃSKI
HAHA SŁAWA WIELKIEJ POLSCE, SŁOWIANOM I BRATANKOM WĘGROM!!!! JESTEŚMY TWARDZIELAMI, NARODAMI WOJOWNIKÓW I NIE DAMY SIĘ NIKOMU. ŻADNYM ISLAMISTOM, KOMUNISTOM I FASZYSTOM. BĘDĄ WOJNY, KATAKLIZMY A MY I TAK WYJDZIEMY SPOD GRUZÓW. GERMANIEC, LATYNOS, CELT SIĘ NIE PODNIESIE A MY SŁOWIANIE I WĘGRZY TAK. MY POLACY JUŻ TYLE PRZECIERPIELIŚMY, ŻE WOJNA W TĄ CZY W TĄ NIE ZROBI NAM JUŻ WIĘKSZEJ KRZYWDY. POZDRAWIAM WAS RODACY ;)

[2015-09-24] Emilia
W 1993 roku przyśnił mi się świetlisty krzyż na niebie noc była bardzo ciemna .Po tym śnie ogarnęła mnie jakaś wielka tęsknota , nie rozumiałam tego ale bardzo się nawróciłam .Po kilku latach wpadła mi w ręce książka "O naśladowaniu Chrystusa" Tomasz A Kempis.tam jest to opisane że ukaże się świetlisty krzyż na niebie noc będzie ciemna i zimna nie będzie prądu to będzie znak od Boga dla nas .Każdy z nas zobaczy swoje wnętrze wielu ze strachu umrze, wiele ludzi się nawróci będą oblężone konfesjonały a kapłani będą umierali ze zmęczenia , to nie żarty to nadchodzi Amen.

[2015-09-27] Gość
W większości rzeczy opisane sie stały. To co teraz sie dzieje daje do myślenia. Najazd emigrantów na Europę, zaangażowanie USA Rosji i Chin w konflikt bliskowschodni. To wszystko bardzo zle wyglada. Nie trzeba byc magikiem i znawca zeby dojść do wniosku ze katastrofa wisi na włosku! Ludzkość nie uczy sie na błędach wiec znowu krew świat zaleje! Tyle w temacie.. Ja ewakulowalem sie z Europy najdalej jak mogłem.. Tasmania jest moim nowym domem..

[2015-09-28] Gość
Babcia kiedys opowiadala uslyszana przepowiednie ze bedzie tyle krwi ze zwierzaki beda sie w niej topic!

[2015-09-30] Amen
Modlitwa za Ojczyznę ks. Piotra Skargi: Boże, Rządco i Panie narodów, z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać, a za przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej, błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna, chwałę przynosiła Imieniowi Twemu a syny swe wiodła ku szczęśliwości. Wszechmogący wieczny Boże, spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej, byśmy jej i ludowi Twemu, swoich pożytków zapomniawszy, mogli służyć uczciwie. Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje, rządy kraju naszego sprawujące, by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

[2015-10-02] Gość
LUDZIE BADZCIE TOLERANCYJNI KAZDY MA PRAWO SIE WYPOWIEDZIEC

[2015-10-02] Gość
Przebudzeni po niewczasie!!! Bylo glosowac na Korwina! Polacy kopia studnie jak sie dom pali!!

[2015-10-03] JAN
POLACY WRACAJCIE DO KRAJU ......

[2015-10-05] arto
no i sie zaczeło...

[2015-10-05] UBAWIONA
cO TO ZNACZY MIEĆ FANTAZJĘ!

Obrazek do komentarza

[2015-10-05] leszczu
ISIS wypowiedziało właśnie Rosji świętą wojnę! Zaczynam w to coraz bardziej wierzyć :(

[2015-10-06] polak
byc polakiem powod do dumy ja jestem bardzo dumny trzymajcie sie rodacy jeszcze wiele przed nami bog da nam sile amen

[2015-10-06] Gość
Do Gościa z Tasmanii: to już lepiej być w Polsce, Tasmania to kocioł przylepiony "na żabi skok" do Australii, a ta za blisko Azji. Jak nie Polska, to doradzam Nową Zelandię. Tak w ciągu 5 lat, bo potem zacznie się tłok i ograniczenia imigracyjne. Australia i Tasmania to bardzo łakomy kąsek dla inwazji z przeludnionej muzułmańskiej Indonezji i innych krajów Azji. Ciśnienie demograficzne jest równie duże, co wobec Syberii. Australia ma już "pozamiatane", bo głupio opowiedzieli się za USA i to na początku konfrontacji USA-Chiny. Australia to bardzo dobra, bo niezatapialna baza dla USA, ale w razie zmasowanej pełnoskalowej inwazji padnie, bo jest za słaba demograficznie o rząd wielkości, a obszar i linia wybrzeża zbyt duże i długie do obrony. Chiny za jednym zamachem pozbędą się w ten sposób kluczowego sojusznika USA [drugim jest Japonia], zrobią to cudzymi rękami i na dodatek muzułmanie z ewentualnych wrogów, a przynajmniej konkurentów, staną się "przekierowanymi na południe" sojusznikami, a Chiny będą mogły spokojnie pójść na północ i zająć się Rosją i Syberią. Po prostu "Sztuka wojny" Sun-Tzu w czystej postaci. Zresztą to samo a la Robert Kaplan: geopolityka rządzi. Obym się mylił, że za lat 20 wyginie ostatni "biały Tasmańczyk", tak jak w XIX w. wyginął ostatni rdzenny tubylczy Tasmańczyk- taki replay i zemsta historii...kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

[2015-10-11] orzel bialy
Co będzie to będzie, to na co mam wplyw to robię, czyli być dobrym dla innych,modląc się, zawsze są jakieś braki,niedoskonalosci,niezrozumienie. Nikt dokladnej daty nie zna,gdyby bylo inaczej panika ogarnela by caly świat, są spekulacje na ten temat.Mieszkam od Wroclawia 5 km,kiedyś myslalem o emigracji,teraz nie ma sensu pomimo dużych trudności materialnych.Obserwuje,ze wielu ludzi zmienia światopogląd, jedni stają się lepsi,a jest to większość, inni gorsi, bardziej egoistyczni.Niektórzy mówią Polacy wracajcie, jeżeli ktoś ma dobry pomysl jak pracować i żyć po powrocie to o.k.,gdybym nie mial przejściowej blokady finansowej to mam parę pomyslow.Perspektywy są, szykuje się zmiana opcji politycznej,wykup ziemi dla obcokrajowców ma być uwolniony, Polska i Polacy są otwarci, większość zakladów zostala zlikwidowana,byly w starych technologiach, nie ma starych,latwiej stworzyć nowe w nowych technologiach.Polacy są pracowici, uczciwi widać to poza Polską, latwo przystosowują się do zmian,a tym bardziej dobrych,za godziwe pieniądze dobrze pracują.Jeżeli ktoś umiera to jest to dla niego koniec świata,nikt nie zna swojej godziny śmierci, nie dzwigajmy na sobie przyszlosci świata i Polski,mam dzisiaj do przeżycia ten dzień, może ostatni i staram się go przeżyć najlepiej jak potrafię, jak nie będzie ostatnim podziekuje Bogu i poprosze o następny, niech Bog wszystkim blogoslawi dzisiaj i w przyszlosci.

[2015-10-11] Mg
Mysle ze te wszystkie ich wizje sa spisane wedlug biblii i Apokalipsy sw Jana. Tylko tam tkwi prawda. Bo jak nie to strasznie duze glowy mieli Ci wizjonerzy.

[2015-10-11] hermsnnbrunner
A może by tak poszukać jakie liczby padną w totku w przyszłym tygodniu???

[2015-10-14] Albercik
Moze przedstawie swoj punkt widzenia na to wszystko: Przepowiednie przepowiedniami, ale kazdy ma swoj rozum i powinien byc przygotowany na najgorsze w skali makro i mikro naszego kraju. To co sie dzieje w Syrii niestety nie napawa optymizmem, a ze Chiny sie tez po Rosji dolaczaja do tego konfliktu to tym bardziej nie wrozy tu nic dobrego. Polecam przeczytac ta analize, http://www.mpolska24.pl/post/9814/turcja-i-jej-nieznani-sprawcy ona duzo tez mowi co sie tam dzieje w rzeczywistosci a mozna sie pogubic w tym wszystkim czasem. W mediach to my slyszymy poklosie pewnych akcji, niekoniecznie zgodna z prawda. Caly ten miks niestety tak latwo sie nie zakonczy, tu jest juz reakcja lancuchowa pod zapewnienie stabilne surowcow pod nadchodzace inne konflikty, bo jak widac napiecia juz sa na swiecie i to spore. Takze do 2025 napewno sie cos wydarzy, a to systematycznie narasta - kto wie czy ta cala zadyma w okol Syrii, wczesniej Afganistanu, czy naciskow na Iran nie jest po to zeby ograniczyc bezposrednia budowe rurociagow przez te rejony do Chin. Bo USA juz dawno to przewidzialy. Chiny chca sie rozpychac i odzyskac dume narodowa po wiekach niechwaly (w koncu przeciez to oni wymyslili proch), a USA przeszkadza im tu jak moze majac kontrole na korytarzami handlowymi. Przeciez budowa lotniskowcow odbywa sie nie po to zeby plywac kolo swojego nabrzeza, tylko wspomagac desanty lub pod przyszle dostawy surowcow z innych podbitych rejonow, nieprawdaz ? http://www.nowastrategia.org.pl/chiny-buduja-dwa-lotniskowce Takze przezorny zawsze zabezpieczony,zeby potem znowu nie mowic "madry Polak po szkodzie". Ja osobiscie po czesci wierze w niektore przeslanki przepowiedni i spojnosc poprzez wieki (nie sadze zeby to byla celowa manipulacja jakichs wytworzonych elit), bo ciezko zaprzeczyc przeciez jak niektorzy jasnowidzowie pomagali tez nawet policji a wlodaze swiata wspomagali sie wizjami np. Roosevelt. Kto wie czy to co moze byc odkryte w piramidach(jak jest tez przepowiadane) nie jest zagadka do jasnowidzenia tez, iz sa inne wymiary odbicia/swiaty, i te wizje moga pochodzic wlasnie stamtad bo sie tocza rownolegle. Ale to wszystko jest jak z wiara w boga, wiara napedza cel tez w zyciu, miejcie sie wiec na bacznosci i zawsze lepiej byc przygotowanym na najgorsze. Niby to zycie w stresie, ale codziennie mamy do czynienia z niebezpieczenstwami. Pozdrawiam wszystkich przezornych , rodakow i nie tylko.

[2015-10-14] Patriota
Bóg, honor, ojczyzna. Pierdolić islam!

[2015-10-16] w
Te mapy mają styl graficzny średniowieczny , ale kontury link brzegowej kształt kontynentów jest taki jak na mapach współczesnych w średniowieczu nie było takiej dokładności w mapach .

[2015-10-16] Alex
@ w, przeczytaj dokłądnie co jest napisane, to nie sa mapy Nostradamusa tylko badacza dzieł Nostradamusa, Petera Lemesuriera który to co było opisane przez Nostradamusa naniósł na współczesne mapy.

[2015-10-20] Gość
A ja przestaję wierzyć w te przepowiednie, ponieważ co i rusz zmieniają się ich wersje. Jeszcze niedawno mowa była o końcu świata i że Europę zaleje żółta fala (Chińczycy?), pisało się o wielkim ptaku na niebie, a potem wszystko podpinało się pod ataki na WTC. Dziś nikt już nie pisze o żółtej fali , tylko o islamskiej fali, a wszystko znowu podpierane jest imieniem Nostradamusa, Klimuszki i innych Fatim. Śmieszne to już jest, i wygląda tak, jakby ktoś tworzył te "przepowiednie" na bieżąco i wymyślał je w zależności od potrzeby czasów licząc na to, że ludzie zapomną co było mówione i pisane wcześniej. Tylko, że ja pamięć mam dobrą.

[2015-10-22] Gość
Niewierzący Gościu - Klimuszko mówił to w latach 70-tych i z tego co wiem, nic nie zmienił przez 35 lat, głównie z tego powodu, że umarł w 1980. Fatima jest głoszona od równie długiej liczby lat i przekaz jest jednoznacznie smutny mimo nowych domniemań o nieujawnionych sprawach. Co do Nostradamusa to ludzie pokroju Petera Lemesueriera lub Alexandra Centurio lub inni pisali o tym w latach 70-80-tych i potem w 90-tych. Co niby się zmienia? Kto mówi, że Chiny nie zaatakują? Atak islamu na Europę i Chin na Rosję - też w kierunku Europy, nie tylko do Uralu. Idź do biblioteki i poczytaj starsze wydania Klimuszki, Niedzieli, Centurio, Lemesuriera, naprawdę katalog i "stare" książki i gazety nie parzą, a przed internetem to książki były nawet dość popularne....Jeszcze niedawno - rok temu - USA się podniecały pierwszym patrolem chińskich okrętów podwodnych w Zatoce Adeńskie, teraz chiński lotniskowiec robi operacje w porcie Syrii. "Śmieszne przepowiednie[...] ktoś tworzy na bieżąco". A jeżeli książki są "be", albo się nie chce sprawdzić, to radzę wrócić do konsoli i tam pozostać.

[2015-10-22] xfgnjhgkk
zawsze jak sie cos dzieje ,to Nostaradamusa pokazuja :D Jeszcze nie bylo zeby cos gadali np rok przed zadarzeniem. Glupoty i tyle

[2015-10-23] Gość
"zawsze, jak się coś dzieje, to Nostradamusa"... przekręcają, np. na siłę wpierają mu "koniec świata", czego on nigdzie nie wieszczył. Nostradamus nie podawał zdarzeń rok po roku, dat nie podawał prócz kilku, więc z definicji nie ma sensu żądać czegoś rok przed zdarzeniem. Dlatego decyduje zgodność wielu spraw naraz, a ta jest obecnie coraz bardziej niepokojąca. A jeszcze w czasach zimnej wojny wydawało się to totalną bzdurą - Chiny były straszliwie zapóźnione i jeszcze targane rewolucją kulturalną i jej następstwami, a państwa arabskie były słabe i sam Izrael potrafił je kłaść militarnie wszystkie naraz na łopatki, Iran z Irakiem wydawały się obustronnie wyniszczone zaplątaną wojną bez końca, a USA i ZSRR zdawały się być globalnymi tytanami rozdającymi karty i ustawiającymi nie takie strefy wpływów. Europa w czasach zzimnej wojny, prócz największej koncentracji środków rakietowych i jądrowych, była największym arsenałem najnowocześniejszych sił konwencjonalnych. Np. sama Bundeswehra miała do dyspozycji 3 tys Leopardów 2, teraz zamiast planowanych 225 sztuk mają "wzmocnić" do 300... Europa stała się militarnym karłem, a siła zbrojna państw islamu jeszcze się powiększyła, a przecież podczas zimnej wojny konfrontacja Izraela wspieranego przez USA i państw arabskich wokół Izraela, tj. państw wspieranych przez ZSRR, ta konfrontacja powodowała już wtedy koncentrację silnych wojsk konwencjonalnych, tak zostało i po zniszczeniu Izraela fala runie na słabą i skłóconą Europę. Co do Chin - chyba nie trzeba udowadniać, jaką teraz mają siłę od kilku lat i jak szybko w ciągu dekady dogonią i przegonią i Europę i USA, siłą liczebną i technologicznie. Dawniej Nostradamusa, Klimuszkę, Fatimę miano za rojenia oderwane od rzeczywistości, a teraz, jak to zaczyna zbyt groźnie przystawać do realu, to się to wypiera mówiąc wygodnie o "dopasowywaniu".

[2015-10-23] Dzola
W 1981 roku słuchałem nagranych na taśmach przepowiedni, że wkrótce (jak się okazało po 10-ciu latach) wszystkie republiki radzieckie się wyswobodzą, że krzyż wróci do polskich szkół, że żółta rasa zaleje świat (na razie zalała świat towarem), że kolejną, straszną wojnę Bóg będzie musiał zatrzymać, aby ludzkość się nie wybiła powodując trzęsienia ziemi i potopy. Że Polska wyjdzie obronną ręką i poprowadzi cały świat w nowy tysiącletni świetlany już okres ale bez złych ludzi. Wiele się sprawdziło, wiele przed nami a jedyną obroną przed upadkiem każdego człowieka jest powrót do dobra. Czy przeżyję czy nie, nawrócenie jest jedynym gwarantem ocalenia duszy a o to wierzącym chodzi. Prorocy byli, są i będą, lecz dobry człowiek, miłujący życie swoje i bliźniego powinien chodzić z podniesioną głową i trwać w dobru. Tyle i aż tyle.Dzola

[2015-10-27] Ten od teorii spiskowych
Wszystkim polecam interpretację Artuzy z 2012 roku. http://xeibos.pl/?page_id=45 Forum na GP usunięto, ale tu skopiowane są jego wypowiedzi. Osobiście uważam, że 2021 może przesunąć się do 2030.

[2015-10-29] Gość
Po tych komentarzach to mi sie w ogole nie chce zyc w tej Polsce. Wspolczuje glupoty. Wrzeszczycie o Chrystusie, a nie macie pojecia o czym jest jego nauka. Niech wam ziemia lekka bedzie i zalecam lepsze pojecie o bibli i bardziej krytycznego spojrzenia na wlasne poglady. Co za kretynstwo na tej stronie....

[2015-10-29] kra kra
Jak wy sie tylko nawracacie pod wplywem strachu i jakichs przepowiedni, to rzeczywiscie sztuka...

[2015-11-02] Gość
Chiny zniosły ustawę o ograniczeniu populacji. Szykują się do wojny.

[2015-11-03] wojt
Lechistan :-D

[2015-11-06] normalna
jezeli dozyjemy.....to wtedy beeeennndeeemm...myyysleeec....teraz zyje dniem dzisiejszy..jutrzejszym i co bedzie za miesiac....reszte olewam:)-..to nas nie dotyczy bo do tego droga daleka..my juz sami nie bedziemy na tym swiecie...jak do tego dojdzie...jak dojdzie....tez mam wizje jak spie)

[2015-11-07] Polka
Ja tam w to wierzę. Zobaczcie jaka zgodność między tymi wszystkimi przepowiedniami. Wszystkie są ze sobą powiązane.

[2015-11-09] Gość
@normalna - coś mam wrażenie, że zgrywasz pozę lekceważenia, a po cichu robisz zapasy żywności i środków pierwszej potrzeby do ziemianki. Bo sama tak ostentacyjnie na pokaz akcentujesz i zachwalasz "życie dniem dzisiejszym" - niby jak dziecko - a chyba za dziecko się nie uważasz? Pewnie, że taką wygodną i krótkowzroczną "normalność" wyznaje większość ludzi - przypomina się zawsze aktualna przypowieść o pannach mądrych i głupich... @Polka - to już obecnie nie kwestia przepowiedni, tylko prostej logicznej obserwacji tego, dokąd zmierza świat ekonomicznie, politycznie, militarnie, finansowo i socjalnie. Rzecz jasna są tacy, co negują rozpaczliwie w zaparte dla idei pt "nie wierzą w żadne przepowiednie", choć ludzi pokroju Klimuszki było wielu, nawet KGB próbowała takich ludzi wykorzystać u siebie w ZSRR wiadomych celach, ale na szczęście nie udało się tego opanować w kontrolowany sposób powtarzalny i "użyteczny" - we "właściwym kierunku" - przeciwnie, było wiele informacji od tych ludzi np. o smutnym losie ZSRR - więc spece z KGB je wypierali...ironia losu. Jeszcze inni twierdzą, że owszem "to się zgadza", ale zaraz dodają "ale to wszystko fałszywe". Dlaczego "fałszywe"? Bo wg nich to, że np. teraz jest jak jest i pokrywa się z Nostradamusem i Klimuszką, wynika z REALIZACJI ŚWIADOMEGO PLANU i wg nich jest do dowód "absolutnej fałszywości" przepowiedni. Np. realizacji planu 3 wojen światowych satanisty Alberta Pike - planu ujawnionego przynajmniej przed II w.św. Argument NIEBOTYCZNIE GŁUPI - bo przecież żadna z przepowiedni nie mówi, że przyczyną nie są świadome plany twórców konfliktów i wojen. Wręcz odwrotnie, od proroków biblijnych non stop szło ostrzeżenie przed złym świadomym działaniem człowieka, planami złych. Przepowiednia mówi, co będzie, a że ktoś to zaplanuje i wykona - no tak - właśnie dlatego się spełni. Tylko, że nie sądzę, żeby Albert Pike specjalnie czytał Nostradamusa, a jeżeli nawet, to żeby uznał go za nauczyciela i powziął za cel życia spełnienie jego przepowiedni [co zresztą ani o włos by nie przeczyło prawdziwości przepowiedni, bo o tym decyduje jej spełnienie]. Zresztą - przecież ludzie pokroju Pike nigdy nie przyjmą do wiadomości, że ich plany w końcu runą - jak to przepowiadał np. nostradamus czy Klimuszko. Wszystko zawsze robią świadomi ludzie, a nie automaty. Albert Pike tak to zaplanował, bo był złym człowiekiem oddanym złu - i ze względu na ten NADRZĘDNY cel tak to zaplanował i inni masoni też, a teraz jest realizowane - a nie na jakieś ewentualne "prywatne" i "hobbystyczne" pragnienie spełnienia przepowiedni Nostradamusa za wszelką cenę - nawet gdyby "prywatnie" Pike lub kto inny by to chciał, to i tak miał nadrzędny cel i nadrzędnego "sponsora". Wielkie konflikty są planowane na pewno, to nie jest tak, że historia jest ślepą rzeką zdarzeń niezależnych od ludzi i ich planów. Jest dokładnie odwrotnie. A że tym planistom zła te przepowiednie bardzo nie pasują - bo ich rolą jest PRZESTROGA i obnażenie zła - stąd zawsze siły w cieniu albo je przekłamują "ciągnąc" na swoją stronę, albo sieją dezinformację dla rozmycia, albo podsuwają "pożytecznym idiotom" pseudoargumenty [pseudo - bo to argumenty sprzeczne wewnętrznie - jak ten o rzekomej "fałszywości"], albo wyśmiewają, by zdyskredytować. Zresztą - taki Albert Pike robił tak naprawdę wszystko, aby przepowiednia Nostradamusa się nie spełniła - przecież jemu zależało na zwycięstwie zła, a nie na jego klęsce - choć początek niby ten sam, ale to zakończenie decyduje - Nostradamus wieszczył zwycięstwo chrześcijaństwa - rzecz absolutnie przeciwna planom Pike i jemu podobnych...stąd i argument, że "Pike na siłę realizuje Nostradamusa" nie ma sensu za grosz...

[2015-11-13] Limbo
Zobaczcie co się dzieje we Francji i od Francji ma się zacząć. Niepokojące jest to, że w przepowiedni zgadza się to z tym napływem emigrantów - coś jest na rzeczy i obym się mylił.

[2015-11-14] zuzka
no i się zaczęło, żegnaj Francjo.

[2015-11-14] Gość
PARYZ juz nigdy nie bedzie tym Paryzem....

[2015-11-14] izi
Dokładnie to samo chciałam napisać, co zuzka: zaczęło się...

[2015-11-14] Gość
wczoraj trafiłem na tą strone przeczytałem cały artykuł a wieczorem boom Francja zaatakowana, wyobrazcie sobie moja reakcje...

[2015-11-14] Gość
a ten komentarz sprzed roku (jeden z pierwszych): "Ludzie ,co wy bierzecie,Dajcie namiary,tez chce miec takie odlota Onufry". Ciekawe co sobie teraz myśli autor. Bo jak widać to brnie do przodu. Niemcy wprowadzają kary dla ludzi podburzających przeciw imigrantom. Moje dzieci urodziły się w pielke.

[2015-11-14] brednie
W takim razie my teraz odgrywamy tylko nasze "role" ? Skoro wszystko już przepowiedziane... Sami decydujemy o swoim losie i to my tworzymy przyszłość, a te wszystkie przepowiednie są gówno warte.

[2015-11-14] Nihilesse
Jak czytałem kilka lat temu Nostradamusa jakiś fragment o najezdzcach islamskich w Europie i wielkim kraju który utworzą na bliskim wschodzie, a to było wtedy jak USA niszczyli Al kaide chyba w Afganistanie, to myślę no co Ty Michelle, tak raczej nie będzie. Po wczorajszym ataku na Paryż co się równa z atakiem na UE zachód ogólnie myślę ze coś w tym jest. Ale z drugiej strony wiadomo od zawsze ze ludzkość prowadziła prowadzi i będzie toczyć wojny bo ludzi przybywa a Ziemia się nie poszerza tylko co najwyżej ulega erozji. No i mnogość religii też jest gwarantem wojny. Pożyjemy zobaczymy oby nasze praprawnuki i ich potomkowie mieli wolny kraj.

[2015-11-14] xjula
Nadchodzi wielki sąd i nikt nie powstrzyma tego co ma jeszcze nadejść. Żadne UE-Rosja-Nato nie powstrzyma państwa islamskiego. Będzie jeszcze mocniej wrzało. Zaczyna się od upadku chrześcijaństwa aż po inne religie.

[2015-11-14] afdss
jebac francje dobrze że dechli

[2015-11-14] 01001110 011
01001011 01101111 01101100 01100101 01101010 01101110

[2015-11-14] Gość
pozdrawim wszystkich ziomków *----------*

[2015-11-14] Gość
@brednie - doprawdy? A co, jeśli przepowiednia zapowiada to, co ma nadejść, a ludzie dążą do tego, ale zawsze inną drogą. Decydują o swoim losie, ale te losy się splatają i mają wpływ końcowy, efekt przepowiedni. Ja w to wierzę, ale nie chciałbym, by się to ziściło. Wielu ludzi zginie, pewnie moi bliscy... Nie chcę, by tak było, ale jeśli chcemy przewrotu, trzeba być twardym i wiernym Bogu. Co najlepsze, jestem ateistą, ale zaczynam ostatnimi czasy powątpiewać... Jeśli ludzie rzeczywiście widzą przyszłość, nie może to wziąć się im znikąd... Dlatego deizm jest tutaj lepszym rozwiązaniem, gdyż sztuczne nawrócenie na chrześcijaństwo jest po prostu żałosne. Pozdrawiam. Niechaj światło losu ma nas w swojej opiece.

[2015-11-14] Gość
zaczelo sie

[2015-11-14] bergen
Andrzej Duda urodził się w Krakowie. Krak III?

[2015-11-14] Gość
To jest Sąd Ostateczny o którym pisze Pani Elżbieta Gas. Wydaje się mało prawdopodobne a jednak wojna religijna już trwa. Kiedyś to Francja, Wielka Brytania i inne kraje Europy podbijały Czarny Ląd, mordując i siejąc zniszczenie zamieszkujących tam ludzi. Teraz Czarny Ląd podbija Europę. KARMA WRACA.

[2015-11-14] KitKatMeow
To już się zaczęło. Francja kaput. Następni są Włosi

[2015-11-14] Gość
Pozostaje modlitwa.

[2015-11-14] Gość
Kocham Polskę, mamy wspaniałego Prezydenta

[2015-11-14] J.
Potrzebne nam wojsko czy przepowiednie się spełnią czy nie to teraz to czego potrzebujemy to dobre i spoore wojsko! A jakby przepowiednie się spełniły to damy rade! Bo jak nie my to kto?

[2015-11-14] PATU
Zaczynam się bac

[2015-11-14] Gość
Coś strasznego. Dzisiaj trafiłam na tą stronę.. kiedy przeczytałam, że to ma się zacząć od Francji, nie mogłam uwierzyć. Jestem w szoku.. Najgorsze jest to, że jego przepowiednie jak narazie się sprawdziły..

[2015-11-15] Zwykły człowiek
Ja się po prostu boję.

[2015-11-15] Gość
ale jakim cudem Polska stanie się takim mocarstwem, przecież my nawet armii nie mamy , Jaśkami będziemy się bronić i atakować

[2015-11-15] Jul
Po zamachu we Francji to wszystko nabiera sensu. Polska zostanie wolna i bezpieczna bo my NIGDY nie braliśmy niewolników, nie robiliśmy rzezi innych państw, pomagaliśmy sąsiadom. Karma dopadnie kraje rzadzące się myślą : wzbogacić, podbić...

