Logowanie do serwisu
WiGometr - Indeks Nastrojów Inwestorów
Czy luty na gpw będzie ?
wzrostowy
spadkowy
horyzontalny

Głosuj

Zagłosuj aby zobaczyć wyniki ankiety.

Publiczny

--- Prognozy giełdowe na 2018 r

 

Prognozy giełdowe na 2018 rok

 

 

Synonimem 2018 roku będą: nowe szczyty hossy a później krach na giełdach, szczyt koniunktury w gospodarce, bardzo duża zmienność na walutach, nowa wojna w Zatoce Perskiej celem budowy Wielkiego Izraela. W Niemczech odsunięta zostanie od władzy Aniela Merkel.

W Europie możemy spodziewać się nowej zwiększonej fali zamachów terrorystycznych oraz protestów społeczeństw państw Europy Zachodniej w odpowiedzi na niemoc europejskich rządów i terror pokojowych "uchodźców".  Na mocy porozumienia między USA, Izraelem, UK i Polską będziemy systematycznie dążyć do rozbicia EU co będzie coraz bardziej skuteczne i będzie znajdowało poparcie innych krajów. Zresztą bardzo słusznie. 

W Polsce - będzie względny spokój i wielkie strzyżenie Polaków na około 70 mld $. Po 3 królach będzie kosmetyczna poprawka rządu. Prawdziwa zmiana nastąpi dopiero na wiosnę. Głównym rozgrywającym w polskiej polityce wcale nie jest niejaki Jarosław Kaczyński jak mylnie sądzi wielu ale Lejb Fogelman oraz Jonny Daniels. W Polsce - z fazy planowania wejdziemy w fazę realizacji koncepcji budowy państwa Polin zwanej niegdyś jako Judeopolonia. Gorącym orędownikiem takiego państwa jest chanukowy prezydent - Andrzej Duda wielki zwolennik syjonistycznej sekty Chabad-Lubawicz.

Kolejnymi wielkimi aktorami na scenie politycznej którzy będą działali po cichu ale bardzo skutecznie na polu ekonomicznego strzyżenia Polaków będą członkowie śmiertelnie niebezpiecznej loży B'nai B'rith Polin oraz Komitetu Żydów Amerykańskich (AJC) których "z radością i satysfakcją" powitał na polskiej ziemi chanukowy prezydent otwierając w tym roku w Warszawie przedstawicielstwo tej organizacji. Czy było warto otwierać tę placówkę ? Oczywiście, że tak. Dzięki wielu zabiegom w ostatnich dniach grudnia Senat USA przyjął ustawę Justice for Uncocompensated Survivors (JUST) Act of 2017 na mocy której Polska jest zobligowana do zwrotu organizacjom żydowskim mniej więcej około 70 mld $ jako mienia pożydowskiego. Jest to już obowiązujące w USA prawo i US będą musiały je egzekwować. Jeśli w istocie tak się stanie - na co wszystko wskazuje - to oznaczać to będzie całkowity upadek i biedę wielu przyszlych pokoleń Polaków. Polacy staną się autentycznymi dziadami i niewolnikami we własnym kraju - elitą zaś będą ci którzy przejmą majątek na taką kwotę. Przypomnijmy - wcześniej dogadany w tej sprawie był Komorowski i miał przekazać jako rekompensatę Lasy Państwowe, mniej więcej 1/3 część kraju !!. Wydawało się, że wybory tę sprawę szczęśliwie zamknęły. Jak widać była to iluzja - co się odwlecze - to nie ucieknie, koalicja PO-PiS w tej sprawie jest nieśmiertelna. 

Ten amerykański akt prawny jest najważniejszym wydarzeniem 2017 roku dla Polski. Czy ktoś wskaże jakieś media rządowe lub opozycyjne które o tym mówiły ? Takich nie ma gdyż koalicję PO-PiS łączy jeden wspólny interes okrągłego stołu. Przypomnijmy - na 100 % uczestników obrad okrągłego stołu tylko 5 było Polakami. Reszta to Eskimosi zasiadający we wszystkich możliwych grupach, rządowej, opozycyjnych oraz kościelnej. Jednym słowem tak wiele się w Polsce po ostatnich wyborach zmieniło ... aby wszystko mogło pozostać po staremu. 

Warto przeszukać w internecie co oznacza pojęcie Judeopolonia gdyż jest to projekt długofalowy i będzie nas jeszcze bardzo dużo kosztował. Poza tym nasi wielcy "przyjaciele" będą nadal przygotowywali propagandowo Polaków do wojny z Rosją. Na szczęście jest to proces nieco odłożony w czasie i ufam, że dzięki mądrości Polaków się nie zrealizuje. 