[2015-11-15] Gość
To się zaczyna sprawdzać

[2015-11-15] Jania
zaczynam robić zapasy... żywność, drewno na opał, współczuję ludziom mieszkającym w miastach i uzależnionych od kuchenek gazowych lub elektrycznych

[2015-11-15] Nasze Cele
Zmieńmy Polskę jednocząc naród i stwórzmy jedną partię chrześcijańską. Gdy to dokonamy powieżmy naród Jezusowi i Maryji

[2015-11-15] Gość
Przed chwilą trafiłam na tą stronę i jestem przerażona;(

[2015-11-15] patriota
W sumie to nie wierzyłem w przepowiednie ale po przeczytaniu tego tekstu tylko głupi nie zauważy części wspólnej (np. ataku Chin na Rosje). Chiałbym tylko dodać że nie tylko Juliusz Słowacki pisal o tym ale także ADAM MICKIEWICZ. W III częsci "Dziadów" pisał o misji chrystianizacyjnej Polski (Polska-Chrystusem Narodów) i nadejściu wielkiego wybawcy. "Oto naród polski, który niczym Chrystus zostaje związany i wleczony przez całą Europę, wydającą nad nim sąd, odbywa w cierniowej koronie swoją drogę krzyżową. Ukrzyżowany, umiera i wznosi się ku niebu, by później odrodzić się i stanąć na „trzech koronach”.

[2015-11-15] Gość
Droga Pani "Gość" - to niech Pani ochłonie z tego przerażenia. Będzie z jeszcze gorzej - ale wokół Polski. Mam nadzieję, że żyje Pani w Polsce i rodzina też. Już teraz to Ziemia Obiecana i Azyl Bezpieczeństwa. Taka Zielona Wyspa CHRZEŚCIJAŃSKA w morzu lewactwa i antychrześcijańskiej laickości promującej przymusową islamizację Europy pod szyldem "tolerancji" [dla zbrodni] i "multi-kulti" [białym tubylcom przydzielono rolę samobójców i ofiar z "Milczenia owiec"]. Bo co do reszty Europy - zwłaszcza tej "Starej" - to widziałem ostatnio świetnego mema w stylu: "Szkoda, że jest tak niebezpiecznie latać do krajów muzułmańskich - a tak chciałem zobaczyć wieżę Eiffla, Big Bena, cyknąć Bramę Brandenburską zdobywaną przez dziadka, póki jeszcze ta brama stoi, zwiedzić fiordy, urządzić sobie rzymskie wakacje...szkoda". Bo, że Pan Grzegorz Nowak już pożegnał się Tunezją, Egiptem itp - to oczywiste - teraz weszliśmy w nową fazę. 3 miliony Polaków wyjechało za lepszym życiem - ale większość wróci, żeby w ogóle żyć i dzieci wychować. Mądrzejsi szybciej, świadomie i przygotowani na spieniężenie nieruchomości i przepompowanie ich w otwarcie biznesu - choćby drobnego - i "rozruch" w Polsce, głupsi później, bo będą w ramach "gotowania żaby" żyli złudzeniami na przeczekanie, że "to jakoś się po kościach rozejdzie" - i pewnie wrócą wtedy jedynie z koszulą na grzbiecie. No i z pretensjami -dlaczego "nikt im nie powiedział?" - jakby nie mieli swoich oczu i uszu. Pocieszające, że jeszcze rząd się nie uprawomocnił, a już minister MSZ chce wypowiedzieć kwoty imigrantów w odpowiedzi na tak paryski, co rzecz jasna wywołało wielkie oburzenie Junckera, szantaże lewackich mediów o "tchórzostwie" i deklaracje o "kontynuowaniu" ze strony Merkel - czysty obłęd. Swoją drogą - jedynym sposobem dotarcia do komisarzy Eurokołchozu byłoby wkroczenie dzihadystów do Europarlamentu i wystrzelanie tychże komisarzy - ale tego nie zrobią - przecież nie strzela się do najlepszych sojuszników [i przyszłych niewolników] i do obecnych tak hojnych fundatorów nieskrępowanej inwazji i pracy u podstaw w celu organizowania powstania Eurabii - czyli marzenia IS. Po prostu - prawa człowieka won, prawa kobiet won, demokracja won [bo sprzeczna z szariatem - otwarcie to mówią, a raczej krzyczą] - i to wszystko wg lewactwa jest spełnieniem ideałów praw człowieka, feminizmu, demokracji....a zapomniałem jeszcze o samobójcach spod znaku LGBT...ci będą na deser.

[2015-11-15] Gość
to wszystko sie sprawdza nie samowite...Boze miej nas w opiece

[2015-11-15] Dudek
Zaczyna się.. Francja wczoraj, dzisiaj znalazłem tę stronę. Naprawdę zaczynam się bać, ale wierzę. Mam nadzieję, że przetrwamy i wygonimy islam z Europy!

[2015-11-15] Gość
Boje sie!!!Polacy jednoczmy sie. Precz z islamizacja.

[2015-11-15] Gość
ktoś tym steruje ,, ale nie z naszej ziemi ,,od 2013 roku widziałem pojazdy obcych z około 100 m ( 4 razy ) w ciągu 2 miesięcy przelatujące w obrębie szerokości 300 m . Wszystkie kierowały się północ południe i na odwrót . Ktoś miesza w ludzkich umysłach .W jednym z przed zobaczeniem obiektu śnił mi się całą noc napis ERIK DORN . poszukałem w internecie jest to powieść z roku 1921. Może się mylę co do powieści ,, może to nazwisko kogoś żyjącego dzisiaj .. Nie wiem po co miałem widzieć ten napis . Nadmienię , że robię w jednym miejscu około 5000 tys . zdjęć ( nieba) w poszukiwaniu odpowiedzi .. Powiem , że te obiekty , które się zarejestrowały ,,nie były widoczne dla moich oczu ,, jedynie aparat uchwycił.. Wiem ,ktoś powie ,, to nie ten temat ,, ale uważam , że może obcy mają coś wspólnego z tym co się tutaj na ziemi dzieje ...Nostradamus przewidział , a może widział to co ma się stać . Przewidział,, między innymi (runą dwie góry w nowym mieście )Moje zdanie te 2 góry to WTC .A teraz islam się sprawdza ... Moim zdaniem będzie ciężko ,, jeśli nasze władze będą przyjmować uchodźców . Osobiście przyjąłbym kobiety i dzieci oraz starsze osoby , które raczej nie zrobili by nam krzywdy .

[2015-11-15] Gość
czy ktos wie co podjeli na Malcie?

[2015-11-15] Gość
kolego dzieci Ci urosną

[2015-11-15] Gość
stop dla religii i po kłopocie, no ale niestety bezmózgie tłumy coby robiły samodzielność jest trudna

[2015-11-15] Gość
stop dla religii i po kłopocie, no ale niestety bezmózgie tłumy coby robiły samodzielność jest trudna

[2015-11-16] Gość
"stop dla religii i po kłopocie" - gratuluję niebotycznego wyprania mózgu a la Gwiazda Śmierci Szechtera! - to dzięki takim lewackim hasłom mamy najazd islamistów zapraszanych przez antychrześcijańskich ateistów- tych "mądrych inaczej" zapatrzonych na siłę i wbrew faktom w swoje "szczytne nowoczesne idee" oparte na "róbta co chceta" i zwykłym prymitywnym konsumpcjonizmie - czyli niezbędnej motywacji dla wyścigu korposzczurów. I właśnie za ten ateizm islamiści gardzą większością Europy i docelowo chcą ich eksterminować - i jasno dają temu wyraz już teraz, nim się umocnili. Chrześcijanin - jeżeli zapłaci tzw. dżizję - może jako "człowiek Księgi" w ostateczności przeżyć jako obywatel drugiej kategorii nawet w IS - natomiast ateista NIE - oni wraz z LGBT są przeznaczeni wyłącznie na śmierć. Dlaczego polscy Tatarzy się zasymilowali, dlaczego walczyli w powstaniach? Bo byliśmy silni moralnie jako państwo chrześcijańskie i musieli wykonać jasny otwarty i długoterminowy wybór na pokolenia. Albo-albo. Oni sami mówią: "proszę nie pytać, czy czuję się Polakiem, JA JESTEM POLAKIEM" - stąd ich krytyczny stosunek do wahabitów i salafitów. Na pewno sa lepszymi patriotami od lewaków i ateistów. Pozornie paradoksalnie: polscy Tatarzy to najlepszy dowód, że w silnym chrześcijaństwie możliwa jest asymilacja muzułmanów - i to żyjących zgodnie, spokojnie i solidarnie z resztą - ale w warunkach czytelnej przewagi tych pierwszych - ale nigdy w społeczeństwie ateistycznym - NIGDY. Zresztą - dowód drugi - w tej chwili problem w Polsce mamy nie z rodzimymi Tatarami, ale z naszymi "czystymi etnicznie Polakami", nawróconymi na salafizm i wahabizm. Na razie jednego walczącego w IS złapano, ale to jest problem w Polsce, który PO+PSL swoją odgórną eurokołchozową polityką nam mocno napytał przez ostatnie 8 lat nachalnej demoralizacji. A dlaczego? - bo jak chrześcijaństwo słabnie, to w próżnię wejdzie zgniły ateizm, z którego jako "wybawienie" młodzi ludzie, żądni "odnowy i ideałów" rekrutują się do islamu, zdecydowanego i wyrazistego w silnym przekazie, i to rekrutują do islamu przeważnie w skrajnej formie, często zasilając IS. Zwykła sprawa - szczególnie na Zachodzie, zwłaszcza z tzw. "dobrych rodzin" [bogaci rodzice, dziecko wszystko ma - prócz miłości rodziców i przykładu moralnego] - ale zwykle taka sprawa jest nagłaśniana i bezmyślnie epatowana dla szokowania w tabloidach jako "niezrozumiała aberracja i ciekawostka", bo tam poprawność polityczna nie pozwala na pytania i analizę tego pozornie paradoksalnego dla nich zjawiska. Gdyby chrześcijaństwo się odrodziło na Zachodzie i silnie się tam artykułowało z ewangelizacją, bez żadnego przepraszania za to "że żyję" i bez kapitulanctwa, to ci młodzi ludzie przechodzili by na chrześcijaństwo, a islamiści by się nie panoszyli butnie. Polecam książkę Pawła Lisickiego "Dżihad i samozagłada Zachodu". A - jeszcze jedno - proszę sobie darować głupią gadaninę ateistów wspieranych przez propagandę "cnotliwego" protestantyzmu - np. odnośnie "strasznych win" Świętej Inkwizycji. Przez 8 wieków spaliła ok. 15-20 tys. ludzi na stosach. Protestanci tylko przez 2 wieki spalili w samych Niemczech przynajmniej 1,5 mln ludzi, a cały protestancki świat - ok. 5 mln ludzi. Regułą było, że "światła" protestancka rada miasta zaraz po wyborze pierwszą uchwałę dawała w sprawie zakupu nowych kotłów do palenia czarownic i katolików - tak dla udowodnienia swojej "poprawności" - bo wychodzili z założenia, że jak tego nie zrobią, to sami w ramach np. bezwzględnej walki o władzę trafią do kotła. Tak przy okazji - pianę na ustach protestantów wywoływała procedura sądowa i żądanie dowodów i obrońca oskarżonego - to właśnie mieli za dowód "paktu z diabłem" Świętej Inkwizycji, która robiła staranny przewód i najczęściej uniewinniała. U protestantów było "nowocześnie" - wystarczał sam donos, co prowadziło w skrajnych przypadkach wręcz do epidemii oskarżeń i kontroskarżeń - przeważnie w formie usłużnych donosów - często na zasadzie "oskarżę osobę X, bo inaczej ta osoba szybciej oskarży mnie". O zezwierzęceniu protestantów i eksterminacji milionów katolików w stylu Wołynia też trzeba pamiętać. Tak jako ciekawostka: w Szwecji dopiero w 2000 roku OFICJALNIE zniesiono bezkarność zabijania katolików - ot, takie małe przeoczenie w maskowaniu propagandowej "nowoczesności". Co do ateistów i lewaków - "cnotliwa nowoczesna" Republika Francuska uczciła swoją "Wielką" Rewolucję Antyfrancuską np. totalnie zorganizowaną rzezią w Wandei - zabijali kobiety i małe dzieci - tak dla "wypróbowania nowoczesnych skutecznych metod" wymordowali przynajmniej 200 tys ludzi - wyjaśniam: zwykłych chłopów, nie żadnych "burżujów". Zresztą - od 1917 roku wszelkie formy i klony lewactwa wymordowały [przeważnie u siebie, ale i w "misjach wyzwoleńczych"] ok. 120 mln ludzi - i to w niespełna 1 wiek. Każdy ateista i lewak powinien chodzić na kolanach w worze pokutnym i posypując głowę popiołem - i tak przynajmniej przez najbliższe 100 lat dla utrwalenia. A jak się nie utrwali - to repeta. A nie moi "towarzysze ateiści" - żebyście się popisywali "mądrościami" a la opium "nowoczesności" dla mas traktowanych właśnie jak bezmózgie bydło do urobienia i rzezi. Przy okazji - polecam "W obronie Świętej Inkwizycji" Romana Konika - szczególnie dla ludzi mocno otumanionych propagandą lewactwa i protestantów. Bo tak a propos - gdy przybywał inkwizytor - to owszem, czasem ludność miejscowa przyjmowała go niechętnie, wręcz wrogo. Tylko dlaczego? - bo wiedzieli, że proces będzie na lata, skazanie niepewne, wyroki "zbyt łagodne" - a już mieli ochotę na tanie widowisko śmierci na stosie. "Chleba i igrzysk" wiecznie żywe...o żadnym "wyzwalaniu" przez plebs skazanych ofiar i "postępowych" obrazach z "Imienia róży" tak chętnie kolportowanych w tym i wielu innych filmach przez Hollywood [w którym wiadomo, jakie siły rządzą] - ani mowy nie było. Jeżeli ludność sarkała, to tylko na "zbytnią" wg nich tolerancję Świętej Inkwizycji.

[2015-11-16] Gość
LUDZIE ODCKNIJCIE SIĘ, CHWYTAJCIE ZA RÓŻAŃCE, MATKA BOŻA NAŚ OBRONI!!!

[2015-11-16] Gość
Czytając to naprawdę wierze ze tak będzie,oby tylko ludzie się nawrócili i wierzyli w boga to zostaniemy ocaleni...

[2015-11-16] Gość
to jest straszne, tyle powiem...:)mam nadzieje że Bóg przetrzyma Polskę w swojej opiece.

[2015-11-16] Gość
Rosja i Stany biorą się za nich.

[2015-11-16] Gość
Ja w to wierzę, mieszkam w Krakowie.

[2015-11-16] Gość
35 lat temu moja mama i babcia mówiły o przepowiedniach, z których wynikało, że III wojna światowa to będzie wojna religijna i rozpocznie się od najazdu islamu. To brzmiało dziwnie i niedorzecznie bo Polska miała wtedy kłopoty z socjalizmem i przyjaźnią polsko-radziecką i takimi egzotycznymi sprawami jak islam to przeciętny zjadacz chleba się nie zajmował. Te przepowiednie przytoczone w artykule były dostępne już wtedy, więc? :/

[2015-11-17] marcin
A ludzie się śmieją z tego... to jest wszystko prawda.

[2015-11-17] Gość
Polska ocaleje bo jedyna bronia jaka uzyje bedzie odprawiany w domach I kosciolach rozaniec!!! To bedzie nasza bronia!!! Matka Boska w objawieniu powiedziala aby ukleknac przed obrazem z krzyzem i modlic sie do jej Umilowanego Syna palac przy tym swiece. Poczytajcie o objawieniach Maryjnych.

[2015-11-17] Gość
Może stary artykuł, mapy jeszcze starsze, ale jakoś dziwnie pokrywają się z tymi przedstawionymi przez ISIS, jeśli chodzi o ich plan zajęcia terenów. Pytanie-czy islamiści wiedzą o tych proroctwach i celowo przedstawili takie plany geograficzne swojego państwa licząc, że zachód weźmie pod uwagę takie przepowiednie? (co nie oznacza, że ISIS naprawdę ma takie plany-taka zagrywka psychologiczna)-to wersja optymistyczna. A pesymistyczne pytanie-czy ISIS nie ma pojęcia o takich "przepowiedniach" i to wszystko się dzieje tak jak przepowiedziano?

[2015-11-17] Gość
Modlmy sie. Swiat przyslonila ciemnosc, modlmy sie! Coraz wiecej osob sie nawraca (Polacy) cos jest na rzeczy. Nasz kraj jest BLOGOSLAWIONY. Modlmy sie Polacy !

[2015-11-17] KitKatMeow
To już się zaczęło. Francja kaput. Następni są Włosi

[2015-11-17] gościna
Ciemnogród

[2015-11-17] gość
Zamach we Francji, Rosja zaczęła bombardować na serio ISIS, a mimo to... jaki świat jest spokojny... nie otwieram co rano oczu, bojąc się czy dożyję do jutra. Jeśli te przepowiednie mają się lada moment zacząć spełniać... to będzie straszne. Dobrze, że wierzę w Boga. W Nim cała nadzieja. My, wierzący, nie jesteśmy sami w godzinie rozpaczy i śmierci naszej. Amen.

[2015-11-17] gośćiu
Jan Paweł II - Kraków > Stolica Piorowa, Andrzej Duda - Kraków > Przywódca wojsk Polskich/ Prezydent.. Zobaczymy ile jeszcze sprawdzi się z tych proroctw.. :O

[2015-11-17] Gość
posłuchajcie super wykładów na youtube Romana Nachta i będziecie mieli obudzenie. NAprawde warto.

[2015-11-17] POLKA!
TAK KOCHANI POLACY-TYLKO MODLITWA-WIARA NADZIEJA MIŁOŚĆ-BÓG HONOR OJCZYZNA-POLSKA!

[2015-11-17] Robert
Niestety ludzie sie odwrocili od Boga sprzeciwili sie woli Bozej pobladzili zadni wladzy i pieniedzy, krzywdza zabijaja bliznich zamiast ich kochac szanowac i zyc w Bogu i pokoju i za to bedzie kara dla ludzkosci. My zwykli ludzie jestesmy niewolnikami tego systemu pieniadza. Ludzie zatracili swoje wartosci Bog Honor Ojczyzna. Modlcie sie i nawroccie na droge Boza a to uratuje nasz Polski umilowany i wybrany narod. Matka Boza ma nas w swej opiece i wstawi sie za Polska

[2015-11-17] Gość
ludzie... czy wy naprawdę wierzycie, że Andrzej Duda jest Krakiem III? chyba Srakiem III. on wraz z jego panem, pisowskim pomiotem niszczy Polskę, a ma uratować Europę? nie bądźcie śmieszni.

[2015-11-17] m83
modlitwa ma moc wiec modic sie ludzie a bedzie dobrze

[2015-11-18] m83
modlic sie ludzie

[2015-11-18] iza
Do gościa z 17/11 nic ci do tego, w co wierzymy. Na szczęście w Polsce jest wolność wyznania. Jeśli ci to nie odpowiada, spitalaj do Belgii, Francji albo Niemiec. Ewentualnie do telawiwu. Polska bez takich jak ty, lemingu, POpleczniku nierządu, odetchnie.

[2015-11-18] Gość
Krak III to na pewno Anna Grodzka

[2015-11-18] JeromeV
Augurowie, znając wieszczą mowę, Dziś z lotu ptaków wyczytać by mogli Czym wśród pierzastych dziwów są dwugłowe Orły, a pośród nich ów orzeł czarny! I gdy spadają w boju bitne ptaki, Gdy w ślad za nimi sępy nadlatują Wiemy już jaka łaska, pokój jaki Każe wciąż milczeć naszym władcom małym Ludzie, co kupczą tym, co inni tworzą Jak sęp, co czeka na cudzą ofiarę Pióro zestawią z piórem i powiedzą: Nic nie jest czarne już, a wszystko szare Szare jak owe gołębie co były W rękach handlarzy chciwie szacowane; Widząc Chrystusa gniew, trwożnie się zbiły I spadły między kramy połamane Lecz wyniesione to godło zostało Od chwili, kiedy Bóg gniew okrył chwałą, I gdy zawisły nad domostwem sławy Znów orły czarne, oraz sępy szare. W nim to, gdzie wojna świętsza jest niż pokój I gdzie nad miłość nienawiść zachwyca Zabłysł straszliwy jako sam Duch Święty Orzeł, co bielszy jest niż gołębica. G.K. Chesterton

[2015-11-18] JeromeV
Módlcie się w nocy o Ojczyznę o Kościół o kapłanów; o ocalenie od powietrza głodu, zarazy i wojny. Zapraszajcie anioły do modlitwy, a anioła stróża proście o obudzenie i siły. Któż jak BÓG!

[2015-11-18] HUSARIA
Mam nadzieję, że Pis oraz Prezydent nie dadzą sobie wmówić, że jesteśmy zobligowani do przyjęcia uchodźców, STANOWCZE NIE! nawet kosztem poniżenia, bycia tym złym, a nawet wystąpienia z UE. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ, bo to co się dzieje w grecji, włoszech, francji, niemczech, szwecji, angli, to jest początek końca! OTWÓRZ OCZY NARODZIE POLSKI

[2015-11-18] HUSARIA
Mam nadzieję, że Pis oraz Prezydent nie dadzą sobie wmówić, że jesteśmy zobligowani do przyjęcia uchodźców, STANOWCZE NIE! nawet kosztem poniżenia, bycia tym złym, a nawet wystąpienia z UE. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ, bo to co się dzieje w grecji, włoszech, francji, niemczech, szwecji, angli, to jest początek końca! OTWÓRZ OCZY NARODZIE POLSKI

[2015-11-18] Gość
Jednak to prawda

[2015-11-18] magda
Jak mam wrócić do Polski, kiedy nie mam gdzie.. Nie wiem czy uda n.się uzbierać, żeby coś. Kupić.. Szkoda gadać. Ale czuje, ze powoli czas wracać... Będzie ciężko napewno.. Bo islamistów juz jest pełno wszędzie.

[2015-11-19] Gość
@magda - to co Ty robisz tam na Zachodzie, że pieniędzy nie uzbierasz? Przez palce przepuszczasz? Pracujesz, czy się obijasz i czekasz na zbawienie lub sponsora? Bo jak masz dzieci, to masz socjał - gdzie tu wymówka? Szkoda gadać - mam znajomego po zawodówce z biednej rodziny, ojciec zginął w wypadku, matka została z czworgiem dzieci, najstarszy pojechał do Bristolu znając dwa słowa na krzyż, zasuwał na zmywaku i gdzie się da i co miesiąc wysyłał mamie pieniądze do Polski, potem sprowadził brata i siostrę, zasuwają i oszczędzają, siostra sprząta mieszkania i czyści tapicerki mebli i samochodowe. Mają już dwa dostawczaki, z osobowych zrezygnowali, z pieniędzy w Polsce remontują dom, bo rudera i robią dobudówkę i chcą założyć pieczarkarnię, bo złapali znajomka, który to zna. Ogarnij się Magda, patrz z czego żyjesz i myśl o przyszłości, a nie takie życie-nieżycie z dnia na dzień.

[2015-11-19] Gość
w skrytosci przed swiatem ludzkich dusz plan boski powoli zatacza widoczne znaki na kartach histori tego swiat???na coz nam zycie bez wiary w Pana,swiat nasz wybrany zostal przez stworce wszechrzeczy oby obnazyc prawde i moc jaka plynie z milosci do zycia a zycia do milosci...amen

[2015-11-19] kozak
do iza - ogarnij sie dziewucho, gosciu ma swoje zdanie, wiec je uszanuj. wlasnie przez takich jak ty Polacy zamast sie zjednoczyc i byc dla siebie tolerancyjni, palaja coraz wieksza nienawiscia. nie obrazaj kogos, kto cie w bezposredni sposob nie zaatakowal, a jedynie wyrazil swoja opinie. dobrze, ze w Polsce jest rowniez wolnosc slowa, lecz ty chyba tego za bardzo nie pojmujesz. a jak tobie sie nie podoba to sama wywalaj do telawiwu. a jezeli twoja wolnosc wyznania oznacza wiare w prezeydenta i jego rzad, co sugeruje twoja wypowiedz to gratuluje rozumu orzeszka - wolnosc wyznaniowa rowna sie wolnosci religijnej, a nie wiary w konkretnego czlowieka. czasem warto sie czefos dowiedzec

[2015-11-19] an
Ludzi ogania strach.Straciliśmy kontrolę..Przeraża mnie to..

[2015-11-20] Gość
To wszystko Sprawdza się...niestety... Dobrze, że jestem w Polsce. Ale jeśli to wszystko prawda, to szkoda mi innych narodów....

[2015-11-20] Gość
http://krolowa-superstar.blog.pl/tag/powodzie/ polecam śledzić też pogodę. Natura zawsze pierwsza daje znać o nadchodzącym zmianach.

[2015-11-21] Gość
Prawdopodobnie jakaś bomba atomowa uderzy w morze na północy i przyjdzie fala, która zaleje północną część Polski i Anglię, a spuszczą ją Chiny i rozpylą jakąś truciznę w Europie. Zniszczy to żywność i będzie toksyczne dla ludzi, ale siedząc w domach i mając zapasy jakoś będzie się dało przetrwać. No i na południu Niemcy trochę nam zajdą za skórę. Ale potem widać, że nie jest źle, bo jednoczymy narody słowiańskie. W sumie jakby się tak nad tym zastanowić, to faktycznie Polska może być wybrana przez Jezusa, bo państwa zachodu całkiem spaczyły chrześcijaństwo, a na wschodzie zawsze panował zamordyzm, okrutne techniki KGB, komunizm (czyli kult człowieka - okrutnego Stalina, a nie kult Boga) Putin atakuje Ukrainę (w której nacjonaliści ponoszą teraz bożą karę za to co zrobili Polakom na Wołyniu), rosyjscy carowie byli okrutni i niewiele w nich było widać nauk Chrystusa. Jakby nie patrzeć, to my głównie się broniliśmy, nie atakowaliśmy jak np. Hitler, czy Stalin. W Polsce zawsze najważniejsza była rodzina i Bóg. Hiszpania też jest pozytywnie tutaj wspominana w tej przepowiedni i pasuje, bo była katolicka, nie babrała się protestantyzmem, choć miała problemy z islamem. Tak więc z punktu widzenia naszej wiary te przepowiednie mają sens. Idąc na Rosję i jednocząc państwa słowiańskie doszłoby do odrodzenia Kościoła i połączenia katolicyzmu z prawosławiem (bo myślę, że obecny rozpad Kościoła na te dwa odłamy nie jest miły Bogu), ale to my byśmy tego dokonali, a nie Rosja, która chciała za pomocą prawosławia narzucić swój okrutny panslawizm. Jakby nie patrzeć to wszystkim narodom chrześcijańskim na wschód od nas żyje się gorzej, a tym na zachód żyje się za dobrze i to ich gubi bo tracą wartości, odchodzą od wiary.

[2015-11-21] iza
do kozak - Przeczytałeś, co napisał gość? Pisowski pomiot nie jest według Ciebie obraźliwe? Srak III również nie? Ludzie, którzy w to wierzą - ja na przykład nie - nie mogli poczuć się urażeni? Szydzić z czyjeś wiary można, a odpowiadać na szyderstwo nie? Heloł! Jeśli ktoś ma się ogarnąć, to na pewno nie ja. Ja jestem ogarnięta. Kto mieczem wojuje, może się spodziewać takiej samej odpowiedzi: szyderstwa. Wkurza mnie wyszydzanie przez POpleczników wszystkich, którzy nimi nie są. PO prostu.

[2015-11-22] Gość
Odwiedziłem dzisiaj ta strone i powiem ze układa sie w to jakas całosc. Ale zadaje sobie pytanie skoro wszyscy znali przepowiednie nie probowali uniknac chociazby || wojny swiatowej.

[2015-11-22] Gość
Przede wszystkim Nostradamus nigdy nie podawał konkretnych dat kiedy mają wypełnić się przepowiednie. Opisywał to co "widział" a ludzie sięgali do nich za każdym razem gdy działo się źle. Zawsze mogli znaleźć coś co pasowało do ich czasów i powiedzieć "Sprawdziło się!". Tylko, że jakaś strofa mogła pasować i sprawdzić się 100 lat temu, 35 lat temu i może pasować do jakiegoś wydarzenia za 70 lat. To jest neutralny tekst i może być łatwo przyporządkowany do różnych czasów. Wystarczy, że coś tam się będzie zgadzało. Czytam co jakiś czas te przepowiednie i nigdy nie natknąłem się na te obecnie cytowane, dotyczące Francji i ostatnich zamachów. Są zbyt szczegółowo napisane. Fałszywe przepowiednie pojawiają się przy każdej takiej sytuacji. Było tak np. gdy rozbił się samolot pod Smoleńskiem. Zaraz wygrzebano rzekomą przepowiednię o "Upadłym orle na ziemiach wschodnich" czy jakoś tak i okazało się to po jakimś czasie fałszerstwem. Nostradamus ostrzega przed tym co się może wydarzyć w przeszłości, ale nie podaje dat. Jedynie po zaistniałym zdarzeniu można przypisać jakąś przepowiednię do konkretnej daty. Tak więc czytając dziś jakieś centurie trudno powiedzieć kiedy coś się wydarzy, czy w ogóle się wydarzy, bo mogło już to się stać ale ludzie o tym zapomnieli. Poza tym w tych wszystkich przepowiedniach jest mnóstwo zbieżności. Albo rzeczywiście ci wszyscy ludzie doznawali jakiś wizji, nie było na nich żadnego wpływu z zewnątrz, albo wzorowali swoje wizje na tych pierwszych proroctwach. Trudno powiedzieć. W obecnych czasach trudno przejść jednak obojętnie obok tych przepowiedni mówiących o ludziach z Syrii i bliskiego wschodu płynących na małych łódeczkach, którzy szturmują południowe granice Europy, o wojnie w Syrii która jest faktem, czy o napływie islamu do Europy zwłaszcza zachodniej i o wyjściu Polski obroną ręką z tej sytuacji (uchodźcy sami z resztą mówią "Nie chcemy iść do Polski, chcemy dostać się do Niemiec, Francji, czy Holandii" czyli na zachód Europy. Rosja już interweniuje w Syrii, czyli w nadchodzącym czasie można spodziewać się ataku Chin na Rosję...

[2015-11-22] Gość
Czyli Polska może w łatwy i dosyć tani sposób obronić się. Wystarczy, że na granicy rozsmaruje świński smalec i rozstawi posterunki na których będą psy.

[2015-11-22] Gość
Na podstawie tych przepowiedni zrobiłem mapkę zaczerpniętą z Wikipedii. Kolory wyznaczają granice zależnie od tego jakie państwa chciałyby wchodzić w skład nowej Lechii. Czerwony (podstawa nowego państwa) oznacza granice w skład których wchodzi Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś, Ukraina oraz Kaliningrad, pomarańczowy to Węgry i Rumunia, żółty: Czechy i Słowacja, niebieski oznacza dawne tereny gdzie sięgał zasięg Słowian czyli pomorze leżące w granicach współczesnych Niemiec, czy Nysa Łużycka. Fioletowy oznacza Bułgarię, która jako kraj słowiański (język staro-cerkiewno-słowiański) mogłaby chcieć przyłączyć się do Lechii. Gdzieś pomiędzy zawieruszyła się Mołdawia, która otoczona ze wszystkich stron przez Lechię może chciałaby również się do niej przyłączyć (nie zaznaczałem jednak tego na mapie. W jednej przepowiedni mowa była, że Polska miałaby sięgać po Adriatyk, nie wiem tylko jakim sposobem, czy w jej granice weszłaby np. obecna Chorwacja? Tego nie napisano jaką drogą miałoby się to dokonać. Na koniec kolor zielony...odnosi się do tego, że Wielka Polska, Lechia miałaby sięgać od Bałtyku po Adriatyk, od morza Czarnego po morze Białe. Granicami wschodnimi są rzeki Dwina, Wołga a bardziej na południu Don. Oczywiście w granicach tej nowej, wielkiej Polski znalazłaby się Moskwa. Patrząc na mapę nie można zauważyć wielkości, potęgi takiego rozległego kraju, które śmiało mogłoby nazywać się mocarstwem w porównaniu do otaczających państw. Miliony kilometrów kwadratowych przepięknych terenów, surowce naturalne, miliony obywateli nowego państwa, setki pięknych miast, metropolii a co za tym idzie zabytki, kultura, sztuka itp. mogą kiedyś tworzyć nowe mocarne państwo Lechię.

Obrazek do komentarza

[2015-11-23] Gość
Tak bedzie jak jest opisane tutaj

[2015-11-23] Chrzescijanin
Niech będzie CZESC CHWALA I UWIELBIENIE Polecam Lekturę Szumana Polityka i Astrologia bardzo daje do myślenia. DLA JEGO BOLESNEJ MEKI MIEL LITOSC DLA NAS I SWIATA CALEGO

Obrazek do komentarza

[2015-11-24] Gość
W czerwcu 2014 zobaczyłam pierwsze zdjęcia uchodźców przybywających na Lesbos. poczułam ogromny, wewnętrzny niepokój, chociaż nic nie zapowiadało aż tak błyskawicznego rozwoju sytuacji. Ludzie uśmiechali się lekko pod nosem, kiedy powiedziałam, że robi się nieciekawie i szybciej niż myślimy dojdzie do eskalacji problemu. Tysiące uchodźców każdego dnia na różne sposoby przekracza europejskie granice. Byłam przekonana, że zima powstrzyma napływ. Dziś już widać, że to nieaktualne. Może jedynie wielkie mrozy przystopują tą falę. Ale co będzie w przyszłym roku? Zaczynają się silne, skoordynowane zamachy. Francja, udaremniony zamach w Niemczech, najwyższy alert w Belgii, Anglii... Zastanawiam się ile jeszcze zostało w miarę spokojnego czasu, bo nie wątpię, że takie ataki jak we Francji zaczną być na porządku dziennym w całej Europie. Takie są moje wnioski i przeczucia. Jakie są Wasze? Ile mamy jeszcze czasu względnego spokoju w Europie i Polsce?

[2015-11-24] wiara
Kiedy? Moim zdaniem wtedy kiedy terroryści islamscy wejdą do Watykanu, papiestwo przestanie istnieć. Wg Apokalipsy Rzym to nowy Babilon, w którym przelano krew świętych i wg niej wszystkie narody będą płakać nad strasznym losem, jaki nań przyjdzie. Kto studiował historię, to wie czym jest KK. W średniowieczu to on był inicjatorem najazdów na ziemie Islamu. Zresztą, papież w 2014 roku powiedział, że jego pontyfikat będzie krótki. Coś jest na rzeczy.

[2015-11-24] Gość
Dobre, ale się ubawiłm

[2015-11-24] Gość
nie ma już czasu, wojna nadchodzi wielkimi krokami - i tak długo trwał pokój w europie, biorąc pod uwagę historię.

[2015-11-25] Gość
Witaj 3 wojno

[2015-11-25] Gość
@wiara - "mała" korekta o 180 stopni - papiestwo było inicjatorem wypraw krzyżowych - które były REAKCJĄ OBRONNĄ na prześladowania ludności chrześcijańskiej na ziemiach podbitych przez islam, szczególnie brutalnie nasilone właśnie w XI w. wraz z niszczeniem kościołów i miejsc kultu chrześcijańskiego. Więc nie był to najazd, tylko sprawiedliwa wojna wyzwoleńcza w odpowiedzi na agresje islamu. Te ziemie przed podbojem islamu były chrześcijańskie, tak samo Afryka Północna i zostały krwawo NAJECHANE przez islam. Kto NAPRAWDĘ studiował historię, nie daje się nabrać na lewackie i pseudoliberalne odwracanie kota ogonem. Proszę przy tym nie mylić papiestwa ze zdrajcami obrony chrześcijaństwa w postaci książąt i nawet królów sprzymierzających się z muzułmanami - papiestwo to nie bizantynizm, gdzie władca ma władzę i świecką i duchową. Wracając do KK - tak samo papiestwo zorganizowało ligę, która pokonała potęgę turecką pod Lepanto w 1570 - a wtedy Turcja była imperium, które chciało połknąć wszystkie państwa Morza Śródziemnego - realizowali takie nowe Mare Nostrum - podbój za podbojem. Tak samo papiestwo organizowało wsparcie dla Konstantynopola - w jego ramach walczył np. Warneńczyk - notabene to jego klęska pod Warną w 1444 zdecydowała o upadku Bizancjum w 1453. Tak samo papiestwo organizowało ligę przeciw nawale tureckiej w 1683 pod Wiedniem i uhonorowało Jana III Sobieskiego jako tarczę Europy i obrońcę chrześcijaństwa. O tym wszystkim różne wrogie Polsce antykatolickie siły usiłują zapomnieć - ale my nie zapomnimy i narody Europy Środkowej też nie zapomniały i nie zapomną zasług Polaków i I Rzeczpospolitej. Dlatego Moskwa tak usilnie od kilkuset lat walczy z katolicyzmem w Polsce i od 1717 od Piotra I aktywnie wspiera masonerię i ateistów. A co do "ohydy spustoszenia" - to ja się o niej dowiedziałem na katolickich lekcjach religii z księgi Daniela i Apokalipsy św. Jana - na które ty "wiara" widać nie uczęszczałeś, bo jesteś z obcego kręgu kulturowego. Że Rzym ogarnie upadek, to widać gołym okiem po ostatnich dwóch synodach opanowanych przez lewacko-liberalne homolobby z Zachodu, zwłaszcza z Niemiec. Można powiedzieć - dekady demoralizacji przez KGB i FSB "nie poszły na marne" - polecam wykład "insidera" Jurija Bezmienowa - byłego agenta KGB - o dywersji ideologicznej: https://www.youtube.com/watch?v=-exPJdU4_kU - ich pierwszym zwycięstwem na Zachodzie była tzw. "Rewolucja seksualna" 1968. ZSRR się niby rozpadło, ale ta zaszczepiona przez sowietów bestia walki z chrześcijaństwem się odradza w lewackim Zachodzie. Cóż - potwierdza się w pełni ostrzeżenie z Fatimy przed Rosją, która niestety rozpowszechnia dalej swoje szatańskie praktyki. Bo Moskwa od 1917 stała się matką wszystkich Babilonów - a nawet teraz, niby w czasach "wolnej wiary", to Stalin, Lenin i Putin są umieszczani w aureolach jako święci na ikonach - czysta ohyda spustoszenia. Zresztą - co się dziwić, skoro "Wielką Rewolucję Październikową" zorganizowali i opłacili Rotschildowie...zwyrodnienie było celem i nieuchronnym skutkiem...

[2015-11-26] Zakochanaa
Koniec swiata wczoraj. Przezylam jeeaaa !! Osobiscie nie chce 3 wojny. Moje zycie to zaskuga Pana Boga i Jego wola to moja wola. Tak wiec ja sie ciesze i jestem dumna z tego ze jestem czkowiekiem wierzacym I kocham Boga i jego stworzenie. Szczesc Boze ;D

[2015-11-26] Aga
Tak jak ktoś napisał wcześniej, BÓG, HONOR OJCZYZNA POLSKA !!! Moi rodzice zawsze cieszyli się, że nie zaznali smaku wojny, że jest pierwszym pokoleniem, które nie widziało tyle bólu, cierpienia i śmierci, co Ich rodzice. Ja natomiast nigdy nie planuję, bo czuję, że coś za mojego życia się wydarzy- i nie chodzi tu o mnie, tylko jakąś siłę wyższą. Bądź co bądź - przeczucie mnie nigdy nie zawiodło.

[2015-11-26] pierdol się
Pierdolone cipy żyją teraz w europie i same lewaki! Albo my wyrżniemy ich albo oni nas!!! Nic się nie zmieniło od XV wieku najeżdzają na Europę ale dostawali za każdym razem w pierdol ostatnio w XVII wieku na działa kurwa na pal i zdychali. A co do ateriału zajebistego mapy miał on idealnie wywrużył granice Polski.

[2015-11-26] atom
Złączmy się Europo,Rosjo a tak że Ameryko,i poklei rzucmy Bąby atomowe na "Państwo islamskie".Bo jak nie Europa,Rosja i Ameryka,to kto to zrobi??

Obrazek do komentarza

[2015-11-26] Optymistka
Jestem dzieckiem Boga i ufam Mu bezgranicznie ,wierze też w przeogromna moc modlitwy i opieke Matki Boskiej! Panie Jezu Chryste zmiłuj się nad Nami!

[2015-11-29] wiara
Nie zgodzę się z Tobą, że wyprawy krzyżowe były organizowane dla obrony pielgrzymów. KK od zawsze chciał podporządkować sobie wszystkich. Jak wyglądało nawracanie pogan przez KK, każdy wie. Najlepiej wyrżnąć w pień, przy braku współpracy. Poznaj historię poszczególnych papieży z tego okresu , a zrozumiesz dlaczego cała ta instytucja to największe zło na ziemi. Największe zbrodnie w historii świata popełniał właśnie ten kościół, nie hitlerowcy, komuniści. Jego ręce splamione są krwią świętych, i niedługo nastąpi kres tego kościoła. Proszę nie utożsamiać KK z chrześcijaństwem, bo to odrębna wiara.

[2015-11-29] Gość
Wygląda na to że masa wydarzeń się sprawdza. . . .i chyba sprawdzi. Wystarczy chłodna analiza wydarzeń, faktów, atmosfery jaka panuje między mocarstwami i lekcje historii ( najlepsza nauczycielka) Rok temu się śmiali dziś ogarnia nas przerażenie. KLimuszko to gość któremu wierzę, biorąc pod uwagę co przepowiedział i co robił. Obawiam sie oprócz sprawdzenia proroctw, klimatu miedzy rodakami poddającymi się psychozie nienawiści, którzy teraz mają ochotę zmuszać do modlitw, tepić ateistów i innowierców szerząc więcej nienawiści ( środowiska nacjonalistyczne, do nich to podobne). To na prawdę moja sprawa jak i czy wierzę w Boga i nic ci do tego. A nie jeden ateista czy innowierca ma więcej dobra i miłości niż większość nienawistnych , rozłoszczonych nacjonalistów, moherów itp co myślą że jak krzykną w nienawiści Bóg Honor Ojczyzna to pójdą od razu do raju i są najlepsi wmieście. (dobrze że nie ma wątku o dziewicach w raju bo wtedy już by było pozamiatane) Każdy ma rozum, każdy ma wolę , każdy ma swój sposób na to żeby być ok w stosunku do drugiego i tego się trzymajmy. Nie poddawać się nienawiści i wyzwalać w ludziach miłość doszukując sie w nich dobra. CO będzie to będzie, nie zapominajmy być ludzcy, nie zapominajmy pomagać teraz i jak będzie gorąco, nie patrzmy na etykiety przyklejane do czoła, miłość nie zna takich ograniczeń zwłaszcza dla tych co wierzą w Boga ( tak przynajmniej powinno być). Brońmy się kiedy to będzie koniczne o ile już nie jest . . .

[2015-11-30] Gość
@wiara - dalej powtarzasz wyświechtane lewackie i protestanckie propagandowe bzdury. Lewacy wszelkiej maści wymordowali i zagłodzili tylko od 1917 roku 120 mln ludzi - w imię "wyzwalania", "postępu" i "walki klasowej" i "internacjonalizmu". Dla porównania KK i protestantyzmu - protestanci w 2 wieki spalili na stosach 5 mln ludzi, w samych Niemczech 1,5 mln, a z drugiej strony media opanowane przez protestantów zachłystują się fabrykowanymi dla mas obrazami "zbrodniczej Inkwizycji", która przez 8 wieków spaliła na stosie aż...15 do 20 tys ludzi i była przez protestantów krytykowana za zbytnią łagodność i prawo do obrony z adwokatem w sprawiedliwym procesie - to właśnie mieli za "dowód" na szatańskie pochodzenie Świętej Inkwizycji - bo za mało palili na stosie, procesy szły latami - a u protestantów wystarczył jeden donos i już nieszczęśnik skwierczał... Potem za Pseudo-oświecenia protestanci dokładnie odwrócili kota oginem i zaczęli fabrykować niestworzone historie o okrucieństwach Inkwizycji, sami jednocześnie fabrykując opowieści o cnocie i łagodności protestantów [sic]. I tak jest do dzisiaj - zwłaszcza w mediach [a wiadomo, kto je opanował]. Co do prawosławia - ta napuszona skostniała bizantyńska ohyda spustoszenia, służąca władcy i TEMU ŚWIATU, a nie Bogu, najbardziej wyrodziła się w moskiewskim caracie, który zafundował innym nacjom bądź rusyfikację, bądź cmentarz narodów - a w najlepszym razie więzienie narodów. Zresztą - gdy teraz obserwuje się uroczyste święcenia ikon Stalina, Lenina i Putina w aureolach - wnioski nasuwają się same. Mentalnością to turańsko-bizantyńskie prawosławie Moskwy, którego nominalną głową jest...ateista pułkownik KGB, to moskalskie prawosławie przypomina bardziej islam, niż chrześcijaństwo. Zresztą - sam Putin to szczerze przyznaje wprost, a Żyrinowski wtóruje - proszę uważnie zapoznać się i obejrzeć : http://kresy24.pl/75095/prawoslawiu-blizej-do-islamu-niz-do-katolicyzmu-a-rosji-do-islamskiego-nie-zas-zachodniego-swiata-wideo/ To tak naprawdę prosta konsekwencja przyjęcia kultu siły i dzikości i władzy - a la oficjalna doktryna geopolityczna Kremla sprokurowana przez Dugina. Koło się zamyka - idzie o scentralizowaną władzę świecką, w której religia jest tylko przystawką dla propagandowego urabiania obywateli. Dlatego w 1917 tak łatwo zwyciężyli w Rosji bolszewicy i tak łatwo obalili świątynie i chrześcijaństwo - bo społeczeństwo było słabe w powierzchownej wierze - i to wierze przeżartej służebnym poddaństwem wobec silnej władzy, która przecież ma zawsze rację [w tym są identyczni jak Niemcy - nieprzypadkowo - ta sama szkoła myślenia]. Tuchaczewski [ten, co szedł na Warszawę w 1920] był synem arystokraty z "dobrego prawosławnego domu" - a nie był bynajmniej wyjątkiem - ich wszystkich urzekła bolszewicka idea bezwzględnej i skutecznej władzy i podbojów - a reszta była tylko środkiem do tego wyśnionego celu, w tym "przestarzała" religia też...dlatego odrzucono wtedy to "narzędzie" uznając je za zawadę do realizacji snów o potędze. Jeszcze jedno - Rzeczpospolita była nienawidzona od czasu unii z Litwą i przez bizantyńskie w celach Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego i przez Zakon Krzyżacki [służący sobie i swojej potędze] i przez identycznych w mentalności carów Moskwy właśnie za to, że do Rzeczpospolitej wstępowało się dobrowolnie i z tolerancją religijną - co było kamieniem obrazy [bo przecież nie wyrzutem sumienia przy ich pysze] dla tych bizantynsko nakierowanych, scentralizowanych totalitarnych prototypów NWO. To był BARDZO NIEBEZPIECZNY PRZYKŁAD. No i do końca XVIII w. to Rzeczpospolita była obrońcą chrześcijaństwa i nadzieją Europy - ZWŁASZCZA dla prawosławnych narodów pod jarzmem Turków - dlatego Moskwa tak usilnie niszczyła Polskę i zwłaszcza katolicyzm polski, który był gwarantem tolerancji i walki pod Legnicą, Warną i Wiedniem - aż do konstytucji 3 maja włącznie. Jeszcze jedno budziło pasję bizantyńskich sąsiadów Rzeczpospolitej - właśnie to, że zaprowadzała chrześcijaństwo dobrowolnie - np. na Litwie pierwsze kościoły - i to katolickie - powstały w jeszcze pogańskim Wilnie - bo uprowadzeni katoliccy Polacy zaprowadzili tam własnym przykładem chrześcijaństwo - i to, gdy jednocześnie Krzyżacy "chrystianizowali" mieczem od zachodu, a Moskwa dokładnie tak samo "chrystianizowała" od wschodu... A jeszcze jedno - ja nie mówię o krucjatach jako ochronie pielgrzymów - ja mówię o sprawiedliwej walce wyzwoleńczej krajów chrześcijańskich, schrystianizowanych jeszcze przed islamem. W XI w. nastąpiła wyjątkowa fala prześladowań chrześcijan i zupełnie barbarzyńskiego niszczenia kościołów na Bliskim Wschodzie i krucjaty były jak najbardziej sensownym MASOWYM ODDOLNYM krokiem z punktu widzenia obrony chrześcijan. Nie byli najeźdźcami - byli wyzwolicielami. A - jeszcze jedno - po stronie prawosławnej mobilizacji jakoś nie było - "dziwne" prawda? - a jakże znamienne.... - a cesarz w Konstantynopolu tylko zacierał ręce, że głupki z Zachodu i odwalą za nich czarną robotę...i faktycznie sporo odzyskał pod swoje panowanie za I krucjaty. Że dużo potem - w innych okolicznościach - była "wyprawa krzyżowa" zakończona zdobyciem...Konstantynopola, to "zasługa" doży Wenecji [republika handlowa czcząca mamonę i tylko mamonę] oraz "zasługa" kłótni pretendentów do cesarskiego tronu w Konstantynopolu - którzy dla władzy poświęcili wszystko, włącznie z miastem. Ale - powtarzam - ani pod Warną, ani pod Wiedniem prawosławnych [zwłaszcza Moskali] jakoś nie było - i radzę o tym pamiętać, gdy mówimy o KK w Polsce. Jagiełło i synowie nigdy też nie poszli na "krucjatę" przeciw husytom, a największe polskie zwycięstwo to Grunwald 1410 - czyli literalnie biorąc - przeciw "katolickim krzyżowcom" spod znaku wyrodzonego na wschodzie bizantyńskiego pojmowania "szerzenia" chrześcijaństwa - rozumianego jako utwierdzanie scentralizowanej władzy - siłą i nieważne, jakim kosztem. "Gott mit uns = Gott fur uns" - odmienione i przez Germanów i przez Moskali na wszystkie sposoby dla własnej chwały...

[2015-11-30] bokili
Zal czytac komentarze obraźliwe Boga nie wierzyszTwoja sprawa ale nie oceniaj poglądów innych do Twoich ja wierze. W BOGA I PRZERAZA MNIE FAKT ZE MOJE DZIECI MOGA DORASTAC W CZASIE TRWANIA WOJNY

[2015-12-01] PROROK DAMIAN
Powiadam wam Trzecia wojna światowa będzie z Islamem,ale czwarta wojna światowa będzie najgorsza bo Ludzkość nie będzie walczyć że sobą ale będzie walczyć z przybyszami z kosmosu czyli dla ułatwienia wam z Kosmitami.Ta wojna czwarta zniszci Połowę świata jak nie większość stare potęgi znikną z powieszeni Ziemi(Świata).Gdy statki kosmitów w czasie wojny i po wojnie zostaną zniszczone i gdy będą spadać do wód oceanów i mórz fale tych wód będą zarwać lądy i wyspy przez co trzydzieści procent lądów zaleje woda tych wód.Ta własnie wojna doprowadzi do śmierci ok. 6 miliardów Rudzi,jak nie więcej.Czwarta wojna będzie trwała 450 Lat!!!

[2015-12-03] Gość
Bóg, Honor, Ojczyzna! Jesteśmy Narodem Wybranym. My kochamy Boga a On kocha Nas.

[2015-12-03] Gość
8-9 grudnia tak jakoś mi znaki pokazują Osobiście tak się tym poryłem,że sam na dniach chce wyjechać do warszawy jestem z gdynii

[2015-12-05] Gość
Ludzie Polacy my wygramy wtedy gdy sami nie będziemy dla siebie WILKAMI.

[2015-12-06] Gość
Jesteśmy wybrani i nie zawiedziemy!

[2015-12-07] Gość
Smieja sie cwaniaki przed telewizorami. Czytam o tych przypowiesciach Nostradamusa juz kilka lat i wszystko sie sprawdza. Tylko teraz nie ma juz zartow. Mowil o muzulmanach? O masowych mordach? Zamachach? Wybuchach? Mowil! Ja bym chciala jeszcze troche pozyc i zeby moje dzieci czuly sie w Polsce bezpieczne! Bede walczyc o nasz kraj takimi bezwzglednymi i brutalnymi metodami jak walcza z nami Ci zwyrodnialcy! Nie pozwole zislamizowac Polski! Polska jest dla Polakow! Pomoz nam Panie Boze.

[2015-12-12] Gość
Ciekawe kto będzie walczył za Polskę, no i czym???

[2015-12-13] Gość
Sprawdzają i bedą się sprawdzac te przepowiednie, czy wam sie to podoba czy nie. Patrz wulkan Etna, który po raz kolejny sie budzi, najazd brudasów na europe i w ogóle.. Ja w to wierze, chociaż wiem, że nie nastąpi to z dnia na dzień. Pozdrawiam Wielką Polske! Police, zachodniopomorskie.

[2015-12-13] Gość
zniszcze muzelmanskie .winie sebastian.l

[2015-12-13] Gość
Polacy,moi Wspolbracia,Bog powolywal prorokow,by wskazac nam droge.Zadajmy sobie pytanie,dlaczego Polska? 1 - O Juliuszu Mancinnellim i Objawieniu Matki Bozej 8.05.1610 na Wawelu - M.Boza potwierdzila to co powiedziala wczesniej we Wloszech "Nazywaj mnie Krolowa Polski,ja to krolestwo wielce kocham i wielkie rzeczy dlan zamierzam,poniewaz osobliwsza miloscia ku mnie palaja jego synowie"dlatego Papierz Aleksander VII do Litanii Loretanskiej przylaczyl i zatwierdzil wezwanie "Krolowo Polski modl sie za nami"o tym nie dowiedzialam sie na lekcji religi.2 -O Rokitnie,Bledzewie,Brdowie,prawdzie co sie wydarzylo w Czestochowie,w Poznaniu i oczywiscie w Gietrzwaldzie - Krolowa Polski zasiadla na perlowym tronie - majac insygia wlodzy, niczego nie dowiedzialam sie na lekcjach religi.Czuje sie oszukana przez KK i jej hierarchow.Dzisiaj majac za patrona Piusa X papieza polaka modle sie za moj narod i wierze ze Matka Boga podepcze szatana ktory takze zagniezdzil sie w naszym kraju. Anna

[2015-12-14] Gość
Wulkan Etna nie budzi się, bo jest aktywnym wulkanem, niewygasłym. Nie może się budzić, co najwyżej uaktywnia się. Media błędnie piszą o tym zjawisku a to jest dalej powielane.

[2015-12-15] Gość
Ci co tak pieprzą, że co to trzeba brać, jakie bzdury, ciekawe co by mówili o tym co się dzieje teraz, jakby im powiedzieć kilka lat wstecz ? Pewnie, że jakim cudem islamiści w Europie Francji zakładają szariat, strzelają do białych jak do kaczek i nic z tego dla nich nie wynika, a nawet są chwaleni jako religia pokoju i ubogacacze kulturalni. No cóż trzeba mieć głowę otwartą, nie we wszystko wierzyć, ale analizować, kierować się wyczuciem intuicją, a nie mieć betonowy łeb. Bo o tym wszystkim było już dawno powiedziane wiele razy.