Rok 2018 będzie w polskiej gospodarce jeszcze względnie spokojnym rokiem, dla ludzi powinien być czasem zbierania zasobów na trudne kolejne 2-3 lata. Powinien to być rok przemyśleń, nauki, samodoskonalenia i szukania wiedzy a wszystko po to aby nie dać się zmanipulować w kolejnych latach. Wielcy manipulatorzy będą chcieli wywołać dwie olbrzymie emocje wśród społeczeństwa aby je zniewolić. Posieją olbrzymi strach i nienawiść. Trudno będzie znaleźć rzetelną informacje i prawdę w dobie budowy systemu totalitarnego. 

Rok 2018 będzie pierwszym rokiem w którym Polacy mieszkający w krajach zachodnich poczują autentyczny strach i zaczną poważnie rozważać powrót do ojczyzny. Powoli biedna i stosunkowo słaba jeszcze Polska będzie stawała się oazą dobrobytu i bezpieczeństwa na tle Zachodniej Europy. 

 

 

ciąg dalszy  już wkrótce .... 

 

 

Świat

 

 

Europa

 

 

 

 

Iran – 

Turcja – 

 

Prognozy ekonomiczne i finansowe na 2018

 

Prognozy giełdowe na 2018 r

 

 

Index S&P 500 - prognozy 

 

 

Prognozy dla WIG20 

 

 

Prognozy walutowe 2018

 
 
Prognozy kursu euro 2018
 
 
 
 
Prognozy kursu dolara 2018
 
 
 

Prognozy złotego 2018
 
 
 
Prognozy kursu - funt brytyjski 2018
 
 
 
 
Prognozy kursu franka szwajcarskiego 2018 
 
 
 
 
Inwestycje alternatywne
 
 
 
 

Surowce - prognozy 2018

 

Prognozy ceny dla złota i srebra  2018
 
 
 
Prognozy dla miedzi 2018
 
 
 
Prognozy kursu dla KGHM 2018
 
 
 
Prognozy ropy naftowej 2018

 

 

 

Grzegorz Nowak 

serwis giełdowy amerbroker.pl Komentarze

[2017-12-29] New Yorker
Brawo za slowa prawdy panie Nowak. Tutaj jest link ze szczegolowym opisem kto byl kim przy okrąglym stole: niepoprawni.pl/blog/1485/pejsaci-przy-okraglym-stole

[2017-12-29] New Yorker
co Duda obiecal nowojorskim zydom ? http://niepoprawni.pl/blog/trybeus/co-prezydent-duda-obiecal-nowojorskim-zydom

[2017-12-29] Gość
Czekam z niecierpliwością na dalszą część analizy. Serdecznie pozdrawiam!!!

[2017-12-29] Stachu
@Panie Grzegorzu,wychodzi na to że w przyszłości nie będzie dla Polaków nigdzie miejsca,na zachodzie będziemy niemile widziani po rozpadzie ue i zagrożeni islamskim terroryzmem a nasz własny kraj zostanie przejęty przez chazarów.Jak to się dla nas skończy ? Jeżeli mamy zapłacić 70 mld za nie nasze zbrodnie to co w takim układzie z reparacjami ? My mamy płacić ale sami nic nie dostaniemy ? ... Ps.:Wszystkiego najlepszego na nowy rok 2018,dużo zdrowia i czekam niecierpliwie na ciąg dalszy prognoz panie Grzegorzu. Stachu

[2017-12-29] MW
W sprawie ustawy Senatu USA dot mienia pożydowskiego interweniował tylko poseł Winnicki z Ruchu Narodowego https://gloria.tv/article/TNd2YJR4SxWA6nKtZk7vP9hs8

[2017-12-30] asd
Wydaje mi sie że sprawa odszkodowań dla Żydów została dogadana z amerykanami w ten sposob że docelowo zapłaca Niemcy z reparacji o jakie do nich wystapimy.Nie przypadkiem Kaczynski podjał ten temat akurat teraz.Koincydencja czasowa jest znamienna.Zakładam że deal jest taki że USA i Izrael poprą nasze żadania a w zamian żydzi z tego co zapłaca nam Niemcy , dostana te swoje 65-70 mld $. Byłoby to z naszego punktu widzenia najlepsze rozwiazanie bo rozwiązywałoby sprawe odszkodowan zydowskich no i mielibysmy niezły zastrzyk finansowy z pozostałej części reparacji. Czas pokaze czy ta opcja bedzie rozgrywana ale myslę że nalezy ja brac pod uwage. W przeciwnym razie należałoby Dude i Kaczynskiego posądzac o zdradę.