[2015-12-21] Gość
Jest jeszcze duża wiara w narodzie Polskim. Takie można odnieść wrażenia czytając wypowiedzi.Dlatego też Bóg widząc tą wiarę odbuduje świat na podstawach tej wiary a to co stare zostanie zniszczone. Jeśli ktoś jest mocnej wiary to Bóg daje mu poznać zakryte rzeczy , ludziom słabej wiary te informacje są zakryte. Dlaczego Polska ma być tym wybranym krajem i w przyszłości ma być wywyższona , ano dlatego , że w tym narodzie jest jeszcze prawdziwa wiara. Dlatego też w naszym narodzie znajdą się tacy ludzie którzy zrozumieją przepowiednie i przekażą je narodowi Polskiemu aby ten mógł zrozumieć w jaki sposób przeżyć nadchodzące tragedie. Wizjoner Filipek z Kotliny Kłodzkiej przepowiadał o przyszłej powodzi. Natomiast Nostradamus przepowiadał w sposób zakryty kiedy rozpocznie się III wojna światowa. Tak samo Biblia przekazuje nam przyszłość ale nie każdy potrafi zrozumieć te przepowiednie. Dlatego też przedstawiam link do wytłumaczenia tych rzeczy. http://koniecswiata.info/forum/topic/258/koniec-swiata-i-iii-wojna-swiatowa/ Podobne tłumaczenie ale trochę inaczej. http://koniecswiata.info/forum/topic/289/koniec-swiata-wyjasnienie/ michallesz2

[2015-12-27] Gość
ORZEŁ BIAŁY TO KRAJ PEŁEN CHWAŁY GDZIE MAMY SWOJE IDEAŁY! GŁOŚMY JE NA ŚWIAT CAŁY OOO OOOO WIARA NASZA MOCNA I GRA OWOCNA W TYM SIŁA MOCNA PRACA JEST BEZOWOCNA! I JEST CIERPIENIEM UTOŻSAMIANYM ZE ZNIEWOLENIEM MOI RODACY DĄŻMY DO HARMONII I NIEUSTANNEJ SYMFONII. PORZUĆMY PRACĘ , BO MARNĄ MAMY ZA TO PŁACE! OOO OOOO ZACZNIJMY GRAĆ , TAŃCZYĆ , ŚPIEWAĆ A NADEJDZIE TO CZEGO MAŁO KTO SIĘ SPODZIEWA. ODCZYTAJCIE DEZYDERATE A ODNAJDZIECIE SENS RACZEJ POSŁUCHAJCIE ODY DO RADOŚCI A ODNAJDZIECIE SIE W MIŁOŚCI , KTÓRA BĘDZIE POWODEM DO RADOŚCI KTÓRA JEST DROGĄ DO DOSKONAŁOŚCI Z BOGIEM JEDNOŚCI!!! POSZERZAJMY WIEDZĘ ONA JEST WE WSZECHŚWIECIE DOBRZE O TYM WIECIE SAMI JESTEŚMY TAKIMI SAMYMI DUSZAMI! CHOĆ JESTEŚMY NA SKRAJU WSZECHŚWIATA I TU ZNAJDZIESZ SWOJEGO BRATA. NIE JEDEN MĄDRY POLAK BYŁ UZNANY ZA WARIATA. SŁOWIAŃSKA NATURA I KREW CHCĘ USLYSZEĆ PTAKÓW ŚPIEW OOOO POLSKA KRAJ UMIŁOWANY WAŻNĄ ROLĘ ODEGRAMY I PRAWDĘ ŚWIATU DAMY. ooooooooooooooooooooooOOOOOOOoooooooooooooOO !!! &POLSKA WŁASNIE RODZI SIĘ NA NOWO POWSTAJE Z POPIOŁÓW JAK OGNISTY PTAK&

[2015-12-27] Vlad Palownik
Obserwuje co się dzieje na świecie i nie mogę powiedzieć że się te przepowiednie nie sprawdzają

[2015-12-27] Hari
Oficjalnie Niemcy i francuzi przybyli do Turcji zeby walczyć z isis.Tak naprawdę jak tylko pod koniec stycznia rozpocznie się zadyma Rosji z Turcja.Staną do walki z Rosja jaka Sojuz NATO.I tak. Wojna przeniesie się do Europy, co już jest zaplanowane.Po wojnie Polska odegra wielka role w odbudowie Europy.Polacy maja duży potencjal duchowy,i gdy podejmą nowa religie ktura już jest w Polsce.Pokażą. jak można żyć szczęśliwie zyjac w świadomości boga i w tedy bóg nam wszystko dostarczy.Taki jest plan boga. Hari

[2015-12-28] Krakus III
Bardzo możliwe że tym królem bd ja. Na pewno się dowiecie ode mnie jak tak się stanie.

[2015-12-29] Nk
To w sumie może być prawda zobaczcie teraz Polskę Prezydent z pisu a tam tylko gadki o Bogu i religii .

[2015-12-29] Gość
Hari która "Ó"

[2016-01-01] Lolek
W tekście byla mowa o potopie na finlandie i inne państwa sąsiednie, a nie dawno w wiadomościach byla mowa o potopie na te panstwa, wszystko powoli się zaczyna

[2016-01-04] grzeban
pierdu pierdu a ja opisałem proceder wyłudzeń kredytów w latach 2006-2010 i wysłałem do prokuratury w gdańsku i w całej polsce skazano za ten proceder ponad 600 osób min.Rympałka z Pruszkowa I mogę powiedzieć tyle że dla tych ludzi jak ich policja zamykała to był koniec świata .Dla każdego będzie inny koniec świata

[2016-01-10] Konspect
Mi moja koza przepowiedziała, że wielkie są dla Polski plany, bedzie tak cieplo, ze będą bujnie rosły całe łany legalnej marichuany, a oszronione ich kwiaty będą wielkie i ciężkie jak banany. Dym dym wonny spowije polskie ziemie i wesołe będzie całe słowiańskie plemie.

[2016-01-11] Gość
Tylko Wielka Lechia Katolicka

[2016-01-11] mg
Nie wiem, co o tym wszystkim sądzić. Mogę mieć nadzieję, że przepowiednie dotyczące naszej Ojczyzny i Jej odrodzenia się spełnią. Chociaż po cichu liczę, że uda się to bez wybuchu 3 wojny. Pan Bóg przestrzegał przed pojawieniem się fałszywych proroków. Co o takich osobach jak ojciec klimuszko sądzicie?

[2016-01-11] Gość
Przemino lata i wieki uplyno na ten czas co minol.

[2016-01-11] Gość
Czytałem dużo proroctw idzie wojna to jest pewne ludzie stracili wartości swego istnienia. Wiara jest traktowana jako kpina . Ludzie sa mordowani na miliony na ukrainie nikt o tym nie mówi ale tam ponad milion ludzi zginęło onz nie mówi prawdy . Kto wierzy że państwo islamskie jest odrębnym państwem to jest naiwny to dobrze przygotowani i zabezpieczeni wojska niemiecko amerykańskie. Egzekucję to produkcję rodem ze stanów czy któryś z zabitych przeżywał emocjonalnie ten czyn nie to wszystko to lipa

[2016-01-13] Maria
To , że idzie wojna jest pewne mamy może jeszcze kilka lat!!!Proszę wszystkich Polaków ...zacznijcie się modlić-odmawiać różaniec!Proście Pana Boga , Jezusa Chrystusa I matkę Boska królową Polski o łaskę dla naszego narodu!

[2016-01-14] Gość
Miałem wizję że ciapate bd jezdzić i kraść wwszystko,bialych w ogole nie bd na ulicy...Tylko moje wizje byly po braniu amfetaminy 2 tygodnie.

[2016-01-14] gosia
Zapraszam do krucjaty różańcowej! Jedna dziesiątka dziennie w intencji naszej Ojczyzny! Naszą polską bronią jest różaniec!! Nie zwlekajmy tylko oplećmy nasz kraj różańcem i módlmy się, bo tylko w tym jest nadzieja!!

[2016-01-16] Gość
Jak byłam dzieckiem moja babcia opowiadała mi o którejś przepowiedni, która częściowo już się spełniła. Mówiła o II wojnie światowej. A z tego co jeszcze pamiętam to ma być jeszcze jedna straszliwa wojna i żółta rasa ma zalać świat.Nie wiem czy dożyję aby chociaż przez chwilę zobaczyć to widowisko. Wojną już pachnie bo nie na darmo muzułmanie całymi tabunami napierają na Europę.Nie zatrzymamy tego i co ma być to będzie.

[2016-01-16] Gość
Wojną już pachnie bo nie na darmo muzułmanie całymi tabunami przybywają do Europy

[2016-01-18] Gość
Warto również przeczytać : http://www.fronda.pl/a/oredzie-s-lucji-o-poczatku-iii-wojny-swiatowej-polska-jako-jedyna-ocaleje,64155.html

[2016-01-18] Gość
Orędzie s. Łucji o początku III wojny światowej. Polska jako jedyna ocaleje! http://www.fronda.pl/a/oredzie-s-lucji-o-poczatku-iii-wojny-swiatowej-polska-jako-jedyna-ocaleje,64155.html

[2016-01-18] emo
O. Kramer oredownik objawien Maryi w Fatimie o jednym z celow wizyty Putina w Watykanie w czerwcu 2015, twierdzi, ze byla to prosba o konsekrowanie Rosji NMP przez papieza, papiez Franciszek na wstepie zapowiedzial, ze nie beda rozmawiac o Fatimie https://www.youtube.com/watch?v=2PfHqU3hhgQ Wizyta niedlugo potem dobiegla konca

[2016-01-22] Gość
jeszcze 10 lat teu notsradamus nie pisął i muzułmanach nagle pisze

[2016-01-23] Gość
psychole, same psychole

[2016-01-24] Gość
coś w tym jest

[2016-01-26] Gość
Film o ISIS: http://zalukaj.tv/zalukaj-film/23574/panstwo_isis_ustroj_terroryzm_isis_birth_of_a_terrorist_state_2015_.html

[2016-01-26] Gość
Walcie się pojeby przeżyją tylko anarchiści punkrock i ja

[2016-01-26] Gość
Jestem ZOHAR w 1990 roku w Gazecie Opolskiej przepowiedziałem losy Polski...nie martwcie się...tym Królem, który ma rządzić naszy krajem jest na pewno Jezus Chrystus...najpierw poprzez działanie Ducha Świętego...w dalszych losach Ziemi...osobiście, ale to zbyt odległy czas...teraz zostanie powołany jako Król Polski...co da ma bezpieczeństwo...dlatego dalej będziemy tworzyć Nowe Prawo i Nową Historię....Bądźcie ufni w Panu...nikt inny nie umie tak rządzić...jak ten, który oddał życie za nas ludzi...jemu ufam osobiście

[2016-01-26] Gość
To wszystko prawda i najgorsze że już się zaczęło , mam na myśli najazd muzułmanów na Europę .

[2016-01-31] Gość
jasne, ja ufam tylko sobie :)

[2016-01-31] Gość
Stanie się to już za trzy lata, więc zacznijcie robić zapasy :) ja już zacząłem, mam już 10 l wódki i 10 kartonów fajek :)

[2016-02-04] Gość
Wszystko się trzyma kupy: księża opowiadają przepowiednie, czyli pogańskie dyrdymały. W głowach się gościom poprzewracało. I tłuką nam takie historie od 2000 lat.

[2016-02-05] Gość
Mam wrażenie, że te przepowiednie są modyfikowane i w miarę upływu czasu jaki również rozwoju sytuacji na świecie. Chociaż jak patrzę na to co się kroi to chciałabym móc w to wierzyć ale co rusz słyszę lub czytam co rusz inne interpretacje tej samej przepowiedni... "to manipulacja, mistyfikacja, kolejna ich gra... degradacja"

[2016-02-05] Gość
https://www.youtube.com/watch?v=kofjxlhzGWw

[2016-02-06] Gość
Mam nadzieję że przepowiednie o Polsce się spełnią i będziemy mądrym i wielkim narodem z dobrym i sprawiedliwym prawem. W Bogu nasza nadzieja.

[2016-02-13] Gość
to wszystko sie spełnia krok po kroku

[2016-02-20] g
Aż śmiesznie czytać komentarze. Jeszcze w 2014 roku wszyscy pisali "co za bzdury, kto w to wierzy?", a teraz "już się zaczęło, przepowiednie sprawdzają się".

[2016-02-24] Gość
https://www.facebook.com/781146112008459/videos/843620745760995/?__mref=message_bubble

[2016-02-26] Gość
A ja mam sny prorocze

[2016-03-01] wierny
przyszłość niepewną jest ~ wszystko może ulec zmianie, wszystko zalezy od ludzi

[2016-03-04] Gość
Polska znowu będzie mocarstwem Polska znowu będzie od morza do morza

[2016-03-07] Gość
Wszystkie zamieszczone tu przepowiednie Nostradamusa są falsyfikatem. Nigdy nie zostały przez niego napisane i są w całości wymyślone. Znam oryginalny tekst dzieł Nostradamusa, z racji wykonywanego zawodu, i nie zawiera on żadnego z zamieszczonych tu cytatów.

[2016-03-07] Klaus
Jak wiesz jakie sa prawdziwe przepowiednie Nostradamusa to podaj nam źródło a nie się mądrzysz

[2016-03-13] Polak
to wszystko sie sprawdza a ojciec Klimuszko i jego wizje sa prawdziwe

[2016-03-13] Gość
a ja w ojca Klimuszko wierze

[2016-03-19] angel
Lubię to forum. Dużo tu dyskutuje się o możliwych wariantach przyszłości, i co najmniej bywa tu kilka osób zainteresowanych różnymi przepowiedniami. Jednakże do tej pory pomijane były przepowiednie jednej z naszych największych jasnowidzących z poprzedniego wieku: Agnieszki Pilchowej (pseudonimy: Agni P., Jasnowidząca z Wisły). Była ona przedstawicielką ruchu spirytystycznego, który to ruch niestety lub stety bardzo wygasł po wojnie (dużo ludzi zginęło, wiara ludzi osłabła, pewnie też Kościół miał na to wpływ). Książki jej są obecnie trudno dostępne, i co dziwne także w wersji elektronicznej. Jednak czasopisma w których jest duża część jej twórczości ("Odrodzenie" i "Hejnał") można znaleźć i ściągnąć ze zbiorów Śląskiej Biblioteki Cyfrowej. Na chomiku (link: http://chomikuj.pl/Agni_Parthene/Agnieszka+Pilchowa) można znaleźć jeden z jej wykładów pt. "Jasnowidzenie" oraz skan książki"Pamiętniki jasnowidzącej". W książce "Spojrzenie w przyszłość" (której niejako fragmentem jest "Jasnowidzenie") do ciekawszych jej przepowiedni należą: nawrócenie się żydów i zniknięcie pod wodą Japoni i Chin (z powodu powstania nowego morza i powtórnego wyłonienia się Atlantydy). Ogólnie w jej przepowiedniach przyszłość rysuje się w pozytywnych barwach gdyż wg. Agnieszki ludzkość obecnie wstąpiła w Nową Erę w której wolna Zła wola zostanie ograniczona, i w związku z tym ludzie będą stawali się coraz to bardziej uduchowieni, a zmiany mocno przyspieszą po 2000 roku - idą zupełnie inne czasy, ta "jutrzenka swobody" już jest bardzo blisko... Zresztą już to powoli widać: ludzie są bardziej świadomi- np. coraz mniej jest ludzi palących, pijących, wulgarnych, świadomie czyniących krzywdy innym itd. a to dopiero początek. Agnieszka w swej twórczości podaje wiele informacji na temat Boga, Chrystusa, dobrych i niskich duchów, powodów cierpienia ("nie ma innego wyjścia z upadku, jak tylko by przez cierpienia dojść do oczyszczenia duchowego"), pochodzenia człowieka..- Według niej ludzie to "Olbrzymy duchowe" (wysokie istoty duchowe), które kiedyś upadły w materię i obecny ich stan i forma życia w niczym nie przypomina naszej dawnej wielkości i potęgi. Niezwykły opis dziejów ludzkości od czasów przed stworzeniem nieba i ziemi zawarła w pierwszej części książki "Życie na ziemi i w zaświecie". Polecam przeczytać, gdyż to dosyć inna historia od tych które znamy.. (książka bardzo trudno osiągalna, ale podobno za jakiś czas ma się pojawić na wspomnianym chomiku). Całą jej twórczość polecam wszystkim tym, którzy mają przeróżne pytania i wątpliwości w zakresie duchowości, chrześcijaństwa, życia, czasu po śmierci itp. Katolicy mocno zakorzenieni w Kościele powinny sie jednak trochę zastanowić nim sięgną po jej książki, gdyż jej twórczość mimo że mocno chrześcijańska, to w niektórych miejscach jest trochę antykościelna (Agni podaje niektóre błędy Kościoła Katolickiego), no i Agnieszka podaje argumenty opowiadające się za prawdziwością reinkarnacji i prawa Karmy (Kościół Katolicki z tym też się obecnie wciąż nie zgadza). Wszyscy byliśmy kiedyś, w dawnej przeszłości "duchowymi gigantami"- dziećmi Boga stworzonymi na Jego obraz i podobieństwo, i kiedyś w dalekiej przyszłości ponownie nimi będziemy:).

[2016-03-21] Gość
Przeczytałam cały artykuł i wszystkie komentarze,z nie których mimo lęku roześmiałam się...ale to nie zmienia faktu że bardzo się boję. W 2015r. przyjechałam do Niemczech, jeszcze do dzisiaj za nim to wszystko przeczytałam chciałam tu zostać bo jednak lepiej mi się tu żyje finansowo ale teraz to już nie wiem co lepsze...zaczęłam myśleć o powrocie do Polski...tylko kurczę mam mieszkanie na pomorzu a to ma pokryć morze :( jestem załamana :( :( :(

[2016-03-21] Patriota
To prawda jest proponuje od teraz różaniec w dłoń i uczęszczanie co niedzielę i w święta na Mszę Świętą pozdrawiam :).

[2016-03-22] Gość
A dziś Bruksela, serce Europy w ogniu...na niebie podobno ukazują się także niewytłumaczalne zjawiska krzyża i kuli ognia...Módlmy się i nie ustawajmy w wierze...

Obrazek do komentarza

[2016-03-22] Aga
Serce Europy zdobyte...módlmy się za ofiary dzisiejszych zamachów w Brukseli...

[2016-03-25] Gość
Niestety wiele osób nie chce uwierzyć że Bóg daje nam znaki. Paryż, Bruksela... Ludzie inwazja islamska posuwa się coraz bardziej. Zachód Europy jest w katastrofalnym stanie... Również moralnym. Te przepowiednie choć troche się różnią mówią zgodnie że Polska ocaleję. Tak naprawde nie wiemy kiedy III wojna się zacznie ale widząc te zamachy to chyba już niedługo. Ludzie niszczą naszą planete; hektolitry ścieków w wodach, śmiertelnie niebezpieczna geoinżynieria czyli nic innego tylko eksperymentowanie z pogodą, "chemia" rozpylana z nieba przez samoloty, GMO. Pszczoły i inne piękne owady giną przez ludzi i ( co zostało udowodnione ) przez fale elektromagnetyczne, telefony... Człowiek eksploatuje Ziemię w straszliwym tempie. Wycinanie lasów tropikalnych i bomby atomowe które pochłonią wiele ludzi... Jeszcze nie jest za późno na nawrócenie się, nie bójcie się iść do spowiedzi, oddajcie swoje życie Jezusowi i cieszcie się życiem bo on jest JEDYNĄ DROGĄ do zbawienia i szczęścia. Szatan wie że ma mało czasu dlatego działa bardzo podstępnie aby zgarnąć jak najwięcej dusz. Jedynie chciałbym zaznaczyć że ta przepowiednia gdzie było z tym seansem spirytystycznym to kłamstwo bo nie da się nawiązać kontaktu z "duchem" bo on nie jest juz na tym świecie tylko to szatan który się pod niego podszywa... Pomódlcie się kochani :)

[2016-03-27] Peter
Nostradamus nie dość, że był żydem - potomkiem wygnańca z Hiszpanii, to jeszcze okultystą i masonem tzw. rytu szkockiego. Kontynuatorami tej sekty są dzisiaj najbogatsze rody trzęsące całym światem, jak Rotschildowie i reszta. Bohemian Grove, grupa Bilderberg to elity tego towarzystwa.

[2016-03-28] 0
ZERO TOLERANCJI !!! Jaro

[2016-03-28] Gość
Uczcie dię lepiej języka rosyjskiego, bo wielka to będzie ale Rosja. A następnie będzie koniec świata. Z czym do ludzi, czy te miliony, które wyginęly, jeszcze niczego Was nie nauczyły. Niemcom było potrzeba tylko trzech dni by Nas pokonać. Niech w końcu ludzi opuści ta pycha, co do nieszczęścia ludzi wpycha! Wiadomo jedno granic trzeba bronić, ale trzeba też umieć się dogadywać, oto klucz do wielkości!

[2016-03-28] 0 tolerancji 👿😈👿
Macie jeszcze rok

[2016-03-29] Gość
Wow klimuszko ma racje ja wierze

[2016-03-29] Gość
Tylko milosierdzie Boze nas ocali !,

[2016-03-30] Gość
dla mnie to wszystko jest mocno niejasne, według przepowiedni mamy sie bronic różańcami? i wróg się bardzo przestraszy? absurd, wiara wiara, ale może właśnie należy dostrzec głebszy sens tego naszego krajowego powstania z kolan. Nie różańcami tylko zjednoczeniem narodowym, logiką, typowym polskim sprytem i kreatywnością, za którą nas tak nie lubią na zachodzie, możemy wygrać. I nie sądzę żeby obecny prezydent Duda był tym wybrańcem, Krakiem III, jak to przeczytałam w jednym z komentarzy, to trochę wręcz śmieszne. Nie muszę czytać przepowiedni, żeby przypuszczać rewolucję i zamiary islamistów, wystarczy pomysleć logicznie. Mnie przeraża fakt, ze rzad ogranicza nam możliwość zbrojenia się w razie konieczności obrony, czym mamy walczyc? Parasolem? Upss, faktycznie różańcem będę lała, pod warunkiem że będzie wielkością i struktura przypominał łańcuch.

[2016-03-31] Gość
... i przyjdzie Krak dnia pewnego rozpiepszy Rosję wroga złego Rozwali islam i innych rywali wypije piwko bo go to wali Następnie zagarnie wszelkie inne kraje na samą myśl już mi coś staje wielcy będziemy jak kraka pała od dokonała się przepowiednia cała

[2016-04-08] Gość
cokolwiek ma sie stac na swiecie jest wola Boza obdarzac swiat milosierdziem a nie kara.dlatego otrzymalam objawienia w ktorych Pan Bog prosi abyscie wiedzieli ze prawdziwa liczba diabla jest liczba 999 oznacza 3 razy zapisane slowo nienawisc do BOGA SWIATA I LUDZI a jest zapisana w pantagramie poniewaz w czasach ostatecznych Pan BOG nie da im swojego ducha aby wiedzieli kogo maja wybrac iwybiora papierza ktory bedzie wprowadzal wielkie zmiany w kosciele a zwlaszcza w eucharysti mszy swietej bedzie zapowiadal nadejscie Pana Jezusa .Bedzie rzadzil trzy i pol roku i zostanie zabity mieczem .Ten ktory po nim przyjdzie bedzie cuda i znaki czynil lecz bedzie antychrystem .Pan BOG odsunol ten czs od ludzi a pragnie by go wcale nie bylo przekazujcie sobie te objawienie poniewarz nie zdolalam go wyjawic calemu swiatu zgodie z wola Boza lecz kiedy swiat caly o tym uslyszy PAN BOG obiecal zawierajac ze mna przymierze ze konca swiata nie bedzie w ostatnim objawieniu uslyszalam slowa PANA JEZUSA CHODZCIE ZA MNA CHODZIC W BIELI irena tadeja glogow .

[2016-05-02] polak mały
dziwi mnie ze na rycinach nostradamusa linia graniczącą miedzy lechia a Niemacai jest dziwnie identyczna jak dzisiejsza granica polko niemiecka na odrze dziwne??

[2016-05-08] teresa
Co ma być to będzie życie dalej istnieć będzie..

[2016-05-10] Kamil
Dawno udowodniono że księgi tego "proroka" były przepisywane według własnych upodobań. W prawdziwych księgach tego Pana nie ma słowa o muzułmanach. Poza tym nie ma żadnych precyzyjnych zdań, wydarzeń które miały by się spełnić w przyszłości.

[2016-05-13] zielinski
Swiat zwiezrecy w glowie rodzi sie u ludzi Fanatyzm oblez dnyy w umyslach sie budzi teror i szantarz ogarnia te ziemie brat brata zabijac o swe mienie za predkie decyzje u luzie powstaja o porady mentcufw nie pytaja.Pomoc ja ci moge jesli ty nie w trybach tej maszynuy wojny co sie tu podrywa.Przemina lata i wieki uplyna nim sie ludzkosc wzniesie na ten czac co minol.Zielinski

[2016-06-02] Gość
Pisałem ze paryz zaleje powódź .Wyznacznikiem przepowiedni jest ucieczka papieża ze zniszczonego watykanu od tego momentu będzie strach

[2016-06-14] ...
A ja wierze,że będzie dobrze...Czuję że my Polacy będziemy bezpieczni, czuję,że jesteśmy wyjątkowi, inni. Od dziecka to czuję...

[2016-06-15] ddd
Fałszywi prorocy.

[2016-06-18] Gość
Ojciec Klimuszko pisał, że gdyby miał żyć jeszcze 50 lat wybrałby miejsce do życia, byłaby to Polska. Zmarł w 1980 r, przewidział datę swojej śmierci, więc te 50 lat kończy się w 2030r

[2016-06-22] Gość
źle się dzieje.mieszkam w Szwecji i tu też jest coraz gorzej. a co do Boga on istnieje... żyje 25 lat i jeszcze nigdy nie zaobserwowałem żeby wielkie nic wybuchło jak to mówi teoria ewolucji

[2016-06-23] pozytywny
Będzie dobrze nie pękajcie,

[2016-06-23] Gość
niezłe zioła palili...

[2016-06-27] Gość
ktoś tu pisał o 3 pieczęci o Głodzie w Nigeri jest gosciu zwie sie prorokiem TB Joshua czy jakos tak sie zwie co przewidział rozbicie sie samolotu w Smolensku oczywiscie nie nazywał tej wizji dosłownie bo mówił ze spadnie balon z waznymi osobistosciami i ze zawisnie załobna flaga z 2 barwami Biały i Czerwony wiec jak sie to słucha za dreszcze na plecach przewidział tez znikniecia innych samolotów . Ale nie o Tym miałem pisać ten sam własnie prorok od 2,3 lat w Nigerii nakazuje Rolnikom robić duze zbiory i magazynować ze beda dzięki temu Zbawieni. Mam wrazenie ze On wie ze bedzie na swiecie głód i wojny tylko nie chce tego powiedziec przez ogródek ale nakazuje swoim rodakom sie do tego przyszykować a my oczywiscie obudzimy się z reka w nocniku jak sie to wszystko bedzie działo. Jest tez jego wypowiedz z 2014 o Polsce ze widzi jakis kryzys nie uchronny by sie Polacy modlili i cos o 16 Boje sie ze to chodzi o 2016 r i o dni Młodzieży ze tam cos sie wydarzy oto link do tego https://www.youtube.com/watch?v=h_BGj4RD2IM

[2016-07-01] Gość
Zastanawia mnie jedno, wielu z tych wizjonerów wiedziało co się stanie często nawet na kilka stuleci na przód. Czy nie uważacie że to co robimy , zrobimy, jacy jesteśmy czy jacy będziemy zostało już dawno ustalone? Skoro ktoś pisze że za 200 czy 300 lat świat ogarnie wojna i będzie to kara za odstępstwo od wiary to znaczy że już wtedy ktoś (Bóg ?) zaplanował co się nam przydarzy i co byśmy nie robili to to i tak nie ma najmniejszego znaczenia. Generalnie wiadomo że Włosi, Niemcy i ruscy mają pozamiatane a Chińczycy są po to aby ukarać biała rasę.

[2016-07-04] Gość
Rozpad UK? a co właśnie chce zrobić Szkocja? chce właśnie się wyłamać ze Zjednoczonego Królestwa, to się dzieje

[2016-07-08] Gość
Niech sie dzieje wola nieba

[2016-07-15] Patrioci
No "Paryż" już płonie widzialem na necie płonący pozar pod wierza Eiffla.I do tego te zamachy po Euro 2016. Wszystko wskazuje na to żeby POLACY wracali do DOMU czyli do naszej ukochanej ojczyzny POLSKI Pamiętajmy jednak ze w jednosci i solidarności narodu tkwi siła. Juz widze nie jest niektórym do smiechu zacznijcie wierzyć w Boga niebocentrycznego rodacy! jednoczmy się czołem WP!

[2016-07-16] olo
No to wszystko się dzieje 20 lat temu mój tato czytał Nostradamusa wtedy to było nie do pomyślenia a teraz wiem że to była prawda . 😢

[2016-07-16] Gość
No właśnie ja też teraz widzę, że to wszystko prawda z przepowiedniami. III wojna światowa tuż tuż.

[2016-07-16] byczy
gołym okiem widać że wojna blisko

[2016-07-17] Gość
samospełniająca się przepowiednia dzieła Nostradamusa a właściwie ich interpretacja od 400 lat są znane i ogłaszane . A nikt nie pomyśli , że to ludzie w ostatnim stuleciu robią wszystko by pokierować los świata wg. tych interpretacji to raczej jest logiczniejsze

[2016-07-19] Pisior - Sisior
U nas dobra zmiana, więc nie ma się czego bać. Prezes czuwa!

[2016-07-21] Gość
Czy Erdogan pojdzie droga Hitlera? http://euroislam.pl/czy-erdogan-pojdzie-droga-hitlera/

[2016-07-26] Polak
Znowu kolejny ZAMACH. Jak na razie przepowiednia się sprawdza. Grubo. Jak tylko spotkam w moim Koszalinie jakiegoś taliba albo jego k..wę w burce ......

[2016-07-31] Gość
Po czarnym będzie biały. Odama, Trump (?!) i ch...j, pozamiatane :)))

[2016-08-01] rtyr
I tak się stanie amen

[2016-08-10] Gość
Wojna blisko...czekamy tylko na ten meteor czy co to tam z kosmosu miało być

[2016-08-12] Gość
amerykanie dobrze wiedzą co sie stanie z tercjom w tym roku lub w następnym dlatego rozpaczliwie próbowali przejąc władze za pomocą CIA opłacając armie niestety jest już na to za późno

[2016-08-13] Gość
A gdyby przyjąć, że przepowiednie Nostrodamusa to jest globalny, zakamuflowany plan realizowany przez naród wybrany. Wtedy zrozumiemy dlaczego te poszczególne etapy planu są takie niesprecyzowane i elastyczne bo nie można tak dokładnie określić terminu ani sposobu realizacji, najważniejszy jest efekt końcowy jaki ma zostać zrealizowany. Cel pozwoli przepowiedzieć działania go poprzedzające. Amen

[2016-08-21] Blackice
Wszystkie przepowiednie sa zbiezne. Wiec jest nad czym myslec. Jednak wydarzenia te nie musza rozwinac sie w najblizszych latach. Moze to byc 2040 moze pozniej. Jesli mowa o wulkanach i trzesieniach ziemi w kalifornii to jest to pewne jak w banku

[2016-08-23] Tomek
Ja wierzę, teraz już tak...

[2016-08-24] LEKKARRZ
PROSZĘ ODSTAWIĆ TE LEKI...ALBO BRAĆ POŁOWĘ...

[2016-08-27] Polak
Gdy nadejdzie czas będę zabijał

[2016-09-11] Sylwus
Nie wiem z kad oni to wiedzieli ale niestety wiekszosc sie juz wydarzyla a druga polowa zaczyna.Islam wtargnal do Europy i to sie nie skonczy.My jako Polacy jestesmy narodem bardzo wierzacym i dlatego Pan nas tak ukochal.Reszta narodow kpi i sie smieje po cichu z nas i za to bedzie kara.Nas Polakow Bog ocali ,trzeba sie modlic i wierzyc a czas pokarze i tak i tak co bedzie.Jestem dumna ,że jestem Polka mimo tego ze jest czasami jak jest u nas ale wierze ,że to my bedziemy sie cieszyc z wolnosci i to my bedziemy stanowic Narod ,do ktorego wszyscy beda sie odnosic z szacunkiem i beda marzyc aby u nas zamieszkac.Bedziemy palac duma nad wszystkimi pozostalymi.Boze chron Polske!!!!!

[2016-09-15] Polka
Trzecia wojna jest już w przedpokoju...

[2016-09-22] luk
Nostradamus był ćpunem

[2016-09-25] Gość
masakra

[2016-10-01] /mmx
Ja z kolei mam coraz więcej proroczych snów i to nie na tematy o których rozmyślam, tylko tych które przeoczyłem. Sniło mi się, że zachód będzie spalony, lewa część mojego miasta również, bloki będą się waliły, my Polacy będziemy je naprawiali. Na ulicach zrobią się pustki, ludzie będą siedzieli w oknach, a na ulicach prawie zero jeżdżących samochodów i tylko coś na wzór wojska. Możliwe, że to Wojska Obrony Terytorialnej. Będą również dziwne pojazy na niebie, a do ziemi zbliży się jakiś ogromny obiekt (nie wiem czy nie muśnie Ziemi), ale na pewno znacząco "skosi" jej trajektorię i nachylenie, a przynajmniej nachylenie. Jeszcze dwa lata temu śniło mi się wiele razy, że ciapaci byli dosłownie wszędzie. Leżeli, zaczepiali itd. Wówczas nie zdawałem sobie sprawy z tego, a teraz wszystko się klaruje. Do tego ciemność na ulicach miast - zakładam zanik dostawy prądu i ludzie chodzący grupkami, nigdy w pojedynkę. Te sny miałem zarówno teraz jak i mając kilka lat. Wówczas były one dla mnie horrorem (no byłem mały przestraszony), ale teraz te puzzle układają mi się w całość. Dosłownie każdy sen który mam, dokłada kolejny klocek do tej układanki. Natomiast co będzie dalej ? Tak, będzie tego koniec, ale pod warunkiem, że uciekniecie w góry. Miejscowości wysoko położone przetrwają i nie mówię tutaj o kilku tysiącach km, ale już na wyżynach będzie spokojnie. Miałem jeszcze raz czy dwa sen z ogromnym zegarem zawieszonym na budynku, który jakby odliczał czas, pokazywał datę. Żałuję, że nie dojrzałem w nim daty. Mówicie również o jakimś objawieniu, pojawieniu się znaku na niebie ? Owszem, będzie takowy i to nie jeden. Obcych jednak nie mieszałbym w tą grę. Oni są tu i teraz, ale nie ujawnią się. Tak, pomogą zbalansować tą wielką wojnę (dosyć krótką), ale nie ujawnią się. Ich pojazdy są już na naszej orbicie (czego w pewnym sensie doświadczasie wszyscy, tzn. efektów ich bytu), ale długo nie zobaczycie ich na własne oczy, ponieważ znajdują się, jakby to powiedzieć, w innym wymiarze. Najbliżej tutaj leży pojęcie dematerializacja. Z kolei pierdzenie o tych różańcach, chrystusach narodu, modleniu się za kraj, to wygląda to tak, że Polska zawarła przymierze z pewnym krajem (nie, nie Stany) i nie będzie ingerowała w wojnę. Przyjmie pozycję pasywną i to ją właśnie uchroni, albo dlatego mówi się, żeby wziąć różaniec do ręki, albowiem oznacza to nic innego jak "siedź spokojnie, czekaj". No i na koniec niespodzianka. Polska stanie się najważniejszym krajem na Ziemi, albowiem w tych czasach (wojny religijnej), będzie na jej terytorium przebywała Arka Przymierza. Co to jest dokładnie pozcytajcie sobie, a teraz powiem, że to nie jest jakieś tam byle co, jakaś bulwa, pałka czy inny przedmiot, którego nazwę próbuje się usilnie ukrywać przez wieki. Kilka krajów będzie wiedziało o tym, oraz jak potężna jest ona, dlatego nie będą zadzierali z Polską, bo wiedzą czym to będzie groziło dla nich. Kraje z kolei takie jak Stany, Rosja, Chiny to inna historia. Każdy będzie mógł mieć tylko jednego wroga, więc Chiny zaatakują w końcu Stany, będą próbowały z Rosją, ale walka na dwa fronty, lub zdrada przez drugą stronę, doprowadzi do rozbicia tych państw, bo nie można walczyć na dwa fronty. Co by wam jeszcze przekazać...Aha, szklane domy, albo szklane niebo. To też jest istotne, bo ludzkość zacznie się odgradzać do tego co jest na powierzchni i powstaną w górach/wyżynach szklane, przezroczyste podłogi po których można chodzić! ale będą oddzielały wybrańców od reszty tam na dole. Jeszcze ważna sprawa. Tak zwane NWO rozpadnie się, czyli nie dojdzie do skutku. Zatruwanie żywności, wody, powietrza które już teraz ma miejsce poprzez dodawanie cyjanku czy fluoru do wody (aby nas otępiać, niszczyć szyszynkę? sorry jak pomyliłem nazwę), opryski z nieba metalami ciężkimi które teraz widzimy....Wszystko zostanie wstrzymane. Nie wiem czy zauważyliście, ale już teraz oprysków z nieba jest mniej i to głównie przez konflikty na arenie międzynarodowej (coś na wzór City of London). Pieprzy się to wszystko, bunt państw słowiańskich coraz większy...Po zaprzestaniu tego "testowania", pok przykrywką śmiesznego globalnego ocieplenia, nasza świadomość wzrośnie, pewne części mózgu na nowo zaczną funkcjonować, więc staniemy się bardziej ludzcy. Dokładając do tego głód, potrzebę budowania wspólnoty na nowo - co akurat Polakom dobrze idzie w sytuacji zagrożenia, staniemy się dosłownie państwem wybranym i nic tego nie zmieni. Nawet fałszowanie historii Polski/Lechostanu. I na koniec, będzie jeszcze jedno wydarzenie w Polsce. Wszyscy narzekacie na nasz kraj, ale my naprawdę jesteśmy baaardzo starym narodem z kilkutysięczną historią (a nie od 966 roku), i niejedno przeszliśmy. Aktywowani odpowiedni, przetrwamy. Natomiast wracając do tego ostatniego wydarzenia, to niewyobrażacie sobie jaki to potencjał będzie miał nasz kraj. Dopiero niedawno zaczęło się dziać w naszym kraju ciekawie (głównie wynalazki), tak zwane "black budgetowe wynalazki" i niedługo będziemy również władali potężną bronią. Nie, nie bezpośredniego kontaktu. Jest to coś...jezu brakuje mi słowa, ale poziom wyżej. To tyle na razie. Wrócę tutaj za kilka miesięcy, bo jeszcze na dobre się nie zacznie i poczytam z ciekawością Wasze komentarze. Czy już dorośliście, czy dalej negujecie wszystko. Maila do siebie nie daję, bo jest jeszcze za wcześnie i nie chce mi się tłumaczyć rzeczy, bo po prostu większość z was nie dorosła do pewnych tematów. Broń boże nie szydzę z was, ale zrozumcie, że to co powiedziałbym, byłoby bełkotem dla was i od razu zanegowane. /mmx

[2016-10-02] Jacek
Różaniec to najsilniejsza i najskuteczniejsza broń. Bomby jądrowe wysiadają. Bo któż jest silniejszy od Boga?

[2016-10-06] Gość
Może ja dam do siebie e-mail, mmx , a jak trzeba to poczekam ? Nie boję się, jak piszesz bełkotu. Nie miewam tak wyraźnych wizji. Bardziej sny symboliczne,obecność bardzo wyrazista w światach równoległych, czy jako światy równoległe. Ogólnie mam coś, co nazywam " Pewnikiem " Czyli wiem co, że będzie tak, a nie inaczej, i jestem tego pewny, bez logicznych przesłanek i informacji . I tutaj zgadzam się z twoimi wizjami/snami. Niepokoją mnie te szklane "coś", kto od czego ma się oddzielać ? Czy jest to bardziej symboliczne ujęcie rozdziału ? Pozdrawiam

[2016-10-08] Gość
Jesteśmy popaprańcami Prezesa jak to powiedziała pani B.

[2016-10-11] Polak
Bóg chonor ojczyzna to mam wpojone i nie pozwole nigdy zbeszcześcic godła i flagi przez wroga

[2016-10-16] kolo
mmx sporo zielska palisz.

[2016-10-18] dawid
Musimy zacząć wierzyć w naszego stwórce składam mu hołd codziennie modląc się i dziękując za życie i za szanse życie w całym kosmosie.Trzeba być dobrym człowiekiem dla siebie dla rodziny i dla obcego,wszystkich traktować jak brata swojego,ludzie prosze uwierzcie mi ,zmieńcie się a nic się nam nie stanie.ZMIEŃMY SIĘ JUŻ TERAZ...Całuje

[2016-10-22] Angel
Z chomika http://chomikuj.pl/Agni_Parthene/Agnieszka+Pilchowa można już pobrać książkę "Spojrzenie w przyszłość", jest to książka prawie sprzed wieku naszej Jasnowidzącej: Agnieszki Pilchowej, o przyszłych losach człowieka, ale także o tym w jaki sposób przewiduje się przyszłość, i dlaczego często przepowiednia się zmienia. Polecam także książkę (też na tym chomiku): "Życie na ziemi i w zaświecie" część I, o stworzeniu swiata i człowieka, oraz o dawnych losach człowieka na ziemi. Polecam do przeczytania każdemu, zwłaszcza tę książkę o przeszłości, naprawdę niezwykła opowieść, która wiele tłumaczy - zawiera odpowiedzi na wiele pytań.

[2016-10-25] zorientowany
Jak to sie dzieje ze w danym kraju przepowiednie zawsze wychwalaja ten kraj a inne kraje "topia"Internet jest zalewany takimi. Szkoda ze Ci co tu pisza komentarze nie znaja inych jezykow i nie poczytaja sobie przepowiedni pisanych po niemiecku angielsku hiszpańsku i w j. włoskim przeczytali by ze w tych jezykach to samo co tutaj ze dany ich narod jest super reszta wyginie.Co do ostatnich wydarzen zas to wlasnie przyjecie tej fali emigrantow da Niemcom niesamowitego kopa i to oni rozwina niesamowicie gospodarke swa i swiat w kolejnym okresie czasu Polska zas zostanie w swym grajdolku wstała kiedys z kolan a teraz bedzie stac z powodu rzadzacyh w kacie zajeta idea aborcji gender i katasrofa samolotu w smoleńsku -)

[2016-10-25] Gość
Kurcze. Gość mmx napisał bardzo ciekawy post. A stać was tylko na komentarz zielsko palisz ? Ja. p... . Też miewam różne sny, może nie tak dotyczące polskiego wątku rzeczywistości, ale doskonale rozumiem dzięki temu mmx. Sądzę, że pisze prawdę, że ma te sny, bo kłamać byłoby bezsensem.

[2016-10-30] Gość
Do ZORENTOWANY... Co da kopa Niemcom? A w jaką część ciała? Co ty pleciesz?? Rozwój przy pomocy gamoni ledwo umiejących się podpisać? czy ty ich kiedykolwiek widziałeś?? bredzisz jak potłuczony! mniej TeVałeNu oglądaj chłoptasiu... JSS

[2016-10-31] obserwator
Sporo rzeczy choć nie najważniejszych jest tu błędnie przedstawionych,przede wszystkim w oczy kole czytając tłumaczenie Nostradamusa że Polska będzie wielka,wielka i będzie nawracać na chrześcijaństwo muzułmanów którzy będą stanowić przygniatającą wiekszość w Europie i będą sie nawracaniu opierać-ALE!Polska jest też widziana jako sprytna i dostosowująca się do sytuacji bo najpierw przyjmie islam i uniknie wjazdu wojsku Mahdiego ni będzie pomagać zbiegłym niemcom szukającym ratunku,będzie pilnować "porządku"w krajach ościennych a potem gdy zacznie się czas Hendryka Szcześliwego i Herkulesa-jeszcze przed decydującymi bitwami -wyzwoli się za sprawą dyrektora-generałai społeczeństwa z islamu.Mapka jest błędna bo Nostradamus w wielu czterowierszach pisze wyraźnie historie niemiec,podziały i przebieg walk i Niemcy północne i zachodnie nie będą skażone podobnie jak wolna Holandia i Belgia,tam zgienie najmniej ludzi nie liczac takim regionów jak Polska i wschód.Dużo by pisać data prawdopodobnego startu wojny to 2021 jeśli przepowiednia ma się sprawdzić

[2016-10-31] obserwator
Kolejna nieprawidłowośc i to nie mam pojęcia skąd wzięta-Indie zaznaczył na czarny kolor a Indie nigdy nie będą podległe wielkiemu Talibanowi,anjpierw będą się przyglądać wojnie po inwazji Chin na indochińskie kraju będą im pomagać także zbrojnie a potem dojdzie do strasznej wojny na wielką skale pomiedzy nimi a Chinasmi zakończonej pokojem,Chiny otrzymają kilkudziesieciokrotną bomb na swój teren niż Indie,te drugie po podpisaniu pokoju nie będą chciałt pokoju z Tlibanem i zaczną ofensywę która w niedługim czasie zmusi Taliban od odwrotu ofensywy w Europie zachodniej,północno-zachodniej,co z kolei da czas Henrykowi i reszcie Wolnych krajów do złapania oddechu i wzmocnienia.Rola Indii jest nieoceniona.

[2016-11-09] 1tibJD
amen.

[2016-11-14] Amen
Rozwinięcie mojej wypowiedzi z dnia 2016-08-13. Ludzie od zawsze dzielą się zasadniczo na dwie grupy: na tych co skubią i tych co są skubani. Celem skubiących jest ograniczenie liczebne do minimum tej grupy posiadaczy. Sposobem to umożliwiającym jest likwidacja klasy średniej poprzez wymieszanie ich z uboższymi , służy temu napływ imigrantów do bogatej Europy. Ludzmi bez majątku łatwo manipulować i w końcu stają się niewolnikami za pieniążek, który oddają by przeżyć. Bez oszczędności wracamy do pierwotnego niewolnictwa. Wracając do przepowiedni,bestia opisana w Apokalipsie to procent kredytu, który należy obliczyć. Bestia to wirtualny pieniądż, który kreują "wybrani", pochłania on dobra materialne i tworzy niewolnictwo (dług Polski rośnie dziennie o 470mln zł). Amen

[2016-11-16] Gość
Nasz kochany papież JAN PAWEŁ II też to widział i ogłosił. Po tych wizjach płakał i modlił się za Polskę... Ludzie szykujcie się! ;(

[2016-11-19] Gość
Amen.

[2016-11-26] bezimienny
Niektóre osoby, które znam miały przeczucia, a jedna sen, które wskazywały, że czas spokoju, który nam pozostał skończy się mniej więcej w lato/jesień 2017. Jest to o tyle ciekawe, że trafił mi się niedawno artykuł, który wskazuje na ten sam okres. Oto on: >>> http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11 <<< A teraz jeszcze Ty wspominasz, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy na dobre się nie zacznie... PS. /mmx - "Problem z głupcami polega na tym, że usta mają otwarte, a umysły zamknięte". Bazując na tym zwróc uwagę, że wielu czyta, choć nie komentuje. Jak na przykład ja ;) W ich imieniu pozwolę sobie poprosić o Twój dalszy komentarz i informacje, które mogą dosłownie uratować wielu ludziom życie. Bo może być np. tak, że ta strona zniknie. W pewnej interpretacji przepowiedni Nostradamusa było wspomniane, że przed III wojną światową rządy będą usuwać i blokować rozpowszechnianie jego przepowiedni. I chyba nawet karać za to. Skorzystajmy więc z danego nam czasu i możliwości. W jakiejś innej przepowiedni było wspomniane, że ci, którzy uwierzą i się przygotują będą mieli lżej. Przygotujmy się więc. PS2. Strona do wspomnianej interpretacji przepowiedni Nostradamusa: http://www.sadistic.pl/iii-wojna-swiatowa-wg-nostradamusa-interpretacja-vt218000.htm

[2016-12-08] Cleaner
Proszę o chwilę uwagi. Sam będąc pod wrażeniem fenomenu Nostradamusa podszedłem z entuzjazmem do tego tekstu. Fakty są jednak nieubłagane. Teksty niejakiego Arteuzy, które zdominowały w internecie polskie dyskusje o przepowiedniach, są niezgodne z tekstem oryginalnym niemalże we wszystkich aspektach rzekomo dotyczących Polski. Również treści o III WŚ zawierają informacje, których próżno szukać w oryginale centurii, jak choćby te pochodzące z apokalipsy Św. Jana, mówiące o znakach bestii czy wielkim Mahdim Dla osób bardziej obiektywnie patrzących na to co się wypisuje polecam stronę psychicinvestigator.com/demo/CENTRY.htm

[2016-12-09] do mmx
mmx, postaw jakis blog i dawaj teksty

[2016-12-16] Gość
Wojna światowa będzie wtedy gdy Europa osłabnie, Filipek przepowiadał , że kiedy spotkają się trzy 9 wtedy potop nadejdzie. A więc potop osłabi Europę. A to przepowiednia na najbliższe lata https://www.youtube.com/watch?v=Ufgx4Uq4QFQ Jak Europa się wyludni to w Islam napłynie całymi gromadami i zajmie beż żadnej walki miasta Europy. Rosja widząc , że Europa jest pusta ruszy na Europę.W Polsce z potopu uratuje się dużo ludzi , więc Rosja ominie Polskę przez Czechy by zająć Ziemie Europy. Chińczycy widząc co się dzieje ruszą na Rosję. Potop może być w latach 9 , 19 , 29 wrzesień 2019 a wojna 2028. W potopie poziom wody według proroków ma wynieść : we Francji 400m , w zachodniej Polsce około 100 metrów ,W Gdańsku do 60 metrów , w Warszawie 30-40 metrów , Białystok 15-25 metrów. Tak też najlepszym ratunkiem jest ucieczka w góry . We wschodniej Polsce można uratować się na najwyższych piętrach wieżowców ale trzeba mieć żywność na około 1 miesiąc czasu , do puki woda nie odejdzie. Wszystkie zwierzęta również się potopią , więc po wojnie może brakować żywności , dlatego w góry trzeba zabrać również zwierzęta. W wieżowcach trzeba przygotować wodę , coś do palenia aby można zagotować wodę , paliwo turystyczne butle gazowe , dużo świec

[2016-12-19] Znafca
Ten potop to niemal absurdalny.No chyba że przyfasoli wielki meteoryt w ocean. Wtedy jest szansa. ",W Gdańsku do 60 metrów , w Warszawie 30-40 metrów " Absurd.Gdyby było w Gdańsku 60 to w Warszawie by nic nie było!

[2017-01-04] raf
Wiara jest sprawą osobistą,ale ogrom ciemnoty ,wiary w zabobony ,całkowite wyeliminowanie nauki przez potężną część społeczeństwa polskiego jest p r z e r a ż j ą c y . Raf12345

[2017-01-25] Amen
Przemówienie na posiedzeniu Rady do Spraw Globalnych w Chicago 3 luty 2015 dr. George Friedmana dotyczące kryzysu w Europie. Wybrane fragmenty dotyczące Europy. Podstawowy problem USA , który od wieków angażował USA w I i II wojnę światową i zimną wojnę to relacje pomiędzy Niemcami a Rosją.Ponieważ razem są jedyną siłą, która może USA zagrozić i upewnienie się ,że to nie nastąpi. Utrzymanie kontroli nad wodami i przestrzenią jest podstawą naszej siły. Najlepszym sposobem by pokonać flotę wroga jest nie pozwolić by ją zbudował. Sposobem w jaki Brytyjczycy byli w stanie doprowadzić do tego by pewne europejskie potęgi nie zbudowały floty było upewnienie się, że będą sobie skakały do gardeł. Politykę jaką bym zarekomendował jest polityka jaką przyjął Reagan wobec Iraku i Iranu. Finansował obie strony by ze sobą walczyły, a nie walczyły z nami. Było to cyniczne i niemoralne , ale działało. I to jest najważniejsza sprawa. USA nie mogą okupować Eurazji. W momencie gdy pierwsze oddziały wylądują na ziemi demograficzna różnica powoduje , że nie mamy przewagi liczebnej. Możemy pokonać armię, jednak nie mogliśmy okupować Iraku. Nie mamy możliwości okupacji ,ale mamy możliwość by po pierwsze wspierać różne zwaśnione siły by koncentrowały się na siebie, dawać polityczne, ekonomiczne, wojskowe wsparcie i doradców. I ekstremalnie to co zrobiliśmy w Wietnamie, Iraku, Afganistanie-miękki atak mający na celu nie pokonanie wroga , a wytrącenie z równowagi. USA nie może trwale interweniować w Eurazji. Musi robić to selektywnie i bardzo rzadko, w momentach ekstremalnych. Nie możemy tego robić jako pierwszy krok. Imperia, które bezpośrednio okupowały-upadały. Nikt nie ma tak wiele sił. Zasadniczym rosyjskim pytaniem jest to czy utrzymają strefę buforową, która jest przynajmniej neutralna lub czy Zachód spenetruje tak dalece Ukrainę, że będzie 70 mil od Stalingradu i 300 mil od Moskwy. Dla Rosji status Ukrainy to egzystencjalne zagrożenie.I Rosjanie nie mogą odpuścić. Dla USA sprawą jest gdzie mając Ukrainę zatrzyma się Rosja. Tak więc nie jest przypadkiem , że gen. Hodges, który został mianowany by wziąć na siebie całą winę mówi o ustanowieniu jednostek wojskowych w Rumunii, Polsce i krajach bałtyckich. To jest Intermarium Piłsudzkiego od Morza Czarnego do Bałtyku. To jest rozwiązanie problemu dla USA. Pytaniem na które nie mamy do tej pory odpowiedzi jest to co zrobią Niemcy. Dla USA zasadniczym zagrożeniem jest niemiecki kapitał i technologia oraz naturalne zasoby Rosji i jej siła robocza jako jedyna kombinacja , która od wieków piekielnie przeraża USA. Więc jak się to rozwinie? USA już wyłożyło karty na stół. To jest linia od Morza Czarnego do Bałtyku. Ktokolwiek mi powie co zrobią Niemcy powie mi o kolejnych 20 latach historii. całość tutaj https://www.youtube.com/watch?v=spsvBsRcUb8&t=4s.POLECAM Od siebie dodam co chcą zrobić Niemcy -wcielą imigrantów do armii i dojdą linii na Wiśle , tam spotkają się z nadchodzącymi Rosjanami i utworzą Euroazjatycką Czwartą Rzeszę.

[2017-01-29] Gość
Słońce przyćmią wybuchy i znów mróz nastanie. Ludy walczące ochłoną, bo prawie nikt z nich, nie zostanie.

[2017-02-04] Gość
Ja i moja rodzina mieszkamy w Irlandii i bardzo ciągnie do Polski i tak schodzi ,ale postanowiłem ze jeszcze kilka lat i juz wracamy ,dzieci hartuje ostro o przyszłych wydarzeniach i losach swiata ,uczę patriotyzmu do ojczyzny i prawdziwej historii ktora jest zakłamywana przez Watykan.

[2017-02-12] 12-02-2017-Gostek
Majowy czas pokaże, czego jesteśmy warci

[2017-03-05] Gość
fajna mapa Polski

[2017-03-11] Gość
W Biblii w Apokalipsie jest przedstawionych 7 pieczęci. Jest to okres dziejów Ziemi od pojawienia się Chrystusa do panowania Boga. Każda pieczęć to okres 1000 lat. Każda pieczęć przedstawia symbol dla danego 1000-lecia i określa dane 1000-lecie.Co każda pieczęć oznacza ? 1. Głoszenie słowa Bożego. 2. Okres wojen. 3. 1000-letnie Królestwo Chrystusowe.Szatan na 1000 lat uwięziony. 4. powrót zła na Ziemię, Szatan uwolniony. 5. Tworzenie jednego rządu na Ziemi z mocą Szatana. Rządy Szatana. 6. Walka z Szatanem. Kometa uderza w Ziemię. Ziemia rozpada się na kawałki. Koniec życia na Ziemi a tym samym pokonanie Szatana raz na zawsze. 7. Stworzenie Nowej Ziemi i Nowego Nieba. Sąd ostateczny i życie na Nowej planecie. Według tych danych koniec świata będzie w latach 5000-6000 Aby mogło nastąpić 1000-letnie Królestwo Chrystusowe to musi zostać zniszczone zło, czyli źli ludzie. 8-9 września 2019 roku kometa wpadnie do Atlantyku. Powstanie ogromna fala która zaleje Europę , Amerykę Północną i Południową oraz Afrykę i część Azji. Po wyludnieniu się narodów Rosja nie otrzyma zapłaty za gaz , więc w Rosji nastanie Bieda która doprowadzi do wojny domowej w Rosji. Rosja także będzie chciała zająć opuszczone tereny Europy ale zetrze się z Islamem , który wcześniej zasiedli opuszczoną Europę. Konflikt Rosja Islam przeniesie się do kraju Rosji , wtedy to Chiny zaatakują Rosję.Następna kometa uderzy w Ziemię i powstanie ogromne trzęsienie Ziemi tak , że wojny na Ziemi ustaną. Po wojnie nastąpi wielka bieda i głód a do tego zaraza , tak że więcej osób zginie po wojnie niż w czasie wojny. Potem na Ziemi zacznie Tworzyć się 1000 letnie Królestwo Chrystusowe. Na Ziemi przeżyje około 300 milionów ludzi.