[2017-12-30] piotr
Ustawa ta może też być batem na nas by nas wepchnąć do wojny z Iranem.Moim zdaniem po to Daniels siedzi u Rydzyka aby do tej wojny przygotować twardy elektorat pisu.

[2018-01-01] Gość
Ciekawe podsumowania wypływają: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/123546-wlasciciele-tego-swiata-cz-1

[2018-01-02] tomek
@asd Duda i Kaczyński to są zdrajcy. Duda z UW, a Kaczyński z PC - afera FOZZ - okrągły stół. To co teraz robią ludziom, podnosząc podatki i wprowadzając socjalizm pełną parą to zdrada najwyższej miary.

[2018-01-02] Kamila
Warto nie iść na wybory, bo wszyscy są tacy sami. Proszę się zastanowić, Oni liczą na to, że jak zmienią nazwę to zagłosujesz hehe, jetseś naiwny?

[2018-01-03] Jarząbek
Właśnie, że trzeba brać udział w wyborach, jak nie pójdziesz, to sami się wybiorą. Do poki będzie niska frekwencja w wyborach, to będzie wygrywać PiS albo PO, ok 15% obywateli głosuje na partię zwycięską w wyborach i to wystarczy żeby rządzić 4 lata. Zbyt łatwo zdobywają władzę. Trzeba masowo zachęcać ludzi do udziału w wyborach. W kupie siła ;).

[2018-01-05] Kamila
jak powiedziałam - nie ma sensu głosować, bo oni z nas budują domy

[2018-01-05] Adam
Reparacje to zobaczycie jak świnia niebo, nie jest to możliwe na gruncie prawnym PL zrzekła się ich dawno temu. To bajanie Kaczyńśkiego jest na potrzeby wew. nikt na świecie poważnie tego nie traktuje. Zresztą nikt ich poważnie nie traktuje, to są zwyczajne dyplomatoły i tak też też są traktowani. Nikt poważny się z nimi nie spotyka bo i po co skoro ich pozycja jest taka, że zależą od Orbana co zależy od Putina. Za chwilę posypią się z sądów międzynarodowych odszkodowania - Caracale, OZE etc. i zamiast zamków na piasku (reparacji) będą koszty. ADAM

[2018-01-05] XYZ
@ Adam, proszę podać dokument dyplomatyczny który mówi o tym że Polska zrzekła się odszkodowań wobec Niemiec ? Nic takiego ma, gdyż w ogóle nie ma takiego dokumentu. Napisała o tym tylko raz Trybuna Ludu a każdy dokument dyplomatyczny tej rangi aby miał swoją ważność musi być zarejestrowany w ONZ. Polska dyplomacja rok temu poprosiła sprawdzenie ONZ czy taki dokument istnieje. Dostaliśmy odpowiedź, że nie a skoro tak to prawnie jest otwarta droga do ubiegania się o reperacje wojenne. Powoli odbudowujemy armie, zyskujemy uznanie i szacunek w Europie i na świecie. To trudna praca bo trzeba walczyć po drodze z lewacką piątą kolumną i z takimi euroentuzjastami jak ty ale spoko - Polacy dadzą radę. Ośmieszasz się tymi antypolskimi poglądami Adamie.

[2018-01-06] piotr
Adam niestety ma racje że zobaczymy reperację jak świnia siodło ale dlatego że kanclerz Szreder ogłosił koniec wypłat odszkodowań i żadna siła ich do tego nie zmusi a szczególnie tak słaba dyplomacja jak nasza .

[2018-01-06] Jarząbek
@Adam OZE-to chyba platfusy.

[2018-01-06] JJJ
XYZ kolejny "pisior" który uwierzył, że można w pojedynkę odgrywać ważną rolę w europie. Ty tak naprawdę sądzisz, że Niemcy zapłacą nam odszkodowanie? I tak po prostu? Ja rozumiem, że w tvp tak mówią i pewnie już wielu w to uwierzyło ale jak można być naiwnym aby widzieć w tym szanse powodzenia nawet w 5%.

[2018-01-07] Gość
Naiwny tylko wierzy ze mozna miec odszkodowania od Niemiec. Posluze sie zdaniem Michalkiewicza, ze Niemcy to panstwo powazne jest podmiotem, a Polska jest przedmiotem. Cale nowo przyjmowane ustawodastwo zaciesnia wolnosc czlowieka i za jakis czas ludzie beda mogli ruszyc jedynie palcem w bucie. Jedynie wojna moze pomieszac szyki, ale jak wiadomo niesie ona ze saba ogromna liczbe niewinnych ofiar. Wg mnie brak solidarnosci wsrod ludzi oraz pelno propagandy co dodatkowo roznicuje ludzi. Niestety ludzi madrych jest zbyt malo dlatego jak ktos pisal powyzej nadchodza czasy ze miejsca dla Polakow nie bedzie.