[2017-03-14] Rufus
Przepowiednie nigdy nie są kategoryczne. Zawsze można zmienić bieg wydarzeń. To w dużej mierze zależy od nas samych. Bóg zamierzał obrócić w popiół starożytną Niniwę, ale jej mieszkańcy posłuchali wysłanego ku przestrodze proroka i miasto ocalało.

[2017-03-21] krak I
nic nie można zmienić ani na nic wpłynąć- czs nie jest liniowy jak myślą ludzie , jest wymierny jak przestrzen i wszystko co bylo jest i bedzie dla nas istnieje caly czas. Wlasnie dla tego mamy przepowiednie czy proroctwa

[2017-03-21] Lechita 1
wiwat Lechia

[2017-03-27] klops
Dzięki Szachownica że wróciłeś na forum bo twoje uwagi zawsze czytamy z wielką ciekawością. Zawsze wnosisz coś ciekawego

[2017-03-27] Obudzony
Obserwujcie zmiany jakie bedą sie dziać od dnia 2.04.1017. Cos sie wydarzy albo w hiszpani albo we Włoszech. To bedzie początek zmian. Sprawdzcie numerologię roku 2012 i 2017 to są dwie bardzo ważne daty. I nie przypadkowo mija w tym dniu 12 rocznica śmierci Jana Pawła Ii. Sprawdzcie numerologię liczby 12. Zastanówcie sie trochę. Bedzie dwóch w sutannie co zacznie przemianę ( nie wiem jak to interpretować ) od nich sie zacznie. Mija 100 lat od objawień fatimskich i 300 rocznica powstania masonerii. A zbieżność dat nie jest przypadkowa. To tak w skrócie z mojej wizji.

[2017-03-28] Gość
Ja mam wrażenie, że to co Arteuza nam przekazywał w 2009 roku jednak się sprawdza, może trochę wolniej tylko. Wojna Rosji z Ukrainą jest, wielka imigracja islamu jest, Europa na skraju podziału unii jest, można powiedzieć, że od 2011, kiedy powstało isis to mamy hiperterroryzm, Chińczycy kręcą się w Afganistanie i Pakistanie... Hmm jakieś typy generała dyktatora macie? ;)

[2017-03-30] bezimienny
Zrobicie jak uważacie, ale ja Wam radzę poczytać co nieco o survivalu, lub choćby tylko poznać dzikie rośliny jadalne - przynajmniej te najpopularniej występujące (np.: pokrzywa - po ugotowaniu, żołędzie - po wyługowaniu, babka, mniszek, podkorze np brzozy, nasiona traw i praktycznie wszystkie rośliny znane nam jako "chwasty"). Do tego radzę posiadać w domu pewne zapasy jedzenia długoterminowego. I tak je macie w domach (kasze, makarony, ryż...), a posiadanie większej ilości nie zaszkodzi. Nie zepsują się nigdy, jeśli nie dobierze się do nich wilgoć, robaczki, lub myszy (pochłaniacze wilgoci: sól, ziarna pieprzu), a robienie zapasów to wręcz oszczędność, bo ceny idą tylko w górę. Przemyślcie to sobie. Znajomość choćby jednej rośliny jadalnej więcej może uratować Wam życie. A posiadanie zapasu jedzenia na choćby jeden dzień dłużej, to jeden dzień możliwości więcej. Bądźcie mądrzy, dużo myślcie, bo selekcja naturalna zadziała z brutalną skutecznością.

[2017-03-30] wieszcz
stara przepowiednia o powodzi w kłodzku czeka na spełnienie gdy spotkają się trzy dziewiątki koło siebie http://klodzko.express-miejski.pl/wiadomosc/21198,kiedy-spotkaja-sie-trzy-siodemki-18-lat-od-powodzi-tysiaclecia

[2017-04-07] Gość
Ma ? CHE PALLE scoro ktos z was mysli tak to jest pomylka ja przeszlam tszesienia ziemi I dlatego wierze w to wszystko, co sie movi o Wloszech ,jestem tutai 20 lat I viem co przeszlam tszesienia ziemi to koszmar ,uvieszcie 😂😂😂

[2017-04-11] Gość
Persage IX 44, 88 - tej centurii nie ma, szukam wsród tekstów i nie mogą znaleźć, nie ma podwó=jnego numertowania http://sacred-texts.com/nos/index.htm Arteuza to oszust, pijacki PO-wsi oszołom, a może nie, może robi to swiadomie

[2017-04-13] życzliwy Polak
Kochani rodacy ! Kiedy bedzie wojna, tego doklanie nikt nie wie, pamietam, moja babcia w latacb 60 - tych mówiła róźne historie, będzie konferencja pokojowa w Londynie, na której dyplomaci zaczna sie klócić, bić w końcu strzelać do siebie, to będzie tuż przed wojną. Najpierw Palestyna będzie miała swoje państwo i właśnie tam Amerykanie złapia sie za łby z Rosjanami.Tuż przed wojna będą mowić o pokoju i poddpisywać traktaty, dlatego jej wybuch wojny bedzie tak potworną niespodzianka dla wszystkich, aha jeszcze jedno, na pare dni przed godziną zero będzie widziany na całej ziemi brylantowy błysk, to dla ludzi bedzie ostatnim przynagleniem do nawrócenia

[2017-04-16] Weronika
Uważam, że wizja ciemności, które będą trwały te 72h to prawda i, że Polska jest pod "ochroną boską" też. Dlaczego ? Są pewne tajemnice apokalipsy, które znają m.in. Jan Paweł II czy siostra Łucja. Polecam pisać taką frazę w wyszukiwarce. Mam do was prośbę. Niektórzy z was mogą być sceptycznie nastawieni. Jesteśmy narodem wierzącym i dopóty nie przestaniemy wierzyć nie będzie ataku terroru. Francja to kraj gdzie jak przeczytałam ludzie wierzą w ser, wino, dobrą zabawę. To jest ich bóstwo. To dość zaskakujące ale prawdziwe. Wystarczy pomyśleć. Niezależnie od wieku jesteśmy pokoleniem JPII i powinniśmy nim zostać. Na zawsze. Postępować tak jak chciałby tego, np. Wojtyła. Niestety świat o tym nie pamięta, nie chcemy się modlić. Podążamy za pieniędzmi, karierą. Ale gdy będziemy na łożu śmierci nie będzie ważne ile kto ma na koncie w banku. Czego ludzie żałują, gdy są już jedną nogą w grobie? Nie, nie tego, że mieli za mało pieniędzy, czy nie byli wysoko szczeblem. Tego, że nie przeznaczyliśmy innym, że nie wierzyli. Około 15min to 1% dnia. Możemy przeznaczyć mniej niż ten 1% tą krótką chwilę przeznaczmy na rozmowę z, np. Jezusem Chrystusem. Polacy pozostańmy wierni naszej historii, wierzmy mocno. Uważajmy na lucyfera. Nośmy z dumą krzyż i orzełka. Jeszcze raz módlmy się Polacy 🙏👊

[2017-04-23] Gość
uwierzcie w CHRYSTUSA

[2017-04-28] Gość
Nostradamusa obnazyl brytyjski pisarz niedawno, Nostradamus rzutowal wydarzenia z przeszlosci na przyszlosc, byl tylko aptekarzem, nie byl astrologiem ani wizjonerem, byl SZARLATANEM ! Uprawial tzw bibliomancje. Juz w jego czasach niejeden wykryl jego oszustwa... A barany, jego zwolennicy od 500 lat pompuja ta banke mydlana. Te "przepowiednie" sa wykorzystywane do kontroli mas... Autorze bloga, zna sie Pan na gieldzie ale w tematach przepowiedni jestes pan takim samym naiwnym sheeple jak wiekszosc tu komentujacych, niestety !!! PS Akurat kosciol rzymski to zbrodnicza niestety organizacja, ktora z Jezusem tym prawdziwym juz nic wspolnego prawie nie ma, ludziska... Poczytajta, barany : https://jarek-kefir.org/2014/12/03/historia-kosciola-katolickiego-to-pasmo-przemocy-zlodziejstwa-i-zbrodni/ Emigrant

[2017-05-02] Zaciekawiona
A co z użyciem broni jądrowej? Co z wojną między Koreą a USA?

[2017-05-04] JARGA LEON
Czytam te wasze w wiekszosci wypociny i zygac mi sie chce normalnie kurwa zygac ,mowa o tych palantach w nic nie wierzacych downach ktorzy tylko siedzo dlupia w tel. I uwarzaja ze sa najmadrzejsi bo cos kiedys wyczytali w wikipedji haha ,pedaly .nie macie pojecia o temacie bo sie nim wogule nie interesujecie tylko przeczytaliscie te przepowiednie z nudow i przypadkowo a jak sie niema o czyms pojecia to sie zamyka paszcze gnoje bo tempaki w nic nie wierzycie wasza wiedza opiera sie na paleniu gownianej trawy o ktorej tez nie macie pewnie pojecia i o tym jak zwalic sobie gruche zeby starzy sie nie zczaili haha cioty . Te przepowiednie sie spelnia czy tego chcecie czy nie bo to juz od dawna jest zapisane ale ta wiedza jest nie dla was wiec wypiepszac z tego bo ten temat rozmowy tempe mloty was nie dotyczy i zostawcie te rozmowe ludziom ktorzy siedza w tym temacie od lat i wiedza co jest grane a dla was jest redtube.com cwele

[2017-05-04] Gość
@Zaciekawiona No wg pewnej interpretacji przepowiedni Nostradamusa obecna sytuacja między Koreą a USA ma wyglądać tak: Korea Pn zagrozi USA, za co oni będą ją chcieli zniszczyć "wielkim ogniem". Ale Chiny uratują ją od zagłady traktatem. Korea zostanie zjednoczona, rozbrojona i będzie pod kontrolą Chin i USA, a z czasem tylko Chin. Zobaczymy, czy tak się skończy. Sam jestem ciekawy.

[2017-05-06] Gość
musi przyjsc jakas wojna czy kataklizm by czesc ludzi zgladzic gdyz ludzie sa badzo niedobrzy dla siebie lepiej opiekuja sie zwierzeta swoimi dziecmi niz sami ludzie wiecej zwierzeta czasu poswiecaja swoim dzieciom niz ludzie nawet swinie potrafia jesc wspolnie z jednego koryta a czlowiek utopil by czlowieka czasem w lyzce wody

[2017-05-08] Gość
Brawo za ten komentarz :)

[2017-05-15] Gość
...ale ja w to wierze ze czlowiek jest Panem swego losu

[2017-05-24] Gość
@JARGA LEON piękne słownictwo trzymaj tak dalej a ludzie napewno bedą traktować cię poważnie

[2017-05-27] nie lubie bruda
Mam wizje: następny atak terrorystyczny będzie na Polske bo za głośno jest o sprawie sp.Magdaleny Żuk.:( bo zadarlismy z kozojebcami

[2017-06-02] monia
to jednak będzie ta III wojna światowa, nie chce mi się w to wierzyć, ja nie chcę żeby to proroctwo się spełniło, chcę pokoju na świecie

[2017-06-04] Gość
Jak napisał bezimienny wzglęny czas spokoju skończy się tego lata...zamachy w Manchesterze i Londynie....to nie "incydenty" jak to nazywają politycznie poprawne media ale początek III wojny światowej...

[2017-06-05] Gość
http://forum24.cba.pl/viewtopic.php?f=3&t=2&p=593#p593

[2017-06-05] Obserwator 75
10 lecie hiperterroryzmu w toku...

[2017-06-08] Dawn made in Poland
Ciekawe jak PL bedzie potęga hehe podbijają Świat głupota i brakiem technologii.Patyki i do boju buraki!!!

[2017-06-08] Gość
Xd to wszystko to nie prawda ja juz przerzylem 27 tys. razy Końców swiata i zyje ludzie czego sie boicie bedzie koniec swiata to bedzie wy nie macie na to wpływu nic z tym nie zrobicie ja tez nic z tym nie zrobie naprawde nie bójcie się pozrawiam

[2017-06-11] Gość
Trochę straszne te przepowiednie, ale coś jest w nich prawdy. Francja to już prawie kraj Islamski. Coś będzie z tego ale kiedy, kto wie.

[2017-06-15] Nuta
Polska nie chce uchodźców. Cóż za zbieg okoliczności.. we wszystkich interpretacjach są wymieniane kraje, które przyjęły albo nie mogły zapobiec osiedleniu się wyznawców zła. Te kraje wskazywanie są na zagładę. Państwa ocalały to te, które mają obecnie składać wyjaśnienia w sprawie odmowy przyjęcia uchodźców. Polska nigdy się nie sprzeciwiła, zachód mówi- Polak robi, zawsze wykorzystywany naród, politycy potakujacy dla jedynie własnych korzyści. Nie lubię polityków i nie ma jeszcze partii która uważam za godną Ale to co się dzieje może prowadzi do dobrego, może uderzymy o dno i w końcu się oddajemy na tyle mocno aby wypłynąć na powierzchnię...I już tam zostać?? To jest moje proroctwo. Bądźmy dumnym narodem i nie dajmy się kopać wiecznie w du.e USA do dziś nas bez wizy nie wpuszcza A co chcą to dostają. Wszystkie narody zachodnie mają nas za biedaków-roboli bo tak wyglądamy w ich oczach, zawsze biedniejsi.

[2017-06-17] Gość
Pierwsze komentarze gdy jeszcze "uchodźców" nie było tak dużo. Gdy jeszcze stara władza była. Fakt, nie było w tedy nadziei na to wszystko. Lecz teraz, dziś, w 2017 roku widać ewidentnie jak to wszystko się rozwija.

[2017-06-22] Kev
I przepowiednie powoli stają się faktami . Według tych przepowiedni to już niewiele czasu pokoju i spokoju nam zostało , tak gdzieś między jesienią a wiosną przyszłego roku winna się zacząć III wojna światowa . W wielu krajach zachodniej Europy odbyły się wybory prezydenckie i parlamentarne , narody tam śpią otumanione poprawnością polityczną a rządzący liberalni lewacy nie wyciągają wniosków z tego co się dzieje .Kiedy pierwszy raz czytałem te przepowiednie w Polsce rządzili POpaprani którzy byli i są nadal podnóżkiem dla Niemiec a prezydent USA miał Polskę w głębokim poważaniu . Dziś rządzi prawica a prezydent USA przylatuje z wizytą do Polski , to psztyczek w nos nie tylko Merkelowej ale całemu establishmentowi politycznemu zachodniej Europy . Kto wie może rzeczywiście ręka Boska steruje tym co się dzieje na naszych oczach .

[2017-06-30] AgA
Witam :-) Nie wiem jak ja w ogóle tutaj trafiłam? Przypadek, hehe... Przeczytałam jednak wszystko i bardzo zainteresował mnie wpis /mmx, jestem ciekawa dalszej części. Nic mnie w sumie już nie zdziwi(chyba?). Tak sobie myślę właśnie (pisząc to z okolic Krakowa o 2 w nocy, bo nie mogę zasnąc), że od pewnego czasu nachodzi/ogarnia mnie chwilami niepokój, pewna obawa, a jednocześnie jakiś taki dziwny spokój i obojętnośc(?). Przedziwne uczucie. Dla przyszłych komentujących z ciekawszych wiadomości ostatnich dni czerwca: ataki hakerskie na znaczące państwa (najbardziej poszkodowana jednak Ukraina); Włochy własnie zapowiedziały, że wobec braku pomocy UE przy kryzysie migracyjnym, doprowadzą do zamknięcia swojej granicy na morzu - porty nie będą przyjmowac statków; Węgry przejmują od Polski prezydencję w V4; wszyscy czekają na lipcową wizytę Trumpa w Polsce (ja najbardziej na jego przemówienie) i spotkanie z szefami Państw Trójmorza. Aha i dwa dni temu 140-lecie objawień w Gietrzwałdzie. Byc może zajrzę tutaj jeszcze z ciekawości za kilka m-cy, jak chyba większośc w/w komentujących. Wszystkim zdrowia, szczęścia i łagodności na co dzień życzę. Pozdrawiam.

[2017-07-08] Gość
Co tu komentować.Podobają mi się przepowiednie "PODLASIANKI" o faryzeuszach w sutannach i habitach. Na tej poddstawie wierzę w resztę przepowiedni

[2017-07-09] tropiciel niepojętego
AgA, też zainteresowała mnie wypowiedz mmx. Nie mam tak jasnych wizji, w zasadzie w ogóle wizji, tylko przekonanie wynikające z niczego. A te jest pozytywne. Nie o tym jednak. mmx wspominał o Arce Przymierza. Widziałem gdzieś hipotetyczną mapę przemarszu wojsk rosyjskich omijających Polskę. Szkoda, że autor nie podał przyczyny. W zasadzie ruch nielogiczny i byłoby to nakładanie drogi. Szczególnie dla armii szykującej się do boju. Dlaczego mi się to przypomniało i skojarzyło ? Mianowicie Putin w drodze na szczyt G20 oblatuje Polskę z dala od jej granic. Niczym ta armia. Pierdoły o klasycznym zestrzeliwaniu przez Polaków między bajki włożyć. Czegoś jednak się obawiał. " Coś ", lub " Ktoś " , w Polsce już jest i działa, pozytywnie. Może mmx coś dorzuci. Dobrze, że to forum jest bardzo niszowe. Przynajmniej mało zagląda tu wariatów i nie ma przesytu kpin.

[2017-07-15] Gość
Co najbardziej mnie zadziwiło, to że artykuł powstał jakieś 4 lata temu. Gdybym to wcześniej przeczytał, to tylko bym się zaśmiał. Ale teraz, gdy widzę islamistów wyżynających chrześcijan i oblegających całą Europę, to czuję dziwny niepokój.

[2017-07-17] Gość
Ja się boję jak jasna cholera! Najbardziej tego głodu, który nas czeka. Nic nie jest gorsze od głodnych dzieci...Jedyne co mnie pociesza to to, że Polska ma wyjść z tego z najmniejszymi stratami. Tylko myśl, że trwać ma to 27 lat jest zatrważająca, dla mnie po prostu coś niewyobrażalnego, całe dzieciństwo moich bąbli...

[2017-07-22] Gość
Czyli to obecny rząd jest tym silnym rządem, który wzmacnia pozycję Polski na wielu płaszczyznach mimo ujadania obcych narodów, poprzez donosicieli, którym wymykają się, zamykają się drogi wpływów w naszym kraju. Co więcej jeśli Niemcy krytykują każdy prospołeczny, propolski ruch naszego rządu oznacza, że idziemy w dobrym kierunku, bo "Niemcy poklepią po plecach gdy Polska zrobi krok w ich kierunku i skrytykuje gdy Polska zrobi coś co umocni Polskę kosztem Niemiec"

[2017-07-29] wisnia
a no napięcie na świecie rośnie, ciągły napływ islamistów, groźby UE dla państw odmawiających przyjmowania islamistów, rosnący dług publiczny na świecie i zbliżający się wielki kryzys finansowy, tania ropa przez to Rosja biednieje i w końcu coś się posypie, wielka brytania opuszcza UE, unia dwóch prędkości, korea testuje ciągle rakiety, demografia w Europie ujemna mam nadzieję że nie będzie u nas sytuacji jak w Syrii za mojego życia

[2017-08-11] Gość
I to wszystko nastąpi. Ja tylko czekam.

[2017-08-12] Gość
Kto zna historie wie że w europie był za długo pokój. Kiedyś europa walczyła z krajami muzułmańskimi , a teraz wpszuszono ich ot tak, bez walki . Zapewne skończy się to dla nas tragicznie , czyli nową rzezią - oby to nie wyglądało tak jak 70 lat temu na Wołyniu ( w ruch pójdą noże i wynalazki takie jak pierścienie do podrzynania gardeł ) .

[2017-08-13] Kaszub
Mam przechlapane. Mieszkam koło Słupska, 19km od morza. Wg Księdza Klimuszki: ,,z Kaszubii zostanie kilka wysepek". Cały dorobek mego życia to piękna willa z ogromną działką. Wszystko 25 metrów nad poziomem morza. A wg relacji księdza to poziom morza może podejść nawet do 100 metrów nad poziomem morza. Nawet jeśli umrę przed tą powodzią to dzieci pozostaną. Gdybym decydował sam, to sprzedałbym wszystko i wyniósł się w bezpieczne miejsce- np. w okolice Nowego Sącza. Ale jest rodzina która nie wierzy. Nie mam jednak 100% pewności czy proroctwa się sprawdzą. Gdybym miał- to bym tak zrobił nie patrząc na nikogo. Żydzi przed wojną w Polsce też myśleli że wojny nie będzie i jakoś to będzie... Gdyby znali przyszłość- to sprzedaliby wszystko i wyjechali do USA przed 01.09.1939...

[2017-08-14] SPInka
Przeczytałam wszystko i nie da się ukryć, że wszystkie wizje nakładają się na siebie. Jedne są bardziej precyzyjne, inne mniej, ale zasadniczo opisują te same wydarzenia. Ten sam przebieg wojny czy kataklizmy. III tajemnica fatimska mówi o ręce Boga, inni o ataku z kosmosu, ale wielką wodę, trzęsienia ziemi i śmierć miliardom ludzi na świecie przepowiadają wszystkie. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w Europie - najazd Islamu czy trwającą wojnę domową we Francji (jak inaczej nazwać to co się tam dzieje) to rzeczywiście można powiedzieć, że już się zaczęło. Nostradamus mówił, że wojna potrwa 27 lat i państwa odrodzą się w 2044, więc nasz rok 2017 wydaje się być kluczowy. Najgorsze, że zanim się zacznie będzie się wszystkim wydawało, że trwa pokój. To przekonanie o pokoju będzie zgubne dla wielu ludzi.

[2017-08-15] SPInka
Przeczytałam wszystko i nie da się ukryć, że wszystkie wizje nakładają się na siebie. Jedne są bardziej precyzyjne, inne mniej, ale zasadniczo opisują te same wydarzenia. Ten sam przebieg wojny czy kataklizmy. III tajemnica fatimska mówi o ręce Boga, inni o ataku z kosmosu, ale wielką wodę, trzęsienia ziemi i śmierć miliardom ludzi na świecie przepowiadają wszystkie. Biorąc pod uwagę obecną sytuację w Europie - najazd Islamu czy trwającą wojnę domową we Francji (jak inaczej nazwać to co się tam dzieje) to rzeczywiście można powiedzieć, że już się zaczęło. Nostradamus mówił, że wojna potrwa 27 lat i państwa odrodzą się w 2044, więc nasz rok 2017 wydaje się być kluczowy. Najgorsze, że zanim się zacznie będzie się wszystkim wydawało, że trwa pokój. To przekonanie o pokoju będzie zgubne dla wielu ludzi.

[2017-08-17] AGA
Dzisiaj kolejny zamach terrorystyczny tym razem w sercu Barcelony na placu Katalońskim jestem przerażona zauważcie kataklizmy całkowite zaćmienie slonsłońca w USA nagła radykalizacja stosunków z Korrąk północną jednocześnie kataklizmy trąby powietrzne ulewy gradobicia pękająca kra lodowa na Antarktydzie szarańcza masowe jużytkownika kompletnie nie kontrolowany napływ uchodźców dziwnym trafem samych młodych mężczyzn z Afryki to może być ostatnie spokojne lato i na naszych oczach spełnią się wszystkie ostrzeżenia i przepowiednie bądźmy przygotowanie bo czas w którym naprawdę nie znamy dnia ani godziny naprawdę już nastał...

[2017-08-20] izi
Cieszę się, że tu trafiłam, bo rzeczywiście mało to jeszcze hejterskich mend, które plują jadem i wulgaryzmami, byle żółć zrzucić... Dzięki tej stronie odkryłam niejakiego Centuriona - Aretuzę. Jeśli jeszcze go nie znacie, wrzućcie to do wyszukiwarki: Nostradamus, Aretuza, IIIWŚ, pdf. Warto poczytać. Moim zdaniem - po uważnej lekturze jego interpretacji - w tym roku zacznie się/zaczęło się dziesięciolecie hiperterroryzmu a IIIŚ wybuchnie w 2027. Nie przejmowałabym się na razie potopami (z tym można się wstrzymać do wybuchu wojny), za to zaczęłabym odnawiać normalne, nie traktowane promieniowaniem ciężkim, rośliny: strączkowe, zboża etc. Nie wiem, czy wiecie, ale kiełkuje tylko pierwsze pokolenie i ma kłosy, z tych nasion nie wyrasta jednak drugie. Nie ma czego siać. Nie potrzebują bomb, wykończą nas głodem - to taka refleksja. Dlatego postaram się wyhodować z tych nielicznych ziaren nowe, nieskażone populacje roślin.

[2017-08-21] SPInka
Nie pamiętam już, w której przepowiedni(chyba 3 tajemnica Fatimska) jest napisane, że III WŚ zacznie się właśnie od Hiszpanii. Patrząc co się teraz dzieje nie da się ukryć, że nie zaznamy już wielu lat spokoju. Może to zabrzmi śmiesznie, ale na prawdę róbcie ludzie zapasy i nie wyjeżdżajcie z kraju, bo lada moment się zacznie. Ja szacuję, że 2017-2020 zacznie się regularna wojna domowa w Europie i chociaż u nas chwilowo będzie OK, to za uciekającymi na nasze ziemie mieszkańcami zachodu pójdą muzułmanie i spokój też nie będzie trwał wiecznie. Przepowiednie są dość łaskawe dla Polski, ale żeby przeżyć trzeba też trochę samemu zawczasu zadziałać i mieć zapasy żywności czy wody pitnej. Osobom, które mają otwarte oczy polecam poszukać na YT filmów czy artykułów o bunkrach w Niemczech i ich planie zagłady - w tym roku ma się zacząć...

[2017-08-23] SPInka
Nie pamiętam już, w której przepowiedni(chyba 3 tajemnica Fatimska) jest napisane, że III WŚ zacznie się właśnie od Hiszpanii. Patrząc co się teraz dzieje nie da się ukryć, że nie zaznamy już wielu lat spokoju. Może to zabrzmi śmiesznie, ale na prawdę róbcie ludzie zapasy i nie wyjeżdżajcie z kraju, bo lada moment się zacznie. Ja szacuję, że 2017-2020 zacznie się regularna wojna domowa w Europie i chociaż u nas chwilowo będzie OK, to za uciekającymi na nasze ziemie mieszkańcami zachodu pójdą muzułmanie i spokój też nie będzie trwał wiecznie. Przepowiednie są dość łaskawe dla Polski, ale żeby przeżyć trzeba też trochę samemu zawczasu zadziałać i mieć zapasy żywności czy wody pitnej. Osobom, które mają otwarte oczy polecam poszukać na YT filmów czy artykułów o bunkrach w Niemczech i ich planie zagłady - w tym roku ma się zacząć...

[2017-09-11] Aga
Przepowiednie o Ameryce pod wielką wodą właśnie się spełniają zobaczcie co obecnie dzieje się na Florydzie i jak wygląda Miami...

[2017-09-17] Maniek
To, co dzieje się w Miami (huragan Irma), robi wrażenie, ale to jeszcze nie to...

[2017-09-19] Gość
Wszystko nabiera sensu huragany, islamisci w Francji i innych krajach. Rosja z czołgami pod granicami Polski. Ameryka, która stwierdziła że jeśli trzeba będzie zniszczy Kore..

[2017-10-09] Bank0
No i co zatkało tych co tu 4 lata temu komentowali ze to bujdy na resorach ???!! Na kolana i różaniec w ręce a może będzie wam dane przeżyć !

[2017-10-16] Gość
Benedykt XVI umiera Kolejny z Niemiec będzie już czarny, bądźmy cierpliwi :)

[2017-10-25] bezimienny
Wg interpretacji przepowiedni Nostradamusa, którą już podawałem wyżej (http://www.sadistic.pl/iii-wojna-swiatowa-wg-nostradamusa-interpretacja-vt218000.htm) jeszcze przed III wojną światową ma być wielki, powszechny głód i drożyzna. Zastanawiałem się co do tego doprowadzi. Teraz już wiem: http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-spada-liczba-owadow-w-europie-nadchodzi-ekologiczny-armagedd,nId,2455159 Wołam do Was kolejny raz - róbcie zapasy jedzenia długoterminowego i uczcie się dzikich roślin jadalnych!

[2017-11-30] Olo75X
w Pakistanie też zaczyna się dziać... https://www.nytimes.com/2017/11/25/world/asia/pakistan-protests-khadim-hussain-rizvi.html

[2017-12-08] SPInka
Ilość konfliktów zbrojnych jest zatrważająca. W końcu ktoś "przegnie" i wszystko ruszy na niewyobrażalną skalę...

[2017-12-12] rafal
Gdzieś czytałem że w Niemczech pobudowano schrony mogące pomieścić setki tysięcy kurz. A od niedawna mówi się że w krajach zachodnich zaginelli setki uchodźców. A oni siedzą i czekają.. na co?

[2017-12-17] SPInka
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11 artykuł o bunkrach, o którym mówisz Rafale

[2018-01-12] Gość
Przepowiednie o Europie. https://www.youtube.com/watch?v=Ufgx4Uq4QFQ Przepowiednia o Anglii https://www.youtube.com/watch?v=bQOWqD7kv-8&list=PLMqRkziTNVZ22NqaY8Ou-zSPLbG7fyfQq&index=7 Przepowiednia o potopie. https://www.youtube.com/watch?v=eeuoIBvKB_o&index=4&list=PLMqRkziTNVZ22NqaY8Ou-zSPLbG7fyfQq https://www.youtube.com/watch?v=v1HXirWuZgI&index=5&list=PLMqRkziTNVZ22NqaY8Ou-zSPLbG7fyfQq Przepowiednia o Rosji. https://www.youtube.com/watch?v=Wk5-_Pg8ZCE&list=PLMqRkziTNVZ22NqaY8Ou-zSPLbG7fyfQq&index=35 Przepowiednia o Ukrainie i USA. https://www.youtube.com/watch?v=uGo-8vMh7Aw&index=8&list=PLMqRkziTNVZ22NqaY8Ou-zSPLbG7fyfQq

[2018-01-15] Pestario
Wszystko sie sprawdza. Europa zachodnia zapłaci za przyjmowanie uchodzców islamskich bo Europa zachodnia w Boga już nie wierzy oni liczą tylko pieniądze. Polska jest silna i gospodarczo i społecznie. Polak polakowi pomoże. Ten co ma mniej zawsze podzieli się z bratem w potrzebie. Ten co ma dużo chce jeszcze wiecej. Dlatego Europa za to zapłaci. Polska dręczona przez tysiąc lat wycierpiała swoje. Teraz czas na innych na tych którzy dręczyli i mordowali inne narody. Wizje wielu wizjionerów żyjących w różnych wiekach pokrywają się. I ja wierze. Sam mam córke i wolał bym aby trzecia wojna nie nastała aby moja córka na to nie patrzyła. Wle jestem dumny że jestem Polakiem i wierze że Matka Boska uchroni nas przed całym złem. P.s. W Chinach wielka mobilizacja wojsk mają się szykować na śmierć. Cos się chyba jednak spełnia.

[2018-01-17] Gość
Interpretacja Apokalipsy: https://pl.scribd.com/document/112400774/Identyfikacja-Apokaliptycznej-Bestii-Symbolika-interpretacja

[2018-02-15] Gość
Uiwerzyłam w Nostradamusa w 1991 roku, gdy po raz pierwszy w TV został wyemitowany film "Nostradamus" z 1979 roku, a w nim przepowiednia, że ZSRR się rozpadnie, z czego szydził nawet prowadzący. ZSRR się rozpadło, Nostradamus to przepowiedział, a ja uwierzyłam. Znajdźcie plik pdf z przepowiednią o III WŚ niejakiego Artuxy, który zebrał wszystkie przepowiednie dotyczące Polski. Warto przeczytać, warto wiedzieć i mieć nadzieję, że przetrwamy,,,

[2018-02-16] Eloud
Czytałem sporo stron pisanych przez starszego Polaka, mieszkającego w Ameryce, znającego język hebrajski i przekładającego, jak on to ujął zakamuflowane umyślnie przepowiednie Nostradamusa. Jego przekład miał zapoznać nas, Polaków z przyszłymi zdarzeniami w Polsce, Europie i na Świecie. Miał wydać przygotowywany przekład. Cztery, pięć lat temu zaprzestał pisać. Jak sam pisał o sobie był już w leciwym wieku. Prawdopodobnie zmarł i nie zdążył książki wydać. Według niego w naszym kraju będą narastały wzajemne niechęci, które obejmą z czasem nawet kler. Prawdopodobnie w 2020 roku dojdzie do otwartego starcia Rosji z Ukrainą. Ukraina utraciwszy błyskawicznie dużą część swego kraju poprosi NATO o pomoc. Spóźnione kontruderzenie NATO okaże się jednak miażdżące dla wielkiej Rosji. Gdzieś w tym czasie zostanie niejako z potrzeby sytuacji dopuszczony do władzy w Polsce generał. On już nie pozwoli na tak bezkarne opluwanie własnego kraju i przeprowadzanie demonstracyjnych burd, jakie mają miejsce u nas od dwóch lat. Po roku jego poczynania zaczną się stawać bardziej radykalne. Zrozumieją to radykalizujące się grypy nieprzychylne władzy naszego państwa. Świat zacznie skupiać swoją uwagę coraz bardziej na Jerozolimie, gdzie ma zostać podpisany pokój miedzy Palestyną, a Izraelem. Zostanie podpisany, ale zacznie być on utożsamiany później z początkiem III Wojny Światowej... Eloud Eloud

[2018-02-19] Eloud
2018-02-19 Eloud Około dziesięciu godzin po podpisaniu pokoju przed kamerami najbardziej znaczących stacji Świata Chiny mają uderzyć na Rosję z szybkością, z jaką nie atakowało dotąd przeciwnika żadne państwo. To się nie będzie mieścić w głowie, ale rosyjskie rakiety atomowe uczynią większą szkodę sobie, niż atakującym. Tak naprawdę Rosja zostanie bez żadnego przyjaciela. Do ataku na Rosję włączą się też inni, ale nie Polska, bo generał nie będzie atakował bitego...Eloud

[2018-03-08] Eloud
Zajęci codziennymi sprawami rzadko nasze myśli skupiają się mocniej na zachodzących wokół nas zmianach. W czerwcu 1979 roku, podczas I Pielgrzymki do Polski Ojciec św. Jan Paweł II zakończył swą homilię jakże znaczącymi dla przyszłości Polski słowami; "Niech zstąpi duch Twój, Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze Ziemi, Tej Ziemi" Wobec dziesiątków tysięcy zgromadzonych wiernych owe zawołanie do Opatrzności potwierdzało wolę i pragnienie przygniatającej większości Polaków. I stało się. Z upływem lat popękały okowy sowieckiej dominacji, stopniowo zaczął wzmacniać się samodzielny byt Państwa Polskiego. Prawie 39-ć lat od tamtych dni i wielu zmianach tak gospodarczych, jak też politycznych dokonywanych w zależności od stopnia patriotyzmu rządzących dla dobra, a czasami nawet na przekór interesom Państwa Polskiego pragnie się dodać własne słowa...Eloud

[2018-03-09] Eloud
Około dziesięciu godzin po podpisaniu pokoju przed kamerami najbardziej znaczących stacji Świata Chiny mają uderzyć na Rosję z szybkością, z jaką nie atakowało dotąd przeciwnika żadne państwo. To się nie będzie mieścić w głowie, ale rosyjskie rakiety atomowe uczynią większą szkodę sobie, niż atakującym. Tak naprawdę Rosja zostanie bez żadnego przyjaciela. Do ataku na Rosję włączą się też inni, ale nie Polska, bo generał nie będzie atakował bitego...Eloud

[2018-03-26] Eloud
2018-o3-26 Dziękujemy Ci Boże za Rządy Nadziei, które realizując od końca 2015 roku cele bliskie większości Polaków poprawiają narosłe wypaczenia, wzmacniają wspólne, budujące spuścizny naszych ojców, to jest; język polski, kulturę polską, wzajemny szacunek, sprawiedliwość społeczną, wolność obywatelską beż osobistych nadużyć, a przede wszystkim wiarę w Ciebie. W ostatnim czasie Rząd Izraela zaczął krytykować otwarcie Nasz za słuszną ustawę mającą na celu położenie kresu krzywdzących Polskę narracji medialnych prowadzonych od około 40-tu lat głównie w Niemczech, Izraelu, Stanach Zjednoczonych. Obecny premier Izraela wbrew oczywistym faktom zarzuca Państwu Polskiemu budowę obozów i mordowanie żydów. Ów bezpodstawny osąd każe nam spojrzeć na dzisiejszy Izrael bardziej uważnie, bardziej krytycznie. Narodzie Izraelski! Rozważ sobie jeszcze raz ową wolę pomocy niesionej waszym rodakom przez ofiarnych Polaków w tym tak strasznym dla Polski czasie. Mało tego popatrz na swoje dzisiejsze krwawe poczynania względem swoich słabszych sąsiadów; Libanu, Jordanii, Palestyny. Dziś zamiast wdzięczności chrześcijańskiej za zapewnienie niektórym z waszych ojców i dziadów sercami waszymi zawładnął bożek pieniądza, bo chyba o to głównie ci chodzi w podważaniu uchwalonej nie przez Kneset Izraelski, ale Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Ustawy o IPN. Wszędzie próbujecie przedkładać swe poczynania na pieniądze, podobnie jak w ostatnich latach rządzące jeszcze Warszawą grono Prezydenta miasta pani, Gronkiewicz Waltz. Sześć lat temu Centurion przedstawiają własną interpretacje centurii Nostradamusa pisał. Tuż przed połową trzeciej dekady XXI wieku, czyli za jakieś pięć, sześć lat Naród Izraelski dosięgną tak straszne bicze i męki, jakie nie dane mu było zaznać od początku swego istnienia. Podobno holokaust II Wojny Światowej był niczym w porównaniu do tego, co ma go jeszcze spotkać. "Podobno, pozostałych przy życiu sześć milionów Żydów ma być gnanych w doskwierającym upale przez pustynne piaski Półwyspu Arabskiego, podobno, głównie młode dziewczyny mają otrzymać szanse przejść na islam i zostać żonami islamistów, podobno, wyselekcjonowana część męska poszerzy grono niewolników, podobno, los reszty zakończy się w okrutnym męczeństwie". Przytoczona przerażająca wizja nasuwa zarazem pytanie. Czy po wyrażonej przez premiera Izraela względem Rządu Polskiego otwartego zakłamania i wznieconej natychmiast po tym antypolskiej wrzawy medialnej Polacy nie zechcą w przyszłości zachować się bardzie powcjągliwie z niesieniem pomocy i nie ograniczą się tylko do współczucia? Eloud

[2018-03-26] obserwator
Hmmm. Czy jest to kolejna mutacja owego generała ? Wcześniej miał być islamistą. Na szczęście tamta opcja, myślę, odeszła na zawsze ad acta. Wojna Rosja Chiny. Sympatia świata miała być po stronie Rosji. Chiny mają dojść do Uralu ? Przyszłej granicy Polsko ( Słowiańsko ) Chińskiej ? Też były takie wersje.

[2018-05-13] asd
To jest fejk napisany przez niejakiego Sieradzkiego.Nostradamus nigdy i nigdzie nie pisał o zadnym Mahdim.

[2018-05-14] izi
@Eloud, nie martw się o żydów, bo oni nie będą martwić się o Ciebie. @asd skąd wiesz? Czytałeś w oryginale wszystkie dzieła N.?

[2018-07-16] Mania76
Co jutro gotujecie na obiad? Ja upichce rumfordzka wedlug starego przepisu. Cos pysznego, poszukajcie sobie w goglu: zupa rumfordzka babci

[2018-07-20] Ja
Tylko czemu Rosja od 2-3 lat kupuje złoto a w pół roku opchnels obligacje amerykańskie za 80 miliardów kupując złoto

[2018-08-21] Eloud
Spróbuje przedstawić wstęp do skróconej maksymalnie interpretacji sprzed lat Arteuzy=Centuriona odnośnie najbliższych 32 - 40 lat, a w następnej kolejności wskazać dopiero istotne zagrożenia i zalecenia dla Polski. Według niego Nostradamus pierwszą połowę XXI wieku określił czasem oczyszczenia Ziemi, czyli zmiany dotychczasowego Świata na Nowy. Najgorsze, że ta zmiana ma być dla całej Ludzkości ogromną tragedią. Otóż ludzie mają własnymi rękoma, niejako wespół z siłami naturalnymi Ziemi oraz siłami Kosmosu doprowadzić do zniszczenia, jeśli nie większości to przynajmniej części swojego kilku tysiącletniego dorobku materialnego, a tym samym cofnąć nas rozwój cywilizacyjny o 50 lat do tyłu. Zmiany Świata mają objąć równocześnie trzy płaszczyzny; 1-geologiczną, 2-kosmiczną, 3-polityczną. Podobno około 2050 roku ten nasz dzisiejszy, piękny Świat ma już być ogromną ruiną i nigdy już nie będzie taki, jaki jest dziś. Tragedią zostanie dosięgnięte każde z państw Ziemi, ale w porównaniu do innych Polska ma ucierpieć w najmniejszym stopniu. Oprócz Polski do bardziej oszczędzonych należały będą; Nowa Zelandia i Republika Afryki Południowej. Dalej, w miarę oszczędzonymi mają być; Białoruś, Węgry, Austria, Szwecja, Norwegia. Jest rok 2018, więc do 2050 zostało 32 lata. Jeśli ma to się sprawdzić to trzeba zakładać, że zapowiadany proces zmian zacznie przyspieszać coraz bardziej i to równolegle na każdej z tych trzech płaszczyzn. Eloud

[2018-09-02] Gość
cmentarz to cmentarz Dla nas to codziennosc ale jestem w stanie zrozumiec tych ludzi. Nie tak dawno temu sama chcialam zapalic swieczki na grobie prapradziadków na terenie dzisiejszej Ukrainy.  Prawdziwym szokiem byl dla mnie fakt, ze na terenie dawnego cmentarza znajduje sie...plac targowy, a wladze ukrainskie nic z tym faktem nie zrobily, nie robia i zrobic nie zamierzaja. ---->>   https://www.facebook.com/andrzej.pisula.kazimierzdolny/

[2018-09-06] Gość
Interesujące wypowiedzi polskiego generała https://www.wprost.pl/kultura/10150729/gen-skrzypczak-stoimy-u-progu-kolejnej-wojny-swiatowej.html

[2018-10-07] interesujące
Ciekaw jestem co ma do powiedzenia MMX. Miał się odezwać tutaj. POzdrawiam

[2018-11-12] Ggggh
Poczytajcie o cyklu 676 lat, by sie wszystko zgadzalo, jesli to jest prawda a na to qskazuja dowody to nie bedzie wojny tylko....

[2018-11-22] mmx
Chcialbym tylko poinformowac, ze moj post z 14 pazdziernika wyparowal. Dziwne, bo ogladalem go dzien pozniej, wiec albo awaria serwera, albo cenzura :) Krotko - do bezimienny - tak, chcialbym stworzyc jakas stronke, ale nie umiem. Moze ktos chetny pomoc/dobrac jakis portal (nie musi byc darmowy), ale ja z grafika nie mam nic wspolnego. - do Cleaner - opowiesci Nostradamusa to jak biblia - n-te tlumaczenie traci sens. Jakos nie analizowalem nigdy dokladnie jego przepowiedni patrzac na to ze minelo wieeeele lat i wszystko mozna potraktowac z granica bledu nawet 1000 lat, a to juz zalatuje...teoriami. - odnosnie potopu - tak, bedzie cos takiego polaczone z wielkim syfem, smrodem, ale to bedzie po inwazji czarnoskorych/ciapatych. Mozliwe ze po ich migracji z (Indii?) do Europy. Ziemia (jej trajektoria, zmiana) bedzie miala tutaj duuuzo do powiedzenia. - pamietacie sprawe budowy zamku w puszczy ? Nie wiem jakie wyroki zapadna, ale zakladam ze on powstanie i zostanie budowa zakonczona. Nie, nie bedzie to domek wypoczynkowy dla bogackich :) - ciagota do powortu do kraju - tak, jezeli czujecie, to jak najbardziej mozna wracac bo bedzie tutaj...hmm...zaryzykowalbym stwierdzenie bezpiecznie, wiec moze powiem...odrobine wybuchowo, ale stabilnie - ot taka nasza polska definicja sytuacji. nie dobrze, ale tez i nie zle. - wypowiedz uzytkownika "[2017-03-11] Gość" - tak, masz w 30% swojej wypowiedzi racje i jest to zbiezne z moimi...wizjami (?) - Arka - oho, to moze najciekawsze, co ? Tak, jest to realizowane ale powoli. Tutaj pospiech zniszczylby wszystko. Mam pewne podejrzenia na razie (szczerze to nie zastanawialem sie jeszcze nad tym), ale to moze byc nasz karta przetargowa. Ot i dlaczego niektorzy mowia, ze bedziemy potega, bo nikt, kto wie ze dysponujemy jej moca nie bedzie nawet myslal o zaatakowania naszego kraju. Bedziemy omijani jak sedzia na boisku, nawet dotknac beda nas sie bali. Kurde nie wiem kiedy to moze byc, ale mysle ze w przeciagu 2-3 lat. Aha, w tym jeszcze czasie dojdzie do jakiegos przelomu/wynalezienia...czegos na naszym terytorium. Mozliwe ze to bedzie zamaskowanie funkcji Arki :) - glod/smrod - niestety, wojna (nie atomowa) niesie ze soba te...przywileje, aczkolwiek nie bedzie on az taki, albo nie bedzie trwal az tak dlugo. Kiedys wiecej o tym. - do AgA - mowisz o niepokoju w sobie itd. Niestety jest kilka czynnikow i to nie dotyczy tylko ciebie ale calych nacji/panstw czy rejonow. W wielkim skrocie (bo juz mi sie spac chce), to wiekszosc z was zapewne zauwazyla, ze chodzi ostatnio jakby otepiona, taka bezmozgowa masa, ktora idzie do pracy i wraca z niem. PAsje/ciekawe zajecia poszly w zapomnienie i nie chce sie wam nic. Kreatywnosc spada, prawda ? Czy takze zaczynacie chodzic pozno spac, zle czujecie sie jak wstaniecie wczesnie rano, a w nocy sie budzicie nie wiadomo dlaczego ? Powiedzialbym wam o co tutaj chodzi, ale jeszcze za wczesnie bo mam tylko przeczucie. Na razie wiem tylko, ze jest to celowe i nie jestesmy pierwszym krajem ktory tego doswiadczyl (jakby paraliz motywacyjny i decyzyjny). Dam znac pozniej. Ale bez sensu wyszledl ten komentarz - rzucam haslami jak Nostradamus, ale wybaczcie - moze sie to zmieni kiedys. Idealnie byloby stworzyc linie czasu z wydarzeniami+przepowiedniami, ale wpierw trzeba byloby wybrac jakis serwer poza EU, bo niestety bedzimy mieli za kilka lat znow cenzure. Niestety mowa nienawisci/fake news/false flag...to wszystko dzieje sie na naszych oczach i za jakis czas bedziemy posadzani za to, ze powiedzielismy komus iz ziemia jest geoida i nie jest plaska, gdzie akurat Ministerstwo Prawdy jawnie podaje, ze jest plaska. Zapamietujcie drobne, malutkie zmiany, bo to one stworza calosc - potezny system kontroli i ubezwlasnowolnienia. Gdyby od razu stworzono takie Ministerstwo, bylby wielki sprzeciw i bunt, wiec swiadomi tego "wielcy tego swiata" (a de facto tylko dwa narody) przegraliby na rozpedzie. Tak przy okazji tylko napomkne, ze moje posty sa usuwane z netu i nawet web nie zawsze znajduje je (albo strony nie archiwizowane). Zaraz jakis trol powie zebym przestal cpac, pic i tak dalej (czyli osmieszyc mnie wg standardowej "procedury"), ale ja nie pije, nie pale, nie cpiem :)

[2018-11-22] mmx
Krotko - do bezimienny - tak, chcialbym stworzyc jakas stronke, ale nie umiem. Moze ktos chetny pomoc/dobrac jakis portal (nie musi byc darmowy), ale ja z grafika nie mam nic wspolnego. - do Cleaner - opowiesci Nostradamusa to jak biblia - n-te tlumaczenie traci sens. Jakos nie analizowalem nigdy dokladnie jego przepowiedni patrzac na to ze minelo wieeeele lat i wszystko mozna potraktowac z granica bledu nawet 1000 lat, a to juz zalatuje...teoriami. - odnosnie potopu - tak, bedzie cos takiego polaczone z wielkim syfem, smrodem, ale to bedzie po inwazji czarnoskorych/ciapatych. Mozliwe ze po ich migracji z (Indii?) do Europy. Ziemia (jej trajektoria, zmiana) bedzie miala tutaj duuuzo do powiedzenia. - pamietacie sprawe budowy zamku w puszczy ? Nie wiem jakie wyroki zapadna, ale zakladam ze on powstanie i zostanie budowa zakonczona. Nie, nie bedzie to domek wypoczynkowy dla bogackich :) - ciagota do powortu do kraju - tak, jezeli czujecie, to jak najbardziej mozna wracac bo bedzie tutaj...hmm...zaryzykowalbym stwierdzenie bezpiecznie, wiec moze powiem...odrobine wybuchowo, ale stabilnie - ot taka nasza polska definicja sytuacji. nie dobrze, ale tez i nie zle. - wypowiedz uzytkownika "[2017-03-11] Gość" - tak, masz w 30% swojej wypowiedzi racje i jest to zbiezne z moimi...wizjami (?) - Arka - oho, to moze najciekawsze, co ? Tak, jest to realizowane ale powoli. Tutaj pospiech zniszczylby wszystko. Mam pewne podejrzenia na razie (szczerze to nie zastanawialem sie jeszcze nad tym), ale to moze byc nasz karta przetargowa. Ot i dlaczego niektorzy mowia, ze bedziemy potega, bo nikt, kto wie ze dysponujemy jej moca nie bedzie nawet myslal o zaatakowania naszego kraju. Bedziemy omijani jak sedzia na boisku, nawet dotknac beda nas sie bali. Kurde nie wiem kiedy to moze byc, ale mysle ze w przeciagu 2-3 lat. Aha, w tym jeszcze czasie dojdzie do jakiegos przelomu/wynalezienia...czegos na naszym terytorium. Mozliwe ze to bedzie zamaskowanie funkcji Arki :) - glod/smrod - niestety, wojna (nie atomowa) niesie ze soba te...przywileje, aczkolwiek nie bedzie on az taki, albo nie bedzie trwal az tak dlugo. Kiedys wiecej o tym. - do AgA - mowisz o niepokoju w sobie itd. Niestety jest kilka czynnikow i to nie dotyczy tylko ciebie ale calych nacji/panstw czy rejonow. W wielkim skrocie (bo juz mi sie spac chce), to wiekszosc z was zapewne zauwazyla, ze chodzi ostatnio jakby otepiona, taka bezmozgowa masa, ktora idzie do pracy i wraca z niem. PAsje/ciekawe zajecia poszly w zapomnienie i nie chce sie wam nic. Kreatywnosc spada, prawda ? Czy takze zaczynacie chodzic pozno spac, zle czujecie sie jak wstaniecie wczesnie rano, a w nocy sie budzicie nie wiadomo dlaczego ? Powiedzialbym wam o co tutaj chodzi, ale jeszcze za wczesnie bo mam tylko przeczucie. Na razie wiem tylko, ze jest to celowe i nie jestesmy pierwszym krajem ktory tego doswiadczyl (jakby paraliz motywacyjny i decyzyjny). Dam znac pozniej.

[2018-12-17] 9ss6
Dlaczego ludzie przytaczają tylko przepowiednie osób które miały styczność z katolicyzmem? Oprócz chrześcijan nikt nie jest tak uduchowiony żeby mieć wizje?

[2018-12-18] Gość
"Ma dojść do wielkiego najazdu islamu na Europę. Ma to być starcie dwóch wielkich cywilizacji. Cywilizacji Zachodniej z Kalifatem Wielkiego Talibanu - jak nazywał Nostradamus imperium islamskie. Do Francji ma napłynąć tylu wyzbawców proroka, że kraj ten nie będzie mógł sobie z nimi poradzić. Najpierw ma wybuchnąć wojna domowa we Francji spowodowana przez żyjących w niej muzułmanów a potem krwawe walki ogarną cały kraj i nastąpi rozpad państwa. Paryż ma spłonąć z rąk swoich muzułmańskich mieszkańców. Od tego momentu mają zacząć się wielkie rewolucyjne zmiany na całym świecie które Nostradamus określa jako wielki kataklizm. " Jest 17 12 2018 porozumienie ONZ w sprawie migracji podpisane w Marakeszu. Zaczyna się... Ale jeszcze ma przyjść kryzys gospodarczy, to ostatni znak. Potem jak już wszystkie porozumienia pokojowe zostaną zawarte wojna.

[2018-12-28] Mat van Hallal
merkelowa juz wpuscila islamistow do Europy za pomoca swojego braku rozumu... wszystko jest na dobre drodze

[2019-01-08] Gość
Gdzie można poczytać o przepowiedniach Nostradamusa, np. po angielsku? Widzę tylko polskie strony mówiące o przepowiedni Nostradamusa na temat Wielkiej Lechii i Słowian, ale kompletnie nic nie mogę znaleźć na zagranicznych stronach. A raczej dobrze potwierdzić źródło...

[2019-02-19] Eloud
Zmiany na Ziemi wraz z przybliżonymi datami zdarzeń według interpretacji Arteuzy - Centuriona od 2010 do około 2050 roku. I Zmiany Geologiczne Zaktywizują się wybuchy wulkanów, w tym też starych oraz trzęsienia Ziemi. Zaczną nas nawiedzać coraz częściej to wichury, huragany, to znów długotrwałe opady deszczu, bądź upały i susze. W wyniku przyspieszonego topnienia czap lodowych na obu biegunach zacznie się podnosić szybciej poziom wód mórz i oceanów. Zmienią się strefy klimatyczne, ostatecznie Polska znajdzie się w strefie cieplejszej. Eloud.

[2019-03-06] Gość
Interesujące jest jak zmieniają się komentarze z biegiem lat. Od całkowitej niewiary i wręcz kpin do akceptacji?