[2018-01-08] asd
@JJj i @Gosc Niemcy zapłaciły już kilkadziesiąt miliardów odszkodowan za 2 w.s. różnym państwom.Więc nie jest prawda że nikt Niemiec nie zmusi do reparacji.Jesli będziemy mieli wyrok sądu to na tej podstawie bedziemy mogli nawet skonfiskowac majatek niemiecki w Polsce.Ale nie sadze zeby do tego doszło. Amerykanie beda na nich naciskac aż sie ugną. Te wasze posty wpisuja sie w narracje liberalnych lewaków z PO i N ,którzy sa niemiecką agenturą w naszym kraju i którzy wprost stwierdzili ze beda robic protesty przeciwko uzyskaniu reparacji przez Polske. Nie wiem co po takich oswiadczeniach posłów PO i N może Polaków jeszcze przekonywac do tych partii? Myslę że gdyby nie sprzedane w 90% media robiące ludziom wode z mozgu to procent poparcia dla niemieckiej agentury spadłby szybciutko w okolice zera. I nie popieram w tym monencie TVP bo wg.mnie Kurski robi podobna robote jak TVN tylko w druga strone. A swoja droga to symptomatyczne ze TVN została sprzedana amerykanom jak PIS zaczął dochodzic do władzy. Przeciez PIS nigdy nie waży się postawić USA a tym bardziej zrobić cokolwiek przeciw amerykanskim interesom - więc TVN będzie mogła prowadzić swoją antypolską działalnośc jeszcze długo. Ciekawe czy nie to było główną przyczyną tej transakcji? Ciekawe jest także nagłe znikniecie Kulczyka przed dojsciem PIS do władzy. Wierzy ktos jeszcze w jego smierc podczas niegroźnej operacji?? Co do amerykanskich koncernów w naszym kraju to Youtube w ciągu ostatnich 2 tygodni zamknał większośc polskich prawicowych kanałów : wprawo.pl , Wrealu24 , emisjatv, Jacek Międlar.Ciekawe czy PIS podejmie jakąś interwencję w tej sprawie zeby Youtube zaczął przestrzegac polskiego prawa? Nie wydaje mi się. Z kolonii Niemiec powoli stajemy sie krajem ,który robi amerykanom laskę za friko. Interesujące też sa negocjacje w sprawie zakupu broni od USA tj; Homara (artylerii rakietowej dalekiego zasięgu i Wisły ). Macierewicz podczas wizyty Trumpa obiecał prezydentowi USA ze kupimy od nich tę broń. Teraz koncerny amerykanskie dały zaporową cenę wiedząc że strasznie trudno nam będzie sie wycofac z deklaracji danych prezydentowi USA. Ta deklaracja Macierewicza położyła nam całe negocjacje. Za poklepanie po plecach zapłacimy za tę broń zapewne kilka miliardów więcej. Brakuje w naszym rządzie osób które potrafiłyby balansowac USA - Chinami i czerpac z tego korzysci. Przykładem takiego balansu jest Erdogan.Ostatnio zakupił od Rosji rakiety opl. S-400 za ułamek tej ceny jaką narzucili mu amerykanie. My mając do wyboru oferte izraelska i turecką bierzemy amerykanska pomimo tego ze jest najdroższa a relacja koszt-efekt nie jest najlepsza. Pomimo tego ze USA odmówiły nam transferu technologii. To są skutki braku alternatywy . PIS nawet nie bziaknie amerykanom żeby zaczeli przestregac naszego prawa mimo tego ze dzialaja w naszym kraju, nie wybierze innej oferty na broń niz z USA mimo braku transferu technologii i kosmicznej ceny i będzie przedkładał interesy amrykańskie nad polskie. I żeby nie było że PO robiło inaczej -robiło 100 razy gorzej tylko że dla nich mocodawca były Niemcy.

[2018-01-08] Gość
@XYZ - nie zrozumiałeś to nie ma żadnego znaczenia - to jest bajanie na potrzeby wew. JK znalazł sobie paliwo dla owiec i mami bajaniem o reparacjach. Jeszcze raz to jest tylko story na potrzeby wewnętrzne, nikt poważny z nimi nie rozmawia, oni po prostu nie są partnerem do rozmów. Odbudowujemy armię ???, chyba na miarę XIX w. 6-ciu informatyków z Rosji jest w stanie zadać nam większy cios niż cała ta śmieszna armia, którą tak naprawdę min. wojny niszczy do spółki z Adrianem. Jeśli bardzo chcesz jednak dokument (tak jak napisałem nie ma to żadnego znaczenia) to proszę: 22 sierpnia 1953 r. Związek Radziecki podpisuje z Niemiecką Republiką Demokratyczną umowę ws. zamknięcia kwestii reparacyjnych ze strony Niemiec. Tego samego dnia rząd PRL przyjmuje pewną uchwałę. Jej fragment: Biorąc pod uwagę, że Niemcy zadośćuczyniły już w znacznym stopniu swoim zobowiązaniom z tytułu odszkodowań, i że poprawa sytuacji gospodarczej Niemiec leży w interesie ich pokojowego rozwoju, rząd PRL (.) powziął decyzję o zrzeczeniu się z dniem 1 stycznia 1954 r. spłaty odszkodowań na rzecz Polski". w 89 podejmujemy (słuszną) decyzję, że III RP jest prawnym kontynuatorem PRL to zamyka temat. Z drugiej strony nawet gdyby istniała prawna możliwość, korzystniej dla nas stać u boku Niemiec w UE i korzystać finansowo na tej przyjaźni niż walczyć o reparację. Miesięcznie eksportujemy do Niemiec ponad 4 mld. Euro towarów ok 200 mld PLN rocznie (ok. 1/2 budżetu gov. PL) warto to psuć? @ Jastrząbek naprawdę nie wiesz co to jest OZE? tu masz przykład anty-reparacji za które zapłacimy wysoką cenę: https://oko.press/amerykeni-polski-25-mld-zl-odszkodowania-chaos-energetyce-odnawialnej-rzad-problem/ reasumując można sobie bajać o reparacjach i takich tam lub pracować żyć w zgodzie i się rozwijać, ja wolę to drugie.

[2018-01-08] Adam
@XYZ co do polityki zagr. i Twojego szacunku - jeszcze całkiem niedawno siedzieliśmy przy stole gdzie rozdają karty i mieliśmy wpływ na wydarzenia w UE i na świecie. Dziś nasz premier jedzie na Węgry prosić kolegę Putina o poparcie bo w przeciwnym razie art.7 zmiecie politykę zagraniczną pis. Jeśli to jest szacunek to winszuję. Już nawet w V4 nie jesteśmy liderem tylko outsiderem. Jedziemy do reżimu Łukaszenki i musimy mu kadzić!!! To nie jest polityka zagraniczna to kompromitacja. Jak duża zobaczysz w najbliższych h, które dla Waszczykowskiego są policzone. On nie jest intelektualnie przygotowany do pchania taczki. ADAM

[2018-01-08] Leszcz
Polska jako państwo które przegrało 2ws nie dostanie żadnych reparacji. Zwycięskie Niemcy Zachodnie musiałyby bezpośrednio przelewać kasę Polsce co oznaczałoby mniejszą siłę nabywczą wnuków hitlerowców a tym samym zmniejszenie importu do Niemiec z krajów takich jak USA, Francja, UK itp... więc nawet gdyby było jakieś głosowanie w ONZ, nikt z Wielkich nas nie poprze. Liczy się kasa i biznes a nie jakieś tam prawa człowieka czy sprawiedliwość.

[2018-01-09] perez
@Leszcz. Niemiecka gospodarka oparta jest na eksporcie. Gdyby w reparacjach chodziło tylko o polskie interesy, to nikt by palcem nie kiwnął. Ale koincydencja żądań reparacyjnych od Niemiec z żądaniami żydowskimi wobec Polski (mam nadzieję) nie jest przypadkowa. Moim zdaniem reparacje zostaną wymuszone i zaspokoją przynajmniej interesy żydowskie. I raczej nie więcej, bo US nie chcą nas ani wzmacniać, ani osłabiać.