[2019-03-11] Gość
Najpóźniej jesienią wojna z Rosją na Ukrainie. Wpierw jakieś niezadowolenie z wyników wyborów i bunty (przeciwnicy kontra zwolennicy Poroschenki/układu władzy), potem krwawa prowokacja USmanów w Donbasie (rękoma UPAińców, a kto wie czy i nasze gromowe wojactwo nie przyłoży się do tego), jakaś rzeź cywili i finalnie zmuszenie Putina do interwencji oraz prezentacja w mediach Rosji jako głównego winnego agresji. Wojna ta będzie krótka, obudzi strach, że to już III wojna, ale nie, to nie będzie jeszcze ta wojna, tylko przedbiegi (w znaczeniu ładnych paru lat być może nawet dekady przed). Rosja przegra to starcie (Trzon NATO wsparty lotnictwem USA, a mięcho armatnie zapewnią głównie Angole, Rumuni i Polacy) wizerunkowo, choć uzyska rozbiór Ukrainy, natomiast przegrana NATO jawiąca się z początku jako sukces, doprowadzi do upadku tej organizacji i jej rozwiązania (jakiś też dłuższy czas po tej wojnie, nie od razu). Wszystko to będzie wstępem do totalnego upadku Europy, USA i walut fiducjarnych (około 2025 roku), Rosja oczywiście też zaliczy upadek jeszcze bardziej spektakularny, ręce będą zacierały Chiny. Możliwe jest przesunięcie realizacji planu wojny na Ukrainie na przyszłe lata, wszystko w rękach prawdziwych rządzących tym światem, co im tam do łba strzeli i będzie dla nich dogodniejsze, tak to wykonają (spółka Rotszyld&Rockefeller et consortes). Chyba nie muszę pisać jak będzie się zachowywała nasza waluta w przypadku zaognienia konfliktu na Ukrainie. Jako kraj faktycznie przyfrontowy oberwiemy na osłabieniu złotówki mocno (jak teraz obrywa Turcja na osłabieniu liry). Taka będzie cena za bycie w obozie USmańsko/masońskim(choć wyboru tu raczej nie ma za dużego bo albo ten albo prorosyjski, a ten też skazany na porażkę). 500+ to będzie wtedy już chyba tylko na pieluszki, a może i to nawet nie. A emerytury trzeba będzie obcinać, jak na Łotwie po 2008 roku przez moment.

[2019-03-17] Eloud
II Zmiany wywołane siłami kosmosu. 1-Prawdopodobnie pierwszą katastrofę kosmiczną spowoduje około 2023 roku uderzenie meteoru, odłamka komety, ogromnego głazu w środkową część Oceanu Atlantyckiego, w pobliżu wysp Azorskich. Następstwem tego mają być;-ogromne fale tsunami, które uderzą z przeogromną siłą w wybrzeże Europy Zachodniej, Afryki Zachodniej, wybrzeża państw basenu Śródziemnomorskiego, wybrzeża Wschodnie obu Ameryk, a najbardziej wyspy Oceanu Atlantyckiego. Między Europą, a Afryką, to jest w przesmyku Gibraltarskim fale tsunami mają się spiętrzyć, aż do 1000 metrów wysokości. Prawdopodobnie fale te tracąc wysokość dotrą do Paryża. Przez 2-3 lata po tym nastąpią śnieżne, mroźne zimy. W Kanadzie ogromne śniegi, mróz -95oC, na równiku śnieg obrzydliwy, mróz -20oC, w Polsce mróz -40oC. Pory letnie mają być szare, mroczne. Ostrzeżenie dla Polski. -Powstałe na Oceanie Atlantyckim fale tsunami po kilku, bądź kilkunastu godzinach spiętrzą wody Bałtyku i zaleją w zależności od konkretnego wycinka od kilku do kilkunastu kilometrów naszego Wybrzeża. Chyba ze znacznej większości tych obszarów woda się cofnie, ale na żuławach ma zostać. -Na zalanym półwyspie Helskim, Mierzei Wiślanej i pasie Wybrzeża od Pobierowa(Zachodniopomorskie) do Ustki powstaną gdzie nie gdzie wysepki. Wody Bałtyku mają też zalać część Gdańska. - Gdy ujrzymy zbliżającą się do Ziemi rosnącą kulę światła trzeba mieszkańcom samego Wybrzeża wejść na pierwsze, drugie piętro, bądź odjechać w kierunku Południowym, oby nie w rejon Nadodrzański, lub Mazur Północno-Wschodnich. -Podobno, jakiś czas później leżący u podnóża Alp, Mortar(Lombardia-Północne Włochy) nawiedzi potężne trzęsienie Ziemi. Przesunie się ono przez Alpy do Niemiec, a później w formie falowej wzdłuż wąskiego pasa naszego przybrzeża, aż po Finlandię, którą to wody zatoki Bortnickiej mają oderwać od Norwegii i Szwecji. Skandynawia ma zostać wyspą. Eloud

[2019-04-03] Eloud
Zmiany wywołane siłami kosmosu. 2-Prawdopodobnie drugą katastrofę kosmiczną ma spowodować jesienią 2044 roku przejście przez nasz Układ Słoneczny odległej planety o ogromnej sile oddziaływania (magnetycznej) zwanej różnie; Nemezis, Marduk, Nibru, planetą X, planetą Śmierci. Jej przejście ma spowodować; - Całkowite przestawienie biegunów magnetycznych Ziemi. - Przesunięcie biegunów geograficznych Ziemi o przeszło 800 km. - Trzydobową ciemność na całej Ziemi. - Cud Krzyża. Na niebie ma pojawić się jasność w kształcie krzyża, ale nie będzie rozpraszać ciemności. - Mocne rozbujanie Oceanów i Mórz. - Przez trzy dni osłabnie mocno przyciąganie ziemskie, każdy odczuje wyjątkową lekkość. - Każdego ogarnie strach, zacznie sądzić, że nadszedł Koniec Świata. Po przejściu owej planety wszystko wróci do normy. Najprostsze zalecenia na te dni; - Uszczelnić okna, drzwi, kratki wentylacyjne przed podtruwającym powietrzem. - Zasłonić okna, aby serce nie stanęło z przykrego dla oka widoku; ogromnej, rdzawej planety.- Zaopatrzyć się wcześniej w świece woskowe, święcone. Tylko one mają świecić. Chyba przez te trzy doby nie będzie dostaw prądu. - Zaopatrzyć się wcześniej w ocet i masło śmietankowe. Ocet rozlany na talerzu ma pomóc pochylającym się nad nim w oddychaniu. - Masło śmietankowe ma podobno pomóc w łagodzeniu powstających dość szybko na skórze swędzących owrzodzeń. Przejście owej planety ma zmienić kierunek najbliższej nam planety Venus. Prawdopodobnie od XXIV wieku Polska wraz z Francją zacznie wysyłać na nią wyprawy kosmiczne, a jakiś czas później dołączą jeszcze do nich Nowe Chiny i Nowe USA. Podobno wraz z odejściem owej planety ma nastąpić koniec zmian geologicznych, ale wszystkie mapy oceanów, mórz, jezior, a nawet rzek trzeba będzie w znacznej mierze odtwarzać od nowa. Widok Ziemi ma być bardzo, ale to bardzo smutny, przygnębiający. Szczególnym wyjątkiem ma podobno być Polska. Eloud

[2019-04-10] Gość
Francja już płonie, palone są kościoły, sprawcy oczywiście nieznani. Niemcy przestają istnieć w ciszy. W Afryce chrześcijanie giną tysiącami. Pytanie nie brzmi już: Kiedy wybuchnie wojna? Pytanie brzmi: Kiedy wojna przeniesie się do Europy?

[2019-04-15] Gość
i jeszcze to spalenie katedry Notre Dame, to juz przerasta nasze wyobrażenia

[2019-05-24] Wanda
Francji już nie ma dzisiaj także w Lyonie zginęli i zostali ranni niewinni ludzie przez wybuch ładunku domowej roboty...

[2019-05-31] Król LEL
Tak, to wszystko prawda. Ale nie obawiajcie się. Wróciliśmy by Was chronić i przeprowadzić przez trudny czas. Śmierć nie istnieje. To tylko przejście z jednego doświadczenia w drugie. Będzie dobrze. Bo tak ma być. Pokój Arianom.

[2019-06-11] iza
Szukałam w angielskojęzycznym necie potwierdzeń i znalazłam w paru interpretacjach słowo "Mahdi" i w paru, że Europa Wschodnia (niestety, zaliczają nas do wschodniej) zostanie wyzwolona przez wojska pod biało-czerwoną flagą. Dotyczyło to III WŚ. Mnie do przepowiedni Aretuzy przekonał fakt, że artykuły były pisane w r. 2009, gdzie nikomu nie przyszedł do głowy najazd ciapaków i sam Aretuza trochę w to nie dowierzał. A jednak.... No i o. Klimuszko - to samo.

[2019-07-01] Eloud
III Przybliżone zmiany Polityczne na Ziemi do około 2050 roku. 1- Z kilku dat, w których może rozpocząć się III Wojna Światowa Centurion odrzucił rok 2010, 2012, 2100. Według jego otwartej interpretacji "Nostradamus" wskazał w swych przepowiedniach na rok 2021. Od około 2019 roku armia Polska, a trochę później całą Polską ma zacząć kierować generał; w bardziej samodzielny sposób, brak nazwiska. Być może już w obecnym, 2019 roku w azjatyckiej części Rosji dojdzie do buntu wojska. Ów samozwańczy poryw ma zostać przez centralne siły Rosji oraz silnie wspomagające ich siły chińskie stłumiony. Być może także w 2019 roku władzę w Pakistanie przejąć mają Talibowie. Jednooki Talib, urodzony u zbiegu dwóch rzek; Tygrysu i Eufratu ma przyjąć imię, Mahdi, ogłosić się kalifem Pakistanu i zmienić jego nazwę na "Taliban". Być może w następnym, 2020 roku Taliban uderzy na VAR-Zjednoczone Emiraty Arabskie. Po trzech dniach zaciętych walk ma dojść do ugody, na mocy której Mahdi umocni swą pozycję wodza Świata Islamskiego. Następnie przyłączając siłą do siebie dwa przeciwstawne sobie obozy Szyitów i Sunnitów przeorganizuje nadzwyczaj szybko Taliban w bardzo prężny, zaborczy kraj. Ma on obejmować kolejno; część Ajzji Południowej, Półwysep Arabski, Afrykę Północną, Przyszły Sułtanat Malajów. Być może w połowie 2020 roku Talibowie zdetonują w Afganistanie ładunek jądrowy. Także w 2020 roku, Rosjanie mają wkroczyć na Ukrainę i dojść do Kijowa. W wyniku kontruderzenia sił NATO zostaną z niej wyparci, a biorąca udział w ataku na Ukrainę Białoruś ma stracić na rzecz Polski Grodno i Brześć. Na początku 2021 roku USA ma ogarnąć Wojna Domowa. Owe rozdarcie wewnętrzne naszego głównego sojusznika może spowodować ograniczenie jego obecnego zaangażowania w Polsce, zaś Niemcy, wraz z Francją, Holandią i Belgią zaczną tworzyć Stany Zjednoczone Europy pozostawiając resztę państw Unii Europejskiej samym sobie. Nie zdążą. W 2021 roku w Jerozolimie ma zostać podpisany pokój, obwieszczający całemu Światu spokojne życie obok siebie Żydów, Chrześcijan i Muzułmanów. Kilka godzin później Chiny uderzą na azjatycką część Rosji, a Taliban nieznacznie ich wspomagając zacznie atakować kolejno; Grecję, Włochy, Izrael. Być może na prośbę państw Bałtyckich i Ukrainy nasze wojska wkroczą na ich ziemie. Podobno tragiczne skutki uderzenia meteoru w Atlantyk około 2023 roku mają przerwać na dwa lata wszelkie działania wojenne na Ziemi. Eloud

[2019-07-25] Ruan
Eloud -Centurion się pomylił. Obecnie szacuje się, że początek wojny to rok 2030 lub 33.

[2019-08-06] Bea
Te daty które tu czytam Eloud nie mają pokrycia ,nie będę tłumaczyć dlaczego ale przyjdzie na to czas .

[2019-08-21] Patriszjat
Ruan, dokładnie. Chociaż, za granicą jeszcze bardziej rozciągają początek wojny i szacują bliżej lat 40. Eloud jeszcze musi się wydarzyć mnóstwo tragedii zanim rozpocznie się wojna. Też przestudiowałam Centuriona, forum GP oraz forum końca świata. Nie mamy jeszcze dekady superterroryzmu, wciąż żyje królowa Elżbieta, a przed nami dopiero kryzys gospodarczy i cenzura, którą juz widać, bo bardzo cieżko ostatnio o rzetelne informacje, a jak już wyszukam to zaraz znikają z sieci. Proponuję zrobić sobie oś czasu/wydarzeń do rozpoczęcia wojny. Swoją drogą nawet w zakłamanych mediach coraz głośniej o wojnie. Przed II WŚ też długo mówiono, że wojna się zbliża, a zanim wybuchła dużo wody upłynęło.

[2019-09-26] Ruan
Patriszjat niestety masz rację - wszystko znika z internetu. W skrócie: 1 Wojna wybuchnie w 2030 r.(najprawdopodobniej). Rozpocznie się atakiem Chin na Rosje. 2.Potem zaatakuje zjednoczony islam na Europę. 3 Wojna będzie trwać 27 lat. Wcześniej uderzy meteoryt ok 2033r. Zniszcenia potworne na całej Ziemi i dwuletnia zima na całym świecie (dlatego aż 27 lat). 4. Zginie 6 mld ludzi ok 2/3 populacji Ziemi Tu linki; 8. Jak się wyraził Nostradamus „Po 100 latach znów będą się ze sobą porozumiewali” - prawdopodobnie chodzi o internet i telefonię komórkowa. Persage II 22, 1 W dwudziestym i pierwszym nowe średniowiecze, Tak jak w piątym do trzynastego. Pięćdziesiąt będzie trwała odbudowa, A po stu będą się znowu komunikować. Po płomiennych wybuchach grzybów, Nad skażone obszary z wielkim wiatrakiem,(śmigłowce) Nadlecą ryczące żelazne ptaki. Rozsypią biały pył, który niebawem Odrodzi powietrze, wody i ziemię, Dla tych co pragną ją uprawiać przetrwać. https://dmr44blog.files.wordpress.com/2014/10/nostri3.pdf https://edoc.site/nostradamus-kiedy-wybuchnie-iii-wojna-wiatowa-interpretacja-pdf-free.html http://koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/ https://www.dailymotion.com/video/x6cjuo4 http://koniecswiata.info/forum/topic/232/wiek-xxi-wizje-i-przepowiednie-wolna-dyskusja-i-dociekania/ http://koniecswiata.info/forum/forum/6/przepowiednie-nostradamusa/ http://iluminaci.com/ads/przepowiednie-nostradamusa-tlumaczenie-centurii-czterowierszy-jasnowidza/ https://www.dailymotion.com/video/x71djsy?playlist=x569mu https://www.dailymotion.com/playlist/x569mu 9. Zagadka: Za sprawą sprzedajnego kanclerza, Niedźwiedź przeciągnie podwodne linie, Brzydka władczyni nie zmieni decyzji- Wielka klapa i Wielka strata pogrąży chciwą Germanię!

[2019-09-30] Patriszjat
Ruan, ze wszystkim się zgadzam. Odniosę się do pkt 9. Nie rozumiem skąd pomysł na zagadkę. Raczej jest to logiczne do rozszyfrowania, gdy śledzi się na bieżąco "rzetelne" informacje. Chodzi o Nord Stream 2, wielka klapa, gdyż po sankcjach nałożonych na Rosję (Niedźwiedź), podniesie horrendalnie ceny, lub całkiem zaprzestanie przesyłać gaz a wówczas Niemcy się pogrąża. Jestem przed 30stką, znajomi patrzą na mnie jak na idiotkę, gdy mówię co się może zdarzyć w przyszłości. Ale gdy zapłonęła katedra Notre Dame sami dzwonili co o tym myślę, a mnie nie dziwiło to. W zasadzie chyba wszystkich, którzy zagłębili się w Nostradamusa niewiele dziwi, raczej odhaczają kolejne spełnione przepowiednie. Chociaż, tez ta wiedza nie obliguje nas do znajomości wszystkiego, np nie wiem (chociaż miejsce jest wytyczone wśród różnych przepowiedni) gdzie miałabym z rodzina uciec podczas uderzenia meteorytu. Mieszkam na terenie nizinnym, blisko gór, choc moje góry tez nie będa bezpieczne. Mimo wszystko, życzę wszystkim SPOKOJNYCH i w pełni wykorzystanych lat. Chociaż, prognozy sa bardzo optymistyczne dla Polski, większość błędnie twierdzi, że będziemy światową potęgą. Po prostu nie będzie u nas tak dużych zniszczeń jak np w Hiszpanii, Włoszech czy Anglii dlatego szybko się odrodzimy, bo przyłączymy się do okupanta jak inne kraje które podczas ostatniej wojny, np Czechy. Pozdrawiam.

[2019-10-08] Gość
Ludzie jak w tym kraju ma byc dobrze jak wy w kolko wybieracie miedzy tyfusem, a cholera. Ida wybory a wy ciagle glosujecie na sondaze, a nie tak jak wam serce podpowiada. Sondaze sa naciagane, to zwykla socjotechnika. Zrozumcie, ze trzeba w koncu wywalic magdalenkowy uklad POPIS z sejmu i wtedy w Polsce bedzie normalnie. Oni nie sluza naszemu krajowi - jedni podnozki Brukseli, drudzy pacholki USA. Im chodzi tylko i wylacznie o wladze. Zycie w splendorze i luksusach przez kolejne 4 lata na koszt podatnikow. Zrozumcie, ze PIS nie daje wam 500+ z troski o was, czy o wasze dzieci. To jest zwykle kupowanie glosow i to jeszcze waszymi pieniedzmi. Tak placicie za to w podniesionych kolejnych podatkach i daninach. Zrozumcie ze dobrobyt buduje sie obnizajac podatki, a nie rozdajac pieniadze. Ja chce zyc godnie ze swojej pensji, a nie dostawac jekies ochlapy od panstwa. Jest jedna partia ktora chce obnizac podatki, nie dawac, ale i tez nie zabierac, ale ja wam nie bede mowil na kogo glosowac. Powiem wam, na kogo nie glosowac - trzeba pogonic POPIS! I trzeba ruszyc sie z domu i isc na wybory. Nie patrzcie na sondaze. Namowcie cala rodzine i idzcie glosowac przeciwko POPIS. Te szkodniki niszcza Polske od ponad 2o lat pod roznymi nazwami. Biedy nie da sie zniesc ustawa tak jak to Kaczynski planuje poprzez podniesienie placy minimalnej. Niezbyt inteligentni juz sie ciesza, ze beda wiecej zarabiac, ale przeciez nie pomysla, ze na przyklad szef piekarni bedzie musial podniesc pensje piekarzom i chleb bedzie kosztowal 8PLN. I tak samo w kazdej innej branzy. Dlaczego nie mozna podniesc skandalicznie niskiej kwoty wolnej od podatku, a wydaje sie miliardy na 500+ ? Dlaczego ta banda z Wiejskiej ma kwote wolna od podatku w wysokosci 30tys. a my 10 razy mniej? To nie jest ani dobre prawo, ani sprawiedliwosc. Kopiujcie ten komentarz i wklejajcie na swoim facebook-u, twitterze i gdzie tylko sie da.

[2019-10-10] Gość
I teraz ciekawi mnie, czy to co dzieje się z Syrią, to co głosi Erdogan, to czy to początek wszystkich kataklizmów z proroctw?

[2019-10-12] Gość
Przepowiednie dane nam są od Boga po to by je zmienić, tylko ci którym brak sumienie i współczucia chcą by się sprawdziły. Generał dyktator to taka nasza Polska wersja Stalina, znajdę gnidę i zabiję bo tak należy zrobić. Nie chcę by wielkość naszego Polskiego narodu była budowana na ludobójstwie miliardów ludzi rękoma Islamu i Chin. Wisi mi zdanie tej części z was, którzy zatracili się w przepowiedniach. Za pragnienie ich spełnienie srogo zapłacicie po śmierci

[2019-10-25] Gość
Co za brednie

[2019-11-07] Gość
Przepowiednie, które przedstawił Arteuza/Centurion a są udostępniane przez Moogi oraz Atraktor, nie są dziełem Nostradamusa. Proroctwa Omen i im podobne Nostradamusa czy to Młodszego nie istnieją na zagranicznych stronach badaczy dzieł Nostradamusa. Każdy kto ma mózg gdzie trzeba to sprawdza owe zagraniczne strony oraz fora, zaczynając od Francuskich. Napiszcie mail do zagranicznych badaczy by odpowiedzieli wam na pytanie, które przepowiednie Nostradamusa są prawdziwe.

[2019-11-10] izi
Gościu 2019-10-08 Daj nam spokój z polityką, co? Tylko dzieli a my się tu mamy jednoczyć przeciwko wspólnemu nieszczęściu jakim jest III WŚ. Więc wsadź sobie tę politykę w d...ę.

[2019-11-10] izi
Jeśli wojna ma się zacząć w 2030 (ja uważam, że w 2027) to następny rok będzie pierwszy Wielkiego Terroru...

[2019-11-10] ligia
Gościu 2019-10-12 Kto normalny chce, żeby się sprawdziły tak straszne przepowiednie? Co ty pitolisz? To że tutaj wchodzimy i komentujemy nie znaczy, że łakniemy IIIWŚ. Po prostu to jedno z nielicznych miejsc, gdzie w miarę spokojnie można podyskutować.

[2019-11-27] Strusiek
polecam poczytać o masonerii temat bardzo rozległy i zamieszane są to praktycznie wszystkie głowy państw i elity. Tutaj świadectwo Ronalda Bernarda jak naprawdę działa świat i jaką jest iluzją. Pozdr! https://www.youtube.com/watch?v=faxh7U-LBeQ

[2019-11-27] Gość
Ja Wam wszystko wyjaśnię, otóż katastrofa kosmiczna nastąpi w 2071r.a dlaczego ano dlatego że Nostradamus w swojej centurii oznaczył to dokładnie a zatytuował ją X72 i podał datę 1999 czyli trzeba dodać do 1999 72 i mamy rok zdarzenia ale to nie jedyna wskazówka ponieważ Majowie w sierpniu 3113 r.p.n.e zaobserwowali tzw. narodziny Wenus a to jest 5184 lata od tego wydarzenia a to jest 5 część roku Trhiteniusa czyli 25920 lat a to jest pełny obrót Heliosfery

[2020-01-08] Zoey
Twoje uwagi izi chyba właśnie się spełniają mamy 2020 rok wedłuk Twoich sugestii pierwszy rok Wielkiego Terroru i już eskalacja na lini USA Iran...do tego katastrofy naturalne na całym świecie jak dziś wygląda Australia w której wyginą endemiczne gatunki zwierząt i roślin brak słów

[2020-01-20] izi
Zoey, katastrofa w Australii to też robota terrorystów, ekoterrorystów. Zakazali kontrolowanego wypalania, które od prawieków chroniło przed takimi pożarami i jest co jest. Pogrom na skalę światową... Sprobuję dołączyć zrzut mapki z ich oficjalnej strony (fire department), gdzie widać, jak można było powstrzymać pożar...

Obrazek do komentarza

[2020-01-26] Gość
to już wszystko niedługo bo dzisiaj zło dobrem nazywają usprawiedliwiają niegodziwość robią targowice ten rok to rozpad uni europejskiej i wojna w iranie

[2020-01-29] Gość
I oto dopiero początek 2020 i na naszych oczach spełniają się najczarniejsze wizje. Już w pierwszych dniach stycznia poważna groźba wojny nuklearnej na bliskim wschodzie, styczeń się jeszcze nie skończył a Coronavirus z Chin szaleje, kolejne plagi w Australii po pożarach grad a teraz plaga pająków jadowitych, niespotykana od kilkudziesięciu lat szarańcza pustynna w Afryce,nie opanujemy tego my zwykli obywatele jesteśmy jak króliki doświadczalne dla tych co zaplanowali wprowadzenie nowego porządku świata...

[2020-02-01] izi
Zastanawiam się, co łączy epidemię coronavirusa z protestami w Hong Kongu, które zaczęły wymykać się spod kontroli. Oczywiście nikt już nie będzie protestował ze strachu przed wirusem... Inna sprawa nad którą się zastanawiam: czy wirus jest wuhańskiego pochodzenia, czy może amerykańskiego? Tak, jestem pasjonatką teorii spiskowych i w takich przypadkach jak ten zadaję sobie pytania: jeśli nie jest to epidemia naturalna, kto ją wywołał, kto miał interes w jej powstaniu? Nie tylko samej epidemii, ale ogólnoświatwoej histerii? Grypa jest bardziej zaraźliwa i zmarło na nią w sezonie 19/20 więcej osób niż na coronawirozę, a jednak nikt nie panikuje...

[2020-02-18] Gość
Brak zimy w Polsce i mrozow spowoduje ze rozne robactwo wyjdzie z Ziemi na Wiosne i nie trzeba bedzie koronowirusa zeby ludzie iumierali

[2020-02-20] Pietro
Choruje ktos u was w rodzinie na raka ? Niech zrobi badanie moczu na na obecnosc glifosatu. To substancja rakotworcza ktora rolnicy pryskaja masowo wszystkie zboza, a takze owoce i warzywa. Karmia bydlo pasza z glifosatem. Ten syf wykryto ostatnio w kaszach z lidla i ostatnio z biedronki. To jest tylko wierzcholek gory lodowej. Glifosat jest niemal w kazdym jedzeniu z marketu. Nie dajmy sie truc Polacy, trzeba to naglasniac. Wiecej mozecie dowiedziec sie na kanale youtube o nazwie: Marcin Bustowski

[2020-02-21] Gość
Kochani - jeśli ktoś mnie czyta - niedawno obudziłam się z SILNYM przeświadczeniem, że trzeba robić zapasy na MIESIĄC bez prądu i rok bez niczego. Robię. Dzielę się z Wami z czystej sypatii do tego portalu. Wasza Izi.

[2020-02-26] Iiii
A z czego to przeswiadczenie?? Bo tak ci sie przysnilo?? Czy coś się dowiedziałeś....

[2020-02-29] Gość
a może ta zółta fala ktorą przepowidali, to ten koronawirus z Chin? To jest mozliwe. Zaś co do zapsów, tomasz rację, zrobiłam kilka dni temu, choc czuję ze nie kłamią i jak na rzie nie ma u nas wirusa i chyba przejdziemy przez to lżej niz inne narody.

[2020-03-14] Popraraństwo
Każdy coś przepowiedział. Jednakże żółte osóbki.. Chiny itd. USA Włochy Ale widać że u nas Lżej jakoś. Wierzmy... Będzie lżej dla duszy.

[2020-03-15] Gość
MOZLIWE ,ZE chINY TEZ STUJĄ VIRUSA PRZED III WOJNĄ. Zofia

[2020-03-17] izi
@Iiii Ja mam bardzo silną intuicję. Poza tym mam wykształcenie medyczne i od stycznia obserwuję i analizuję Wuhan.

[2020-04-22] Gość
Jaki piękny obraz tych cudownych krystalicznych katopedofilòw i karierowiczów .... nie mających nic wspólnego z wiarą a już na pewno nie z pokojem czy dobrocią !!!! Hipokryci !!! Luiza

[2020-04-25] Gość
Ja to uważam,że to co teraz się dzieje to jest wypełnianie się całej apokalipsy.Przeczytajcie przepowiednie apokalipsy całość tzn.wszystkie trzy na raz jedna po drugiej.Zastanówcie sie przez chwilę.Przemyślcie to co jest tam napisane.Później przesłuchajcie III sekret fatimski.Trwa 8:40 i porównajcie to do tych trzech tajemnic fatimskich to zobaczycie że sprawdza się to wszystko oczym jest napisaane w apokalipsie.Nie zrozumiecie tych tajemnic jak będziecie czytać ją na wyrywki.Tzn.teraz pierwszą,za godzinę drugą,jutro trzecią.Czytajcie wszystkie trzy na raz.Jedną po drugiej a zobaczycie że to co teraz sie dzieje to to dzieje się to co jest zapisane w tych trzech tajemnicach.Szczegulnie jest to napisane w trzeciej tajemnicy.

[2020-05-02] Gość
mówił Ruskom stary górol, Polska będzie aż po Ural, za Uralem bedom Chiny was nie będzie sk….syny

[2020-10-15] Obserwator
mmx, zwracam się do ciebie. Gdzie jesteś ? Wiele wątków z twoich wizji powoli odnajduję z innych źródeł. Czy śledzisz forum ? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)