[2018-01-09] asd
Zapewne wielu z was słucha wykładów Bartosiaka.Mądry facet ,który zawiłości geopolityki wprowadził "pod strzechy". Ja ,słuchając go zacząłem się zastanawiać czemu nikt do tej pory nie wyciągnał wniosków z postępującego trendu elektromobilności - wniosków w odniesieniu do geopolityki oczywiście. Logicznym skutkiem elektromobilności będzie spadek cen ropy naftowej. W ciągu 10-15 lat większość aut na świecie będzie napędzana prądem a co za tym idzie popyt na ropę drastycznie spadnie. Dla Rosji opłacalna cena za baryłkę , od której ten kraj zaczyna na jej wydobyciu zarabiać to okolice 50$ .Poniżej tej ceny ,przy długotrwałym trendzie spadkowym Rosjanie będą zmuszeni zamykać odwierty. Drugim skutkiem będzie niezbalansowanie budżetu tego kraju w długim terminie. Będą zmuszeni drastycznie ograniczyć wydatki na armię i liczyć się z niezadowoleniem obywateli. Rosjanie przez ostatnie kilkanaście lat modernizowali armię i obecnie mają w miarę nowoczesne siły zbrojne. Ale powoli okno możliwości dla nich się zamyka. Spadek cen ropy i związany z tym upadek ich budżetu spowoduje prawdopodobnie w czasie 20-30 lat implozje tego kraju.Przypominam ze Rosja nigdy nie była nowoczesnym krajem ,który eksportuje kapitał czy technologie. Rosjanie uzyskują dewizy w olbrzymiej większości ze sprzedaży surowców a ropa jest ich głównym surowcem eksportowym. Elektromobilność sprawia ze ten kraj już teraz wszedł na równię pochyłą prowadzącą do jego upadku w długim terminie. Żeby odwrócić ten trend Rosjanie mają tylko jeden realny wybór-moga użyć swojej w miarę nowoczesnej jeszcze armii do podbicia krajów ,które będą eksploatować tak jak to robili po 2 w.s. Tylko to zapewni im mocarstwowość i jedność kraju .To okno możliwości zamknie się definitywnie za jakieś 25-30 lat -biorąc pod uwagę fakt że wtedy ich sprzęt będzie już za bardzo przestarzały żeby komukolwiek zagrozić.Myślę jednak że nastąpi to wcześniej . I nie będzie od tego odwrotu - Rosja już nigdy nie będzie mocarstwem .

[2018-01-09] XYZ
@ Adam, piszesz człowieku bzdury, żadna uchwała nie ma mocy prawnej jako akt prawa międzynarodowego. Naoglądałeś się tvn i chcesz zabłysnąć. Piszesz kolejne bzdury typu lepiej stać u boku Niemiec... Niemcy to od pokoleń nasz największy wróg który chwilowo obrał wobec polski inną strategię a ty chcesz stać u ich boku ? Piszesz że siedzieliśmy przy unijnym stole gdzie rozdają karty i mieliśmy wpływ na to co dzieje się w unii. Oszalałeś ? Kto siedział ? Niemieckie pachołki z PO to nie naród. Jeśli jesteś lewakiem to cie rozumiem ale jeśli jesteś poczuwasz się do bycia Polakiem to zastanów się nad tym co piszesz.

[2018-01-09] Fidi
Polecam katolom wpis Grzegorza Nowak z innej rubryki ttp://amerbroker.pl/?go=content&action=show&id=158. Pan Grzegorz zabrał głos na tle bzdur wypisywanych na temat katolstwa przez szachownicę, pereza, gawrona i innych nawiedzonych katoli. Szacun za odwagę Panie Grzegorzu.

[2018-01-09] GNowak
@ Fidi Proszę nie nadinterpretowywać moich słów. Napisałem prawdę o faktach które miały miejsce w historii Polski i które są zakłamywane przez zarówno Watykan jak i polską hierarchię kościelną a także przez oficjalne władze, szkolnictwo itp. To są fakty ale daleki jestem od tego aby ubliżać i wyzywać inne osoby które maja odmienny punkt widzenia na te sprawy. To, że Watykan wyrzynał przez setki lat naszych przodków którzy nie chcieli zgiąć kolan i przyjmować wiary watykańskich najeźdźców nie oznacza, że dzisiaj trzeba wyzywać Polaków od głupich katoli. Większość Polaków to katolicy i ubliżanie poprzez tak prymitywne wyzwiska stwarza dalsze podziały które nie służą ojczyźnie a jedynie jej wrogom. Proszę pisać prawdę w sposób kulturalny, jeśli ktoś będzie zainteresowany czy może wzbudzi to w nim ciekawość i poszuka w internecie sam informacji na ten temat i rozszerzy swoją wiedzę w tym zakresie. Apeluję więc pod tym wątkiem aby dyskusja miała charakter merytoryczny i kulturalny i nie przybierała charakteru wyzwisk. Mam nadzieję że słowo "katol" już tu nie padnie. Każdy merytoryczny głos jest mile widziany bo wzbogaca poglądy i poszerza wiedzę wszystkich uczestników dyskusji.

[2018-01-10] Dzola
Za to Cię cenię Greg. Obecne czasy są ostatecznym sprawdzianem każdego człowieka. Jego mowa (a przede wszystkim czyny) zdradza kim jest i ani jedno słowo nie zostanie pominięte. Radziłbym więc używać go roztropnie. Czas zbliża się dużymi krokami. Z pozdrowieniami dla wszystkich Dzola.

[2018-01-10] Adam
@XYZ czy naprawdę Pana nie stać na argumentacje ad rem? Czy stwierdzenie jesteś lewakiem wystarcza za argument? Tak jak napisałem nie ma żadnego znaczenia czy zostało to uregulowane czy nie, to wrzutka na potrzeby wew. pożywka dla owiec, nic więcej. Nikt z nimi nie będzie o tym rozmawiał. BTW wspaniały minister Macierewicz czasem nie został odwołany jak pisałem? Nasza armia nie miała większego szkodnika więc nawet PiS się zreflektował. Pogonienie szefa sekty smoleńskej jest tego dowodem. ADAM

[2018-01-10] asd
@Adam Nie wydaje ci się ze "przy stoliku" to siedzielismy wtedy jak godzilismy sie na wszystko co zażyczyła sobie Merkel? Cóż nam dało to siedzenie skoro wszystkie żywotne dla naszego kraju sprawy były załatwiane po jej mysli? Nie kojarzysz likwidacji stoczni, górnictwa, zgody na nachodźców...itp? Tacy jak ty postrzegaja świat przez pryzmat pozorów a nie realnych interesów. Dla ciebie wazne bedzie poklepywanie po plecach ,siedzenie przy stoliku i wrazenie ze Polska cos znaczy bo Tusk został "prezydentem Europy".A juz to ze ten "prezydent" gówno może ,jest dla takich jak ty nieistotne. Sprobuj spojrzec poza ten cały teatr dla mas i dostrzec realna gre interesów i realne dzialania bo jak na razie to cieszysz sie jak dziecko z lizaka.

[2018-01-10] Jarząbek
@Adam powtarzam, umowa dotycząca OZE została zerwana przez Tauron za PO! http://www.energetyka24.com/622062,amerykanie-domagaja-sie-ponad-12-mld-zl-odszkodowania-od-tauronu

[2018-01-11] Fidi
Panie Grzegorzu, w żadnym stopniu nie nadinterpretowywałem Pana słów, napisałem dokładnie, że "GN zabrał głos na tle bzdur wypisywanych na temat katolstwa". Nie nazywałem także nikogo "głupim", a już na pewno nie Polaków. Słowo katol nie jest żadnym ubliżaniem, a jeśli jest to proszę równie stanowczo reagować na słowo lewak. Taka sama rzekoma inwektywa. Proszę sobie nacisnąć ctrl+f i wpisać: głupi, lewak, troll, a sam Pan zobaczy, kto dzieli Polaków. Właśnie ci kochani katole szachownica, dzola, perez, gawron. Przykład pierwszy z brzegu z forum od gawron: "Nie znam inteligentnych lewakow", czy od szachownicy: "pozostał po nim wkład książek obnażających głupotę lewactwa [uważał tę cechę za najbardziej dominującą wśród lewaków]". Nie jestem lewakiem, ale jak miałby wskazać to właśnie katole po bolszewikach są największymi lewakami i odpowiadają za miliony zabitych ludzi w imię głoszenia ich dogmatów. Cieszę się, że Pan o tym napisał, bo wcześniej gdy ktoś podnosił temat od razu był zaszufladkowany do islamistów i lewaków. Tymczasem Pana jakże niepochlebny wpis o katolstwie uczciwy rzekomo dzola skomentował: "Za to Cię cenię Greg". Hipokryzja, czy schizofrenia u tego człowieka występuje, to ja już nie ogarniam? Wpierw wypisuje setki linijek o świętych, modłach i innych rzeczach, a za chwilę ceni Pana za wykazanie morderczej roli katolstwa rzymskiego.

[2018-01-12] Koszmar
@ Nowak G, Panie Nowak, myslalem, ze Pan piepszysz o tej amerykańskiej ustawie która zmusi nas do oddania Zydom prawie 70 $ ale mam tu link potwierdzający ten temat. Włos się na głowie jezy że niby patriotyczne publiczne polskie media nic w tej kwestii nie robią. Nie wspomnę już o rządzie PiS. Jednak cały zcas jesteśmy manipulowani prze naród wybrany. https://www.wykop.pl/link/4101847/dlaczego-ustawa-447-senatu-usa-przeszla-w-polsce-bez-echa/

[2018-01-12] piotr
Najlepiej tę ustawę tłumaczy Stanisław Michalkiewicz. Teraz gdy do władzy doszła Unia wolności Polska przestanie istnieć

[2018-01-12] GNowak
@ Fidi, drogi Panie, i lewactwo i Watykan, nigdy nie reprezentowały interesów polskiego narodu i państwa. Nie znaczy to jednak, żeby ubliżać milionom ludzi którzy uczciwie wierzą w swoją religię a wyrażenia typu katole traktuje jednoznacznie pejoratywnie. Absolutnie nie utożsamiam tego z określeniem lewactwa które praktycznie zawsze miało antypolski charakter i najczęściej było sterowane z zewnątrz, Moskwa, Berlin, Bruksela. Od czasów stalina i hitlera, głównych ideologów lewactwa - niewiele się ono zmieniło. Ja inteligentnych lewaków znam ale nie znam lewaka któremu na sercu leżałby interes narodu polskiego. Jeśli uważa Pan, że Watykan odpowiada za miliony niewinnych zabitych - a i ja podzielam Pana zdanie - to proszę napisać ciekawą wypowiedź popartą faktami a na pewno zostanie opublikowana. Jeśli chce Pan zainteresować ludzi swoją ciekawą wiedzą to proszę np. zabłysnąć i opisać wyprawy krzyżowe które organizował Watykan przeciwko Polsce. Na pewno wzbudzi Pan zainteresowanie i uznanie - jeśli np. rzeczowo Pan zaprezentuje temat który jest ukrywany zarówno przez KK, władzę i szkołę. Natomiast lapidarne inwektywy z hasłem "katole" będą usuwane. To nie jest miejsce do lansowania jakichkolwiek antypolskich ideologii czy trolowania idiotycznymi odzywkami. Apeluję o trochę więcej ambicji - ma ktoś ciekawy tekst czy spostrzeżenia - bardzo proszę publikować - przysłuży się to wszystkim. Miejscem dla prymitywnych tekstów są niemiecki lewacki, onet i interia albo francuska WP.

[2018-01-13] mojo
Fidi pisz pod jednym nickiem:)))

[2018-01-13] Sługus
@GNowak jakie to krucjaty przeciw Polsce urządzał Watykan? Proszę o fakty a nie szerzenie antykatolickiej nagonki. Jak można takie kłamstwa pisać.

[2018-01-14] GNowak
@ Sługus, no Watykańskie krucjaty błogosławione przez papieży przeciwko Polsce i innym Słowianom Zachodnim. Wiedza historyczna o tych faktach jest znikoma, dlatego zamiast wyzywać i ubliżać katolikom proponowałem aby prezentować rzeczy ambitniejsze które są faktami mającymi potwierdzenie w źródłach historycznych a które są ukrywane przez KK jak i władze. Jeśli znajdę trochę czasu to sam pokoszę się o opisanie tematu.

[2018-01-15] Jarząbek
Super wykład Pana Leszka Sykulskiego //https://www.youtube.com/watch?v=T5v3qBHu9yU

[2018-01-15] olo
@Sługus - węzły na zwojach Ci się porobiły, czy co? Nigdzie GNowak takiej tezy nie stawiał. Czytaj ze zrozumieniem...

[2018-01-15] Dzola
@ Fidi, najpierw drogi kolego naucz się czytać ze zrozumieniem, aby nie pisać głupot. Grega cenię za obiektywizm i swoje zdanie, obronę każdego, kto wykaże odrobinę dobrych chęci w merytorycznej dyskusji. Swego światopoglądu nie zmieniłem od urodzenia i mam nadzieję, że dzięki Bogu nie zmienię. Nigdy i nigdzie nikogo publicznie nie obraziłem i nie mam takiego zamiaru. Nigdy i nigdzie nie użyłem słowa lewak a z adwersarzami używającymi określenia katol przestaję polemizować, modląc się jedynie za nich. Gdyby ktoś zechciał naprawdę poznać siebie, świat, Boga (choć odrobinę) to jak wielu, którzy poszli taką drogą, nawróciłoby się, czego wszystkim życzę. Dzola

[2018-01-15] XYZ
Ma Pan Panie Grzegorzu racje, mój ulubiony publicysta p. Michalkiewicz też twierdzi, że państwo Polin jest w budowie https://www.youtube.com/watch?v=eWgbkzJsc8k

[2018-01-16] Noktor
Trzy pytania do szachownica i GNowak. Co sądzicie Panowie o podziale Ukrainy wedle słów Putina na 3(4) części, tj. powrót Rosji, Polski i Węgier na swoje dawne tereny i utworzenie Ukrainy Środkowej? A konkretnie: 1.Czy byłoby to korzystne geopolitycznie i etnicznie dla Polski? 2. Jakie są realne na to szanse? 3. Jak powinna się zachować Polska w sytuacji, gdy Rosja i Węgry realnie dokonają zajęcia terenów? Z góry dziękuję za odpowiedź.

[2018-01-16] XYZ
MSZ jest antypolską agenturą etnicznie obcych i trzeba to szambo wyczyścić do cna http://blogmedia24.pl/node/66544 a tu drugi wykaz nazwisk czerwonych dynastii http://www.bibula.com/?p=74483

Dodaj komentarz

Podpis  
Dołącz obraz (jpg, png, gif